5.6.2020

„KONA Electric“ sklaido mitus apie elektromobilius

Nors elektromobiliai jau kuriami ne vieną dešimtmetį, jie vis dar nėra taip plačiai naudojami, kaip automobiliai su vidaus degimo varikliais. Galbūt dėl to iki šiol sklando daug mitų ir klaidingų įsitikinimų apie elektromobilius. Štai keletas labiausiai paplitusių mitų apie šiuos automobilius – mes pasakysime, ar „KONA Electric“ įrodė, kad jie klaidingi.

Daugiau
19.5.2020

„Hyundai Santa Fe“ sukanka 20 metų

Šiais metais „Hyundai Santa Fe“ švenčia savo 20-ąjį gimtadienį. Šiuo modeliu Europoje prekiaujama nuo 2001 metų – dabar atėjo ketvirtosios kartos automobilių eilė. Ikoniškas modelis sulauks daug svarbių pasikeitimų, įskaitant ir naujas elektra varomas sistemas.

Daugiau
18.5.2020

„Hyundai“ aptarnauja klientus ir koronaviruso epidemijos metu

„Hyundai“ pratęs pirminę automobilių penkerių metų garantiją, jei jos galiojimas baigiasi šių metų kovo 1 d. –gegužės 31 d. Garantija bus pratęsta netgi trimis mėnesiais iki birželio mėn. pabaigos. Garantija visame pasaulyje bus pratęsta daugiau nei 1,21 mln. automobilių 175 šalyse, Lietuvoje – 85 automobiliams.

Daugiau
23.4.2020

„Inchcape“ iš valdomo prekės ženklų portfelio išima „Hyundai“

Naujų ir naudotų automobilių prekybos bendrovė „Inchcape Motors“ nuo balandžio mėnesio nebeatstovauja „Hyundai“ prekės ženklui Lietuvoje. Toks sprendimas priimtas siekiant optimizuoti turimų prekės ženklų portfelį ir įvertinus sąnaudas, susijusias su gamintojo lūkesčiais dėl investicijų į „Hyundai“ prekės ženklą.

Daugiau
2.3.2020

Stilingesnis, saugesnis ir ekonomiškesnis – naujasis „Hyundai i30“

Dar patrauklesnis naujasis „Hyundai i30“ pasižymi nauju stilingu dizainu, turi pažangią saugumo įrangą, prisijungimo galimybes ir komplektuojamas su įvairaus galingumo varikliais. Nauja jėgainė – hibridinė 48 V sistema užtikrina mažesnes degalų sąnaudas. Automobilių sporto įkvėptas „N Line“ paketas pirmą kartą siūlomas ir „i30 Wagon“ universalams.

Daugiau
19.2.2020

Naujasis „Hyundai i20“ sujungia puikų dizainą ir pažangias technologijas

Naujasis „i20“ – tai pirmasis Europoje serijinės gamybos „Hyundai“ automobilis, kurio naująjį dizainą įkvėpė „Hyundai“ sportiškas stilius. Naujasis modelis turi plačiausias savo klasėje prisijungimo galimybes ir pažangiausią saugos įrangą. Pirmą kartą tarp „i20“ modelių atsirado 48 V lengvųjų hibridų linija su ekonomiškomis benzino sąnaudomis.

Daugiau