Close

Funkcijos

Galia ir komfortas tame pačiame pakete
Registruotis bandomajam važiavimui

Naujausios technologijos ir saugos įranga

„Hyundai TUCSON“ – tai vidutinio dydžio miesto krosoverių klasės viršūnė. Pavyzdžiui, įjungus posūkio signalą, ant veidrodėlio sumontuota kamera parodo akląją zoną prietaisų skydelyje.

Dinamika Sauga Patogumas Susiejimas

Multi-Air Mode“ technologija

Jūsų keleiviams patiks šildomos priekinės ir galinės sėdynės bei „Multi Air Mode“ su netiesioginėmis oro vėdinimo angomis, kad salone būtų sukurta maloni atmosfera.

Susiejimas

Telefone įdiegę „Bluelink®“ programėlę, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo TUCSON ir surasti automobilį, jei neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas.

Patogumas

Sumanios funkcijos, pavyzdžiui, nuotolinis sėdynių sulenkimas, leidžia greitai ir lengvai pakrauti krovinį. O išmanusis įlipimo įrenginys leidžia lengvai valdyti priekinę keleivio sėdynę.

Dinamika

TUCSON našumas ir efektyvumas

Galite rinktis benzininį variklį su turbokompresoriumi, benzininį arba dyzelinį 48 V pusiau hibridinį, hibridinį arba net įkraunamą hibridinį modelį.

„Plug-in“ hibridas Hibridas 48 V pusiau hibridinė sistema Benzininis variklis

„Plug-in“ hibridas

Elektrinis, kai norite. Benzininis, kai reikia. „Plug-in“ hibridinio automobilio versija turi 1,6 l T-GDI „Smartstream“ benzininį ir 66,9 kW elektrinį variklį. Didžiausia galia – 265 AG, o didžiausias sukimo momentas – 350 Nm.

Hibridas

Elektrifikuotas našumas. Hibridas yra komplektuojamas su nauju 1,6 litro „T-GDI Smartstream“ benzininiu varikliu ir 44,2 kW elektriniu varikliu bei 1,49 kWh ličio jonų polimerų akumuliatoriumi.

48 V pusiau hibridinė sistema

48 V pusiau hibridinė sistema padeda taupyti degalus ir sumažinti išskiriamų teršalų kiekį. Ji padeda degimo varikliui, suteikdama jam papildomą sukimo momentą automobiliui greitėjant.

„Smartstream“ benzininis variklis

1,6 litro T-GDI variklyje naudojama CVVD technologija, optimizuojanti variklio našumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą, o tuo pačiu leidžia tausoti aplinką.

Sniegas? Smėlis? Purvas? Ne bėda. „Terrain Mode“ funkcija leidžia patogiai perjungti važiavimo režimus, kad būtų pagerintas važiavimo našumas ir optimizuotas visų varomųjų ratų sistemos veikimas įvairiose situacijose. TUCSON pasižymi pažangia HTRAC™ visų varomųjų ratų sistema, kuri optimizuoja valdymo galimybes ir automobilio elgesį posūkiuose.

Sauga

Geriausias klasėje saugumo ir pagalbinių sistemų paketas

TUCSON įrengtos geriausios klasėje pažangios vairuotojo pagalbinės sistemos ir aktyvus saugumo paketas su įvairiomis novatoriškomis funkcijomis.

Važiavimo greitkeliu pagalbos sistema

Ši įranga apima pagalbinę eismo juostos išlaikymo sistemą ir navigacijos pagrindu veikiančią išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri naudoja jutiklius ir žemėlapio duomenis, kad automobilį galėtumėte valdyti saugiai, o greitis būtų automatiškai reguliuojamas pagal esamus apribojimus.

Aklosios zonos stebėjimo monitorius

Dabar galite matyti sritį automobilio gale iš kairės ir dešinės pusės – jis pateikiamas TUCSON ekrane, skaitmeniniame prietaisų skydelyje. Kameros aktyvinamos įjungus posūkio signalą, kai keičiamos eismo juostos.

Didesnis saugumas su 7 oro pagalvėmis

Jis pasižymi patobulinta septynių oro pagalvių sistema, į kurią įeina priekinės eilės centrinė šoninė oro pagalvė, – tai ypatybė, kuria išsiskiria šis segmentas. Ji apsaugo priekinės eilės keleivius nuo susidūrimo vienas su kitu, taip sumažindama riziką sunkiai susižeisti.

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Užfiksavusi, kad priešais važiuojantis automobilis staigiai stabdo, arba aptikusi priekyje pėsčiuosius ar dviratininkus, sistema automatiškai įjungia jūsų automobilio stabdžius. Sistema dabar atnaujinta funkcija „Junction Turning“, kuri skirta padėti išvengti priekinių susidūrimų sankryžose sukant į kairę.

Patogumas

Patogumas ir nauda

Sumanios funkcijos, pavyzdžiui, nuotolinis sėdynių sulenkimas, leidžia greitai ir lengvai pakrauti krovinį. O išmanusis įlipimo įrenginys leidžia lengvai valdyti priekinę keleivio sėdynę. Jūsų keleiviams patiks šildomos priekinės ir galinės sėdynės bei „Multi Air Mode“ su netiesioginėmis oro vėdinimo angomis, kad salone būtų sukurta maloni atmosfera.

Multi-Air Mode“ technologija

Tai pirmasis „Hyundai“ automobilis, kuriame naudojama paslėptoji „Multi-Air Mode“ technologija, apimanti tiesiogines ir netiesiogines oro kondicionavimo ir salono šildymo angas, leidžiančias sukurti salone dar malonesnį klimatą bei švelnesnį oro srautą.

Vėdinamos ir šildomos sėdynės

Vasarą vėsu. Žiemą šilta. Vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui patiks šildomų ir vėdinamų sėdynių galimybė. Gale sėdintys keleiviai taip pat galės mėgautis šildomomis galinėmis sėdynėmis.

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema su aštuoniais galingais garsiakalbiais ir žemųjų dažnių garsiakalbiu optimaliai sureguliuota taip, kad išgautų įspūdingą garsą, kuris kokybe prilygsta gyvam garsui.

Aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Dėl TUCSON įrengtos aplinkinio vaizdo stebėjimo sistemos galėsite išmanevruoti automobilį uždaroje erdvėje lengvai ir saugiai.

Išmanusis elektrinis bagažinės dangtis

Mėgaukitės patogiu pakrovimu. Bagažinės dangtis atsidaro automatiškai, kai per 3 sekundes aptinkamas išmanusis raktas – tai labai praktiška, kai jūsų abi rankos yra užimtos. Be to, galite nustatyti pakėlimo aukštį pagal savo pageidavimus.

Susiejimas

Pažangus ryšys

Be abejo, TUCSON integruotos naujausios ryšio funkcijos, pavyzdžiui, „Bluelink® Connected Car Services“, kuriomis naudodamiesi galite valdyti automobilį išmaniuoju telefonu. Taip pat pridedama penkerių metų „Hyundai“ paslaugų LIVE prenumerata su 10,25 col.* didelio ekrano navigacine sistema.

Hyundai Bluelink®

Valdykite automobilį telefonu. „Bluelink®“ užtikrina sklandų ryšį ir palaiko išmanias funkcijas, kad vairuoti būtų patogiau.

Viskas apie Bluelink® ryšį

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas