Close

Funkcijos

Emociškai funkcionalus.
Prašyti pasiūlymo

Naujas elektrinio efektyvumo lygis

IONIQ 6 modelis apjungia įspūdingas važiavimo savybes su išmaniųjų technologijų gausa. Ypač greito įkrovimo galimybė, aptakus kėbulas – viskas skirta didesniam atstumui nuvažiuoti.

Dinamika Elektromobilio įkrovimas Sauga Patogumas Susiejimas

Dinamika

Didelė galia ir energijos atsargos

Su itin aerodinamišku kėbulu suderinta 77,4 kWh baterija leidžia su vienu įkrovimu nuvažiuoti 610 km atstumą, apskaičiuotą pagal WLTP metodiką.

Du elektros varikliai

Keturiais ratais varomame IONIQ 6 ant priekinės ir galinės ašių įrengti du elektros varikliai generuoja 239 kW (325 AG) galią ir 605 Nm didžiausią sukimo momentą.

77,4 kWh baterija

Galu varomas IONIQ 6 su didele 77,4 kWh baterija gali nuvažiuoti daugiau nei 610 kilometrų bendrai mieste ir užmiestyje, matuojant pagal WLTP metodiką. Keturiais ratais varomo modelio nuvažiuojamas atstumas – 570 km.

Vairuokite taip, kaip mėgstate

Prisitaikykite automobilį sau. IONIQ 6 turi platų diapazoną vairavimo parametrų, kuriuos galite pasirinkti pagal savo nuotaiką ir situaciją.
Vairas Galia Įsibėgėjimas AWD/2WD

Vairo pasukimo jėga

Vairo režimu nustatoma ratams pasukti reikalinga jėga.
Pasirinkus sportinį režimą, automobilis bus valdomas staigiau ir aštriau, vairui pasukti reikės mažiau jėgos, o automobilio atsakas bus greitesnis nei važiuojant normaliu režimu.

Variklio galia

Galima pasirinkti tokią variklio galią:

  • Didžiausia
  • Normali
  • Mažiausia

Akceleratoriaus pedalo jautrumas

Kadangi elektromobilis didžiausią sukimo momentą pasiekia akimirksniu, paspaudus akceleratoriaus pedalą automobilis pašoka iš vietos tikrąja žodžio prasme.
Sklandesniam pajudėjimui ir švelnesniam važiavimui su IONIQ 6 galima sumažinti pedalo jautrumą. Galima nustatyti didelį, normalų ir mažą jautrumą.

Važiavimo režimas

Visais ratais varomame modelyje (su dviem varikliais) galima rinktis tarp:

  • AWD (visi varomieji ratai)
  • Auto AWD
  • 2WD (du varomieji ratai)

Pavarų perjungiklis ant vairo

Valdykite pirštais. Prie vairo yra elegantiškas pavarų perjungimo ratukas. Su juo pavaras perjungsite greitai, intuityviai ir tiksliai.

Vairavimas su svirtelėmis ant vairo ir vienu pedalu (i-Pedal)

Reguliuokite rekuperacinio stabdymo jėgą svirtelėmis ant vairo. Tokiu būdu variklis stabdys automobilį ir įkraus akumuliatorių.

Elektromobilio įkrovimas

Vehicle-to-Load (V2L)

Su įkrovimo iš automobilio technologija (V2L) galima įkrauti bet kokį įtaisą ar elektros įrenginį, kurio galia siekia 3,6 kW. Galima įkrauti kavos aparatą arba Teslą. Ši technologija su „Schuko“ adapteriu yra standartinė „Hyundai IONIQ 6“ įranga.

Kelių įkrovimo galimybių sistema

400 V ir 800 V technologija suteikia galimybę lanksčiai naudoti kitą įkroviklį, jei užimtas vienas tipas, nereikalaujant papildomų komponentų ar adapterių. Daugkartinio įkrovimo sistema yra pirmoji pasaulyje patentuota technologija, valdanti variklį ir keitiklį įkrovimui padidinti nuo 400 V iki 800 V, kad būtų užtikrintas stabilus įkrovimo suderinamumas.

Sauga

Pripažintas saugiausiu pasaulyje automobiliu

IONIQ 6 gavo didžiausius įvertinimus už saugą Euro NCAP ir IIHS bandymuose.

Saugaus išlipimo pagalbinė sistema

Ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų išlipant iš automobilio: aptikusi iš galo artėjančią transporto priemonę, ji laikinai užrakina galines dureles, kad vaikai negalėtų išlipti iš automobilio, kol tai padaryti bus saugu.

7 saugos oro pagalvės

Su 7 saugos oro pagalvėmis, įskaitant vairuotojo sėdynės dešinės pusės oro pagalvę, sumažinančią sužeidimo grėsmę susidūrus automobilio keleiviams, važiuosite kur kas ramiau.

Aklosios zonos stebėjimo monitorius

Skaitmeninio skydelio ekrane galima matyti galinį kairės ir dešinės pusės vaizdą. Vaizdo kameros įsijungia įjungus posūkio signalą persirikiuojant.

Loading
Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.

