Close

Priedai

Daugiau stiliaus. Patogiau. Asmeniškiau.
Hyundai prekybos atstovai

Parduodamų modelių skaičius ribotas. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į artimiausią „Hyundai“ prekybos atstovą.

Originalumas turi savo vertę

Hyundai SANTA FE – tai ne tik erdvė ir stilingas dizainas. Galite pasirinkti priedus savo automobiliui apsaugoti ir stambesniems daiktams vežti.

Platų priedų asortimentą galite peržiūrėti brošiūroje, o toliau pateikiami populiariausi priedai.

Hyundai SANTA FE priedų brošiūra

LED durų šviestuvai

Su SANTA FE durų šviestuvais geriau orientuositės tamsoje. Ypač patogu tai, kad išlipdami geriau pastebėsite balas.

Lengvojo lydinio ratlankiai

Galima rinktis net iš 12 variantų 17–20 colių lengvojo lydinio ratlankių. Apsaugokite savo lengvojo lydinio ratlankius nuo vagystės su užrakinamomis ratų veržlėmis.

Vilkimo įtaisai ir skersiniai

SANTA FE modeliui galima rinktis stacionariai pritvirtintą arba nuimamą vilkimo kablį. Bagažui vežti taip pat galima naudoti įvairius stogo skersinius.

Dviračių laikiklis

Vežantis dviratį vienai dienai ar ilgesnėms atostogoms, su dviračių laikikliu, tvirtinamu prie vilkimo kablio, nebus vargo sukraunant ir iškraunant daiktus. Ant jo galima vežti du dviračius iki 60 kg bendrojo svorio. Dviračių laikiklis yra kompaktiškas ir apsaugotas nuo vagysčių, o pakeliamas galines duris galima atidaryti nenuėmus dviračių.

Kabelis kintamos srovės įkrovimo įrenginiui

Type 2“ įkrovimo kabelis SANTA FE Plug-in modeliui įkrauti. „Hyundai“ prekybos atstovas padės jums pasirinkti įkrovimo įtaisus, skirtus namų ir prie biuro esančioms įkrovimo stotelėms.

Guminiai grindų kilimėliai

Kai kurie bagažinėje vežami daiktai, pvz. sodo įrankiai, ar gyvūnai gali būti šlapi ir purvini. Su šiuo patvariu, neslidžiu ir vandens nepraleidžiančiu įdėklu pakeltais kraštais jūsų bagažinė išliks švari.

Galinio buferio apsauginė plėvelė

Tai efektyvi ir paprasta priemonė buferiui pasaugoti nuo pažeidimo kraunant ir iškraunant daiktus.

Jus dar gali sudominti

Dviejų metų garantija dalims ir priedams
Sužinokite daugiau

„Hyundai“ automobilių servisas
Išsamiau

Savininko vadovas
Skaitykite daugiau