Close

Dizainas

Atkreipia dėmesį
Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Naujas požiūris į sportiškumą

Dinamiškas, išsiskiriantis ir jausmingai sportiškas. Atnaujinto dizaino „i20“ pasižymi dinamiška išvaizda, kuri traukia akį kelyje.

Salonas Spalvos

Sportiškesnės priekinės grotelės

Patobulintų formų ir rašto priekinis buferis ir radiatoriaus grotelės atrodo elegantiškai ir sportiškai. Atnaujintame modelyje lemputės pakeistos LED technologija geresniam salono apšvietimui.

Nuožulnus stogas

Automobilio gale – naujo dizaino buferis ir unikalaus dizaino galinis žibintas.

Didelis atstumas tarp ašių

Žemas stogas ir didelis atstumas tarp ašių pagerina „i20“ aerodinamiką. Mažesnis oro pasipriešinimas taip pat palengvina automobilio valdymą ir sumažina degalų sąnaudas. Automobilis turi naujo dizaino 16 ir 17 colių ratus.

Salonas

Žmogiškų bruožų turinti technologija

Žmogui ir jo poreikiams sukurtame salone puikiai suderintas stilius ir funkcionalumas. Su nauju įvairiaspalviu salono apšvietimu ir pasirenkamais akcentais „i20“ salonas atrodo taip pat įspūdingai kaip ir kėbulas.

Lengvai valdomas jutiklinis ekranas

„i20“ standartinėