29.11.2021

Lietuvos metų automobilio 2022

Hyundai IONIQ 5 tapo geriausiu metų elektromobiliu, o taip pat tapo metų inovacijos ir metų dizaino apdovanojimų savininku. Geriausias šeimos automobilis - Hyundai SANTA FE.

Daugiau
6.4.2021

IONIQ elektromobilio sėkmės receptas

HYUNDAI IONIQ buvo pirmasis automobilis pasaulyje su trimis transmisijomis: hibridine, įkraunama hibridine ir elektrine su baterija. Jis pirmą kartą pasirodė rinkoje 2016 metais, o 2019 metais buvo atnaujintas. Dabar jau galima įsigyti 2021 metų modelį, kuris, kaip ir buvo galima tikėtis, jau turi „Bluelink“ telematikos sistemą. IONIQ nuo pat pradžių buvo nuolat giriamas dėl savo 5 žvaigždučių saugos paketo, mažų eksploatacijos kaštų ir puikaus dizaino.

Daugiau
23.2.2021

Hyundai IONIQ 5 iš naujo apibrėžia elektrinį mobilumą

Šiandien vasario 23 d. įvyko vidutinio dydžio CUV elektromobilio IONIQ 5 pasaulinė premjera. Ant specialiai tik baterijomis varomam elektromobiliui (BEV) sukurtos platformos pagamintas IONIQ 5 turi daug aplinką tausojančių funkcijų. Puikios eksploatacinės savybės ir keli įkrovimo būdai: labai greitas nuo 400 V ir nuo 800 V įtampos. Turi įkrovimo iš automobilio funkciją (angl. –Vehicle-to-Load (V2L), leidžiančią įkrauti išorinius elektros įrenginius.

Daugiau
15.2.2021

Virtuali pasaulinė Hyundai IONIQ 5 premjera

Salono nuotraukos parodytos dar iki virtualios pasaulinės premjeros, kuri įvyks vasario 23 dieną. Automobilio salone panaudotos tvarios medžiagos ir tekstilė: ekologiškai išdirbta oda, biologiniai dažai, o taip pat natūralus ir perdirbtas pluoštas. Skirtingai nuo įprastiniais jėgos agregatais varomų vidutinio dydžio SUV, specialiai elektromobiliui sukurta platforma turi didelį atstumą tarp ašių ir plokščią dugną, kas leido sukurti modernų salono dizainą.

Daugiau
1.2.2021

Dizainas, technologija, nulinė emisija: atnaujintas KONA Electric

Grynesnis naujojo Hyundai KONA Electric kėbulo dizainas pabrėžia švarų elektrinį mobilumą. Papildomos saugos, susiejimo ir komforto funkcijos suteikia dar geresnį vairavimo potyrį. KONA Electric varomas vien elektra mieste nuvažiuoja iki 660 km, o pagal mažos galios transporto priemonių bandymų procedūrą (WLTP) – iki 484 km. Tai vis dar išlieka vienu geriausių nuvažiuojamų atstumu su vienu baterijos įkrovimu.

Daugiau