Arrow

Pagalbinė susidūrimo išvengimo statant automobilį atbuline eiga sistema

Ši sistema, naudodama galinius ir šoninius jutiklius, aptinka kliūtis automobiliui važiuojant atbuline eiga ir perspėja vairuotoją bei įjungia stabdžius, jei to reikia, kad būtų išvengta susidūrimo.

Arrow

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

IONIQ 6 galima pastatyti valdant per nuotolį pagal kelis automobilio statymo scenarijus, tokius kaip lygiagretus, įstrižas ir statmenas parkavimas, o taip pat įvaryti automobilį į parkavimo vietą atbulomis ir išvažiuoti iš jos priekiu.

Arrow

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija

Didesnė sauga ir mažiau streso. Išlaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai sumažina arba padidina greitį iki iš anksto nustatytos ribos.

Arrow

Išmanusis greičio apribojimo įspėjimas

Ši pusiau automatinio vairavimo funkcija atpažįsta greičio ženklus kelyje ir reguliuoja automobilio greitį, kad jis atitiktų leistiną greitį (kai įjungta).

Arrow

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Naudoja pažangiausią navigacijos sistemą, kad numatytų būsimus posūkius arba tiesų kelią greitkeliuose, ir reguliuoja greitį, užtikrindama saugesnį vairavimą.

Arrow

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis vairavimo stilius, sistema atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

Patogumas

Protinga priekinio apšvietimo sistema

Geriausias apšvietimas ir saugumas. Šviesos diodų matricos technologija leidžia maksimaliai išnaudoti tolimąsias šviesas, automatiškai keisdama apšvietimą pagal kelio sąlygas. Aptikusi priekyje važiuojančius automobilius, sistema išjungia tik tuos šviesos diodus, kurie akina kitą vairuotoją.

Bendroji informacija LED matricos technologija Pavyzdžiai

Šviesos diodų matrica

Daugiau matykite, mažiau akinkite. IONIQ 6 protinga priekinių žibintų sistema yra šviesos diodų matrica. Ji daug efektyvesnė už tradicinius LED žibintus su daugiabriauniais reflektoriais.

Ši sistema leidžia išjungti dalį šviesos diodų, išsaugant gerą visų eismo dalyvių matomumą.

16 savarankiškai veikiančių LED segmentų

Sistema sudaryta iš 16 nepriklausomai veikiančių LED segmentų saugiam vairavimui naktį užtikrinti. Aptikusi priešpriešais arba priekyje važiuojantį automobilį, sistema automatiškai įjungia arba išjungia dalį tolimųjų šviesų diodų, kad neakintų kitų vairuotojų.

Priekyje nėra automobilių

Jei sistema neaptinka kitų automobilių, šviesos diodai matricoje šviečia didžiausiu intensyvumu ir apšviečia visą matymo lauką.

Šaunios funkcijos, kad vairuoti būtų lengviau

Skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai

Skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai net ir blogu oru aiškiai rodo abiejuose automobilio šonuose esantį vaizdą. Juose vaizdo laukas yra platesnis nei standartiniuose veidrodėliuose, todėl matosi daugiau. Šoninis vaizdas rodomas prietaisų skydelyje esančiuose dviejuose OLED monitoriuose.

Projekcinis ekranas

Išplėstinis „head-up“ ekranas veda jus saugiai po pasaulį, projektuodamas virtualią informaciją, pvz., nuorodas ar įspėjimus, tiesiai į jūsų kelio vaizdą.

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema

Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali individualiai nusistatyti pageidaujamą temperatūrą. Tiesiog pasirinkite temperatūrą, o visa kita padarys sistema.

Atsipalaidavimui pritaikytos sėdynės

Priekinės sėdynės reguliuojamos 8 kryptimis, o paspaudus mygtuką ją galima visai atlenkti ir patogiai pasnausti.

Susiejimas

Palaikykite ryšį tiek, kiek norite

IONIQ 6 turi daugybę intuityvių išmaniųjų technologijų, todėl galite būti prisijungę tiek, kiek norite. „Bluelink®“ susietojo automobilio paslaugos leidžia valdyti automobilį per išmanųjį telefoną. Kartu su navigacijos sistema „Hyundai“ taip pat tris metus nemokamai teikia LIVE paslaugų prenumeratą.

Elektromobilio maršruto planavimas

Važiuokite ramiai, visada žinodami, kur bus kita įkrovimo stotelė. Įveskite kelionės tikslą ir navigacijos sistema automatiškai pasiūlys pakeliui esančias įkrovimo stoteles.

BOSE Premium garso sistema

Optimaliai suderinti aštuoni aukštos kokybės garsiakalbiai sukuria stulbinantį garsą ir nepakartojamą patirtį klausantis muzikos.

Naujausia informacija

IONIQ 6 programinė įranga atnaujinama radijo bangomis (OTA). Jums nebereikės vykti į atstovybę, nes visus naujinius gausite spustelėję mygtuką. Jūsų automobilyje visada bus naujausi funkcijų papildymai ir kokybės patobulinimai, o tai padeda išlaikyti automobilio vertę jį parduodant.

 

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas