Sužinokite daugiau.

 

Speciali kaina: 40 990 €

Įprasta kaina 46 990 € (nuolaida 6000 €)

„Style Limited Edition 20“ modelyje yra 64 kWh akumuliatoriaus versija, 10,25 col. spalvotas jutiklinis ekranas ir prietaisų skydelis, navigacija ir „KRELL Premium“ garso sistema. „Bluelink®“ telematika leidžia nuotoliniu būdu įjungti oro kondicionierių ir programuojamas įkrovimo funkcijas.
Šis modelis turi išmaniąją pastovaus greičio palaikymo sistemą su „Stop & Go“ sistema, pagalbos išvengti priekinio susidūrimo sistemą (su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija), pagalbos išvengti susidūrimo aklojoje zonoje ir skersinio eismo gale sistemą, „Multi Focus“ reflektoriaus LED žibintus ir pagalbinę tolimųjų šviesų funkciją, išmanųjį raktą su nuotoliniu užvedimu, šildomą vairą, galinio vaizdo stebėjimo sistemą su dinaminio statymo nukreipimu, eismo juostos stebėjimo sistemą, belaidį telefono įkroviklį, „Multi Bluetooth“, „eCall“ ir kt.
Galimos 4 išorės spalvos: „Phantom Black“, „Polar White“, „Shimmering Silver“ ir „Sunset Red“.

„Style Limited Edition 20“ – ribotas 20-ties automobilių skaičius. Pasiūlymas galioja tol, kol bus automobilių sandėlyje. Nauji automobiliai, kurių pirma registracija 2020-12-31.

 

Dabar, pirkdamas „IONIQ Plug-in“, gausi papildomai namų įkrovimo stotelę. Sužinokite daugiau.

 

Norėčiau gauti informacijos

 

IEŠKOKITE SPECIALIŲ PASIŪLYMŲ HYUNDAI ATSTOVYBĖSE.

autofortas_logo fakto auto