Close

Priedai

Daugiau stiliaus. Patogiau. Asmeniškiau.
Prašyti pasiūlymo

Su priedais – praktiškiau ir stilingiau

IONIQ 6 išvaizdą ir panaudojamumą galima keisti su originaliais „Hyundai“ priedais taip, kad automobilis geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Toliau pateikiame populiariausius priedus, o visą asortimentą rasite brošiūroje.

Hyundai IONIQ 6 priedų brošiūra
Stilius Ratlankiai Gabenimas Apsauga

„Mode 3“ įkrovimo kabelis

„Mode 3“ įkrovimo kabelis turi „Type 2“ kištukus abiejuose galuose, tad su juo automobilį įkrausite tiek namuose, tiek viešose įkrovimo stotelėse, kur yra „Type 2“ lizdai.

Stilius

Tobulas modernaus dizaino papildymas

Mūsų originalūs „Hyundai“ aksesuarai skirti pirminiam dizainui patobulinti. Jie pagaminti iš geriausių medžiagų ir tobulai tiks jūsų automobiliui.

Pakeliamų galinių durų apdailos juosta

Ypatinga elegancija net mažiausiose detalėse. Blizgi juoda juosta tobulai užbaigia jūsų IONIQ 6 pakeliamas galines duris.

Šoninė apdailos juosta

Blizgios juodos šoninės apdailos juostos suteikia jūsų IONIQ 6 daugiau dinamiškumo.

Ratlankiai

Saugumas ir tvirtumas

Niekas nesuteiks jūsų IONIQ 6 daugiau asmeniškumo kaip jūsų pačių pasirinkti originalūs „Hyundai“ ratlankiai. Mūsų originalūs ratlankiai gaminami laikantis tų pačių aukštų standartų kaip ir gaminant „Hyundai“ automobilius. Tai reiškia, kad laikomasi visų gamybos kokybės reikalavimų, įskaitant tikslumą ir būtiną konstrukcijos stiprumą.

„Yesan“, sidabro spalvos „Yesan“, dviejų spalvų „Yongin“, grafito spalvos „Yongin“, dviejų spalvų

18 col. lengvojo lydinio „Yesan“ ratlankiai.

18 col., dešimties stipinų sidabro spalvos lengvojo lydinio ratlankiai, 7.5J×18, tinka 225/55 R18 padangoms.

18 col. lengvojo lydinio „Yesan“ ratlankiai.

18 col., dešimties stipinų dviejų spalvų lengvojo lydinio ratlankiai, 7.5J×18, tinka 225/55 R18 padangoms.

20 col. lengvojo lydinio „Yongin“ ratlankiai.

20 col., grafito spalvos lengvojo lydinio ratlankiai, 8.5J×20, tinka 245/40 R20 padangoms.

20 col. lengvojo lydinio „Yongin“ ratlankiai.

20 col., dviejų spalvų lengvojo lydinio ratlankiai, 8.5J×20, tinka 245/40 R20 padangoms.

Gabenimas

Vežkite savo automobiliu daugiau

Nors jūsų IONIQ 6 yra modernaus automobilių dizaino ikona, jis taip pat gali būti ir praktiškas kasdieniniame gyvenime. Mūsų originalūs „Hyundai“ vilkimo kabliai yra tvirtos konstrukcijos, apsaugoti nuo korozijos ir tvirtinami pagal griežtus „Hyundai“ projektavimo standartus.

Vilkimo kablys, nuimamas

Nuimamas, o svarbiausia – patikimas. Su šiuo korozijai atspariu plieniniu vilkimo kabliu krovinį gabensite saugiai ir efektyviai. Su trijų taškų tvirtinimo sistema jį galima nesunkiai nuimti.

Dviračių laikiklis

Veždami dviračius vienai dienai ar ilgesnėms atostogoms, su šiuo laikikliu juos uždėsite ir nuimsite kaip niekad lengvai. Dviračių laikiklis yra kompaktiškas ir apsaugotas nuo vagysčių, o pakeliamas galines duris galima atidaryti nenuėmus dviračių.

Apsauga

Rūpestinga apsauga prabangai išlaikyti

Juk norėtumėte, kad jūsų automobilis visuomet atrodytų taip, kokį jį pasiėmėte iš salono. Specialiai pagaminti aksesuarai apsaugos saloną ir leis jums jaustis kaip namie.

Kilimėliai visiems sezonams

Koks bebūtų oras, šie patvarūs ir lengvai valomi kilimėliai apsaugos salono grindų dangą nuo šlapių, purvinų ar smėlėtų batų. Grindų formą atitinkantys kilimėliai turi tvirtinimo kilpas, todėl jie tvirtai laikosi savo vietoje.

Bagažinės įdėklas

Kai kurie bagažinėje vežami daiktai, pvz. sodo įrankiai, ar sporto įranga, gali būti šlapi ir purvini. Šis pusiau standus, neslystantis ir vandeniui atsparus įdėklas paaukštintais kraštais, kurio sudėtyje 80 % sudaro biologinės medžiagos, padės išlaikyti švarią bagažinę.

Grindų kilimėliai iš tekstilės

ECONYL® veliūriniai grindų kilimėliai gaminami iš perdirbtų žvejybos tinklų. Šie aukštos kokybės kilimėliai yra tokie pat patogūs ir elastingi kaip ir įprasti veliūriniai kilimėliai. Jų forma pritaikyta prie kojoms skirtų vietų salone, jie neslysta ir tvirtai laikosi prikabinti standartiniuose tvirtinimo taškuose.

Bagažinės kilimėlis

Šis dvipusis apsauginis kilimėlis, kurio viena pusė iš aukštos kokybės veliūro, o kita – iš purvui atsparios medžiagos, suteiks visokeriopą apsaugą įvairiausiose situacijose gabenant daiktus.

Jus dar gali sudominti

Dviejų metų garantija dalims ir priedams
Sužinokite daugiau

„Hyundai“ automobilių servisas
Išsamiau

Savininko vadovas
Daugiau informacijos