Close

Dinamika

Nepralenkiamos techninės charakteristikos. Neprilygstamas valdymas.
Sekite naujienas

Nusišypsok, bus tikrai gerai

Kiekvienas pasivažinėjimas su IONIQ 5 N pakels jūsų dopamino lygį į naujas aukštumas. Ši jums paklūstanti, kvapą gniaužiančią galią ir greitį pasiekianti laimės mašina nustato naujus sportinių elektromobilių standartus. Mėgaukitės.

Karaliauja posūkiuose Kasdienis sportinis automobilis Gali važiuoti žiedinėse trasose
Loading
Arrow

Gali važiuoti žiedinėse trasose

Arrow

Karaliauja posūkiuose

Arrow

Kasdienis sportinis automobilis

N techninių charakteristikų gerinimas

Pagerinkite savo kasdienio ir savaitgalinio važiavimo žiedinėje trasoje rezultatus su aukštesnio lygio techninėmis charakteristikomis. Pasitelkus automobilių sporto technologijas ir ilgalaikę automobilių bandymo lenktynių trasose patirtį, IONIQ 5 N pakelia „N“ modelių technines charakteristikos į naują elektrifikacijos lygmenį.

Didžiausias greitis

Paleiskite jį nuo pavadžio ir varykite. Šis didžiausią 260 km/val. greitį pasiekiantis elektromobilis sukurtas tam, kad pažadintų jumyse snaudžiantį lenktynininką.

Didelis sukimo momentas

Paspaudus „N Grin Boost“ mygtuką, IONIQ 5 N galingi elektriniai varikliai sukasi iki 21 000 sūk./min. ir pasiekia 650 AG bei virpulį keliantį 770 Nm sukimo momentą.

Fantastinis įsibėgėjimas

Juokas geriausias vaistas. Įsibėgėjantis nuo 0 iki 100 km/val. per 3,4 sek. šis galingas natūralios laimės šaltinis suvirpins jūsų sielą, kada tik to panorėsite.

Karaliauja posūkiuose

Du varikliai, visų ratų pavara ir lenktynių įkvėptas valdymas

Pasaulio ralyje išbandytos integruotos priekinė ir galinė varomosios ašys dar sustiprintos, kad išlaikytų didesnį elektrinio motoro sukimo momentą ir tuo pačiu sumažintų neamortizuotąją masę.

Elektra valdomas riboto slydimo diferencialas

Naudojant elektra valdomą riboto slydimo diferencialą ant galinės ašies, geriau paskirstoma jėga tarp dešiniojo ir kairiojo ratų. Leidžia padidinti sukimo momentą iki 1800 Nm ir geriau valdyti automobilio atsaką, taip užtikrinant optimalų važiavimo efektyvumą.

Kėbulas ir važiuoklė Vairo sistema

Patobulintas kėbulas ir važiuoklė

IONIQ 5 N dažyti paruošto kėbulo konstrukcija patobulinta, papildomai pridėjus 42 suvirinimo taškus ir 2,1 m klijų didesniam standumui pasiekti. Sustiprintas variklio ir baterijos tvirtinimas, sutvirtinti priekinis ir galinis porėmiai šoniniam tvirtumui užtikrinti.

Patobulinta vairo sistema

Vairo kolonėlė sustiprinta, kad būtų tvirtesnė ir geriau reaguotų į vairuotojo veiksmus. Specialiai sureguliuota elektrinė krumpliastiebinė vairo stiprintuvo sistema lemia didesnę vairo pasukimo jėgą, vairo mechanizmo perdavimo skaičių ir vairo atsaką.

N sukimo momento paskirstymas

Reguliuojamas 11 lygių sukimo momento paskirstymas priekinei ir galinei ašiai.

N šoninio slydimo optimizatorius

Padeda išlaikyti šoninio slydimo kampą, reaguoja į vairuotojo veiksmus realiu laiku, suderindamas įvairias automobilio valdymo funkcijas (stabilumo ir ratų sukibimo valdymas).

N pedalas

Savo konstrukcija užtikrina greitą automobilio atsaką automobiliui įvažiuojant į posūkį ir padidina akceleratoriaus jautrumą, padėdamas atlikti greitus ir jaudinančius posūkius. Galimi trys skirtingi rekuperacinio stabdymo ir variklio atsako lygiai.

Kasdienis sportinis automobilis

Patirkite didžiausią vairavimo malonumą

Šis automobilis, kuriame lenktynių trasos lygio vairavimo dinamika ir stulbinanti galia dera su patogiu važinėjimu kasdien, iš tiesų yra sportinis automobilis kiekvienai dienai. Sukurtas taip, kad kiekviena akimirka prie vairo keltų jaudulį ir klasišką N šypseną.

Pajusk krestelėjimą

N e-Shift“ pavarų perjungimo technologija simuliuoja įprastinį pavarų perjungimą, kontroliuodama pagal sukimo momentą atiduodamą galią ir su „N Active Sound+“ sistema skleisdama pavarų perjungimo garsą. Su ja automobilis valdomas tiksliai ir interaktyviai.

Leiskite jam pasidraskyti

Kai automobilio vaizdo kamera aptinka vingiuoto kelio ženklą, „N Road Sense“ sistema automatiškai pasiūlo įjungti N režimą ir pasismaginti.

Gali važiuoti žiedinėse trasose

Pažangiausios technologijos geriausiems rezultatams trasoje

Žiedinėje trasoje jums padės pažangiausios technologijos, suteikiančios dar daugiau malonumo. Kiekvienas ratas su IONIQ 5 N kelia azartą, o veidą karts nuo karto nušviečia klasiška N šypsena.

Galingiausia „Hyundai“ stabdžių sistema su sportinėmis padangomis

„Hyundai“ sportinė stabdžių sistema optimaliai pritaikyta stabdymui kaire koja. Ją sudaro 400 mm priekinių stabdžių diskai su keturių cilindrų vieno bloko apkaba, 300 mm galiniai diskai ir optimaliai paskirstomas oro srautas efektyviam aušinimui.

IONIQ 5 N turi didelio sukibimo 275/35R21 „Pirelli P-Zero“ padangas geresniam važiavimui ir automobilio valdymui žiedinėje trasoje.

N rekuperacinis stabdymas

Rekuperacinio stabdymo sistema – automobilio lėtinimas el. varikliu – paprastai naudojama akumuliatoriui įkrauti, tačiau IONIQ 5 N ji perkurta siekiant pagerinti stabdymo efektyvumą.

Ji užtikrina iki 0,6 G lėtėjimo jėgą, o tai yra vienas geriausių rodiklių automobilių pramonėje. Ji sumažina įkaitusių stabdžių veiksmingumo sumažėjimo riziką ir užtikrina sklandų, vairuotojui nepastebimą perėjimą nuo N rekuperacinio stabdymo prie stabdymo hidrauliniais stabdžiais.

Elektra valdoma pakaba

Pakabos kietumas reguliuojamas pagal vairavimo režimą. Tai leidžia geriau amortizuoti galinių ratų judėjimą ir pagerinti pakabos darbą, kad automobilis reaguotų greitai ir tiksliai (spyruoklės, svirtis, įvorės, kt.).

N starto kontrolės sistema

Startuokite kaip profesionalūs lenktynininkai. Starto kontrolės sistema padeda pasiekti maksimalų įsibėgėjimą (0–100 km/val per 3,4 sek.) ant trijų tipų kelio dangos.

N Race“ lenktynių režimas

Pasirinkite optimalią variklio atiduodamą galią ir baterijos temperatūrą pagal vairavimo stilių. Galima nustatyti 2 lygius: Sprinto – maksimaliai galiai trumpame ruože ir Ištvermės – ribotam galingumui ilgesniame ruože.

Jus dar gali sudominti

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas

Lenktyniavimas su „Hyundai“
Hyundai Motorsport

IONIQ 5 rannas

„Hyundai“ elektromobiliai
Išsamiau