2.3.2020

Stilingesnis, saugesnis ir ekonomiškesnis – naujasis „Hyundai i30“

Dar patrauklesnis naujasis „Hyundai i30“ pasižymi nauju stilingu dizainu, turi pažangią saugumo įrangą, prisijungimo galimybes ir komplektuojamas su įvairaus galingumo varikliais. Nauja jėgainė – hibridinė 48 V sistema užtikrina mažesnes degalų sąnaudas. Automobilių sporto įkvėptas „N Line“ paketas pirmą kartą siūlomas ir „i30 Wagon“ universalams.

Daugiau
19.2.2020

Naujasis „Hyundai i20“ sujungia puikų dizainą ir pažangias technologijas

Naujasis „i20“ – tai pirmasis Europoje serijinės gamybos „Hyundai“ automobilis, kurio naująjį dizainą įkvėpė „Hyundai“ sportiškas stilius. Naujasis modelis turi plačiausias savo klasėje prisijungimo galimybes ir pažangiausią saugos įrangą. Pirmą kartą tarp „i20“ modelių atsirado 48 V lengvųjų hibridų linija su ekonomiškomis benzino sąnaudomis.

Daugiau
18.12.2019

6000 km elektromobiliu įveikęs keliautojas pasakė, kodėl Europoje reikės kantrybės

Praėjusią savaitę šiauriausiame Europos taške Nordkape (Norvegija) pradėjęs kelionę elektromobiliu „Hyundai Kona Electric“, Vitoldas Milius jau pasiekė piečiausią žemyno tašką Tarifą (Ispanija). Kelionė truko penkias dienas ir vairuotojui padovanojo daugybę įspūdžių bei potyrių, kurie pravers kiekvienam planuojančiam bet kokią išvyką į kitas Europos šalis elektra varoma transporto priemone.

Daugiau
11.6.2019

Greičiausi Lietuvos žurnalistai

Galingiausioje klasėje „Virš 3000“ (automobiliai su varikliais virš 3000 cm3) greičiausias buvo Egidijaus Babelio ir Aleksandro Dainio ekipažas („Hyundai i30 Fastback N“).

Daugiau