Close

Dizainas

Gerai atrodo, dar geriau važiuoja
Sekite naujienas

Sukurtas galingam pasirodymui

„IONIQ 5 N“ švarus dizainas – tai visiškai naujas požiūris į elektromobilius, kai atsisakoma sudėtingų formų ir išryškinamos švarios linijos bei minimalistinės konstrukcijos, kurias papildo sportinio dizaino elementai, taip išlaikant sportiškumo ir elegancijos pusiausvyrą.

Išvaizda Salonas Spalvos + medžiagos

Išvaizda

Efektyvumą didinantys dizaino elementai

IONIQ 5 N turi daug efektyvumą didinančių dizaino elementų, tokių kaip sparno formos galinis aptakas ir aušinimą gerinanti aktyvi oro sklendė.

Priekis

Kadangi radiatoriaus grotelės nebereikalingos, elektromobilio išraiškingoje priekinėje dalyje, gavusioje N kaukės pavadinimą (N Mask), yra funkcionalios grotelės, po jomis – oro užuolaida ir aktyvi oro sklendė geresniam aušinimui. Oro aptakas ant buferio pabrėžia žemą automobilio stovėseną.

Šonas

Elektromobilių N modeliai išsiskiria ryškia raudonai oranžine dekoratyvine juosta juodo priekinio buferio apačioje. Nusitęsusi išilgai šoninių slenksčių ji kalba apie pasiruošimą lenktynėms.

Galas

Galinis sparno formos N aptakas suteikia elektromobiliui optimalias aerodinamines savybes, kurias dar papildo galinis difuzorius ir oro išėjimo anga su ryškiais raudonai oranžiniais akcentais.

Palyginkite Pasaulio 2022 metų automobilį IONIQ 5 su IONIQ 5 N, BBC TopGear.com 2023 metų automobiliu

Salonas

Moderni sportinio stiliaus vairuotojo vieta

Vairuotojo vietoje persipina aukštos klasės namų jaukumas ir adrenaliną kelianti sportinė atmosfera. Kiekviena detalė suprojektuota su viena mintimi – kad kiekvienas važiavimas taptų jaudinančia patirtimi.

Gilios sportinio dizaino sėdynės

Išbandykite geriausias mūsų sukurtas sėdynes – N sportines sėdynes su šviečiančiais N logotipais.

Optimizuotų sportinių pedalų dizainas

IONIQ 5 N pedalai užtikrina optimalų pėdos sąlytį žiedinėse trasose, kai posūkyje užmeta galinius ratus, slystama šonu, kai tiesinamas automobilis, ir sumažina pėdos nuslydimo riziką, kai važiuojant naudojami abu pedalai.

Žiedinėms trasoms pritaikyta centrinė konsolė

Centrinė konsolė optimaliai pritaikyta vairavimui žiedinėse trasose, – joje įrengtos apsauginės kelių ir blauzdų atramos, taip pat padidintas standumas, užtikrinantis papildomą atramą. Kasdieniam patogumui čia taip pat yra stumdomas porankis, C tipo USB, belaidis įkroviklis ir puodelių laikikliai.

Spalvos ir medžiagos

Automatinis plovimas draudžiamas
Draudžiama plauti automatinėje plovykloje su besisukančiais šepečiais, nes ji gali pažeisti automobilio paviršių.

Plovimas garais draudžiamas
Dėl garais valančio prietaiso, kuris plauna automobilio paviršių aukštoje temperatūroje, gali prilipti alyva ir palikti sunkiai pašalinamų dėmių.

Plaudami automobilį rankomis nenaudokite valiklio su vašku.
Nenaudokite jokių lako apsaugos priemonių, tokių kaip ploviklis, abrazyvios medžiagos ir lakas. Jei buvo užteptas vaškas, nedelsdami jį pašalinkite silicio valikliu, o jei ant paviršiaus yra dervos ar dervos teršalų, valykite dervos valikliu. Būkite atsargūs, per daug nespauskite dažytos srities.

Leidžiamas profesionalus rankinis plovimas
Automobiliui plauti naudokite minkštą audinį (pvz., mikropluošto šluostę ar kempinę), nusausinkite mikropluošto šluoste.
Plaudami automobilį rankomis nenaudokite valiklio su vašku.
Jei automobilio paviršius pernelyg nešvarus (dėl smėlio, dulkių, nešvarumų ir kt.), prieš plaudami nuvalykite paviršių vandeniu!

Lipdukai
Automobilio lipdukas gali pažeisti dažus! Parko klientams lipdukus rekomenduojame klijuoti ant langų.

Spalvos korekcija
Kai automobilis padengtas matiniais dažais, sutvarkyti vien pažeistos srities neįmanoma, reikia tvarkyti visą detalę.

IONIQ 5 N panaudotos tvarios medžiagos

Apžiūrėkite kai kurias IONIQ 5 N panaudotas perdirbtas medžiagas.

Dažų pigmentai iš perdirbtų padangų

IONIQ 5 N gamyboje panaudota nemažai perdirbtų medžiagų, tarp jų iš perdirbtų padangų gaminami pigmentai durų rankenų, oro angų apvadų, vairaračio, ir konsolės šoninių detalių dažams.

100 % perdirbamas popieriaus pakaitalas

Atidžiau apžiūrėję durų detales pastebėsite, kad jos pagamintos iš 100 % perdirbamo popieriaus pakaitalo. Medžiaga tokia pat lengva ir savo tekstūra primena tradicinį korėjietišką popierių, bet pagaminta iš didelio tankio poliuretano.

Jus dar gali sudominti

Efektyvumas žiedinėje trasoje
Išsamiau

Komfortas ir ryšys
Peržiūrėkite kitas funkcijas

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas