Close

Funkcijos

Naujausios technologijos jums
Hyundai prekybos atstovai

Šio modelio asmeniškai užsakyti iš gamyklos nebegalima. Tačiau mūsų atstovybės gali pasiūlyti automobilių su gera įranga. Jūsų „Hyundai“ partneris mielai pateiks jums pasiūlymą.

Pažangios technologijos didesniam komfortui ir saugumui

SANTA FE su aukščiausios klasės išmaniosiomis technologijomis, ypač skirtomis komfortui ir funkcionalumui, yra geriausias savo klasėje. Išbandykite efektyviausius jėgos agregatus su hibridine ir iš tinklo įkraunama hibridine versijomis, taip pat aukščiausios klasės saugos ir ryšio funkcijas.

Dinamika Sauga Patogumas Susiejimas

Dinamika

SANTA FE našumas ir efektyvumas

Didesnis efektyvumas ir daugiau galios. SANTA FE pasižymi visiškai nauja variklių serija, įskaitant naująjį „R“ dyzelinį variklį, išmetantį mažesnį CO2 kiekį, ir yra pirmasis „Hyundai“ Europoje, kuris komplektuojamas su naująja „Smartstream“ hibridine ir „plug-in“ tipo hibridine transmisija.

„Plug-in“ tipo hibridas Hibridas

„Plug-in“ tipo hibridas su 1,6 T-GDi varikliu

Elektrinis, kai norite. Benzininis, kai reikia. Šį modelį varo 1,6 litro T-GDi „Smartstream“ benzininis tiesioginio įpurškimo variklis su turbokompresoriumi ir 66,9 kW elektrinis variklis, kurį maitina 13,8 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius. Bendras galingumas – 265 AG.

Hibridas su 1,6 l T-GDI turbininiu varikliu

„SANTA FE Hybrid“ varo 1,6 litro T-GDi „Smartstream“ benzininis tiesioginio įpurškimo variklis su turbokompresoriumi ir 44,2 kW elektrinis variklis, kurį maitina 1,49 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius. Komplektuojamas su dviejų arba keturių varomųjų ratų sistema. Bendras galingumas – 230 AG.

HTRAC™ visų varomųjų ratų sistema

Blogas oras? Aštrūs posūkiai? Ne bėda. Inovatyvi SANTA FE HTRAC™ sistema užtikrina optimalų valdymą ir automobilio važiavimą posūkyje, tad slidžiomis miesto gatvėmis ir duobėtais užmiesčio keliais važiuosite saugiau ir ramiau.

Sauga

Jūsų ir jūsų artimųjų saugumas

Naujos revoliucinės „Hyundai SmartSense“ saugos funkcijos ir pažangios pagalbinės vairavimo sistemos, pavyzdžiui, važiavimo greitkeliu pagalbos sistema ir užpakalinio susidūrimo statant automobilį išvengimo sistema atveria SANTA FE duris į aukščiausios klasės automobilių segmentą.

Važiavimo greitkeliu pagalbos sistema

Automobilio įranga apima pagalbinę eismo juostos išlaikymo sistemą ir pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri naudoja jutiklius ir žemėlapio duomenis, kad automobilį galėtumėte valdyti saugiai, o greitis būtų automatiškai reguliuojamas pagal esamus apribojimus. Specialiu mygtuku ant vairo galima aktyvinti sistemą vienu paspaudimu.

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

Ši sistema SANTA FE gali pastatyti ir išvairuoti iš stovėjimo vietos už jus. Ji netgi gali pastatyti automobilį į stovėjimo vietą galu – pakanka vieno mygtuko paspaudimo.

Pagalbinė susidūrimo išvengimo statant automobilį atbuline eiga sistema

Ši sistema, naudodama galinius ir šoninius jutiklius, aptinka kliūtis automobiliui važiuojant atbuline eiga ir perspėja vairuotoją bei įjungia stabdžius, jei to reikia, kad būtų išvengta susidūrimo.

Loading
Arrow

Pagalbinė sistema susidūrimui išvengti

Sistema atpažįsta automobilius, pėsčiuosius, dviratininkus ir priešpriešiais atvažiuojančius automobilius sukant sankryžose, ir, prireikus, gali įjungti stabdžiui susidūrimui išvengti.

Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama radaro jutiklius apatiniame galiniame bamperyje ir priekinę kamerą, sistema perspėja vairuotoją apie eismą aklosios zonos srityje. Tokioje situacijoje įjungus posūkio signalą, sistema pateiks garsinį perspėjimą ir stabdys, kad užkirstų kelią susidūrimui.

Arrow

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema įeina į standartinę SANTA FE komplektaciją. Ją įjungus, automobilis važiuoja savo eismo juosta 0–200 km/h greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Patogumas

Išmanus komfortas ir patogumas

SANTA FE sėdynės yra labai universalios, taip pat yra išmanių pagalbininkų kasdienėse situacijose. Didesnę erdvę kojoms prieš antros ir trečios eilės sėdynes, didelę bagažinę ir protingai salone išdėstytas patogias daiktadėžes tikrai įvertins jūsų šeima bei draugai.

Projekcinis ekranas

Projekcinis ekranas užtikrina didesnį saugumą leisdamas vairuotojui aiškiai matyti ant priekinio stiklo svarbią informaciją, pavyzdžiui, greitį, navigacijos komandas ir įspėjimus.

Išmanusis elektrinis bagažinės dangtis

Mėgaukitės patogiu pakrovimu. Išmanusis elektrinis bagažinės dangtis automatiškai atsidaro, kai vairuotojas priartėja prie automobilio ir išmaniojo rakto sistema tai aptinka.

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

„Krell premium“ garso sistema užtikrina nepriekaištingai švarų garsą. 10 pažangių garsiakalbių kiekvienam keleiviui leis mėgautis išskirtiniu erdviniu garsu, o aukščiausios klasės 12 kanalų stiprintuvas, kurio bendra išėjimo galia siekia 589 vatų, dar labiau sustiprins šį įspūdį.

Aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Dėl SANTA FE įrengtos aplinkinio vaizdo stebėjimo sistemos galėsite išmanevruoti automobilį uždaroje erdvėje lengvai ir saugiai.

Aklosios zonos stebėjimo monitorius

Dabar galite matyti sritį automobilio gale iš kairės ir dešinės pusės – jis pateikiamas SANTA FE ekrane, skaitmeniniame prietaisų skydelyje. Kameros aktyvinamos įjungus posūkio signalą, kai keičiamos eismo juostos.

Susiejimas

Pažangus ryšys

Savaime suprantama, SANTA FE integruotos naujausios ryšio funkcijos, pavyzdžiui, „Bluelink® Connected Car Services“, kuriomis naudodamiesi galite valdyti automobilį išmaniuoju telefonu.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Atnaujintas belaidžio įkrovimo padėklas dabar pasižymi dar didesne galia ir efektyvumu, todėl galėsite greitai ir patogiai įkrauti išmanųjį telefoną be jokių laidų.

„Apple Car Play“ ir „Android Auto“

Matykite savo išmanųjį telefoną jutikliniame ekrane ir naudokitės „Waze“ arba „Google“ navigacijos programėle, klausykitės muzikos ar tinklalaidžių per „Spotify“ arba naudokitės kitomis mėgstamomis programėlėmis.

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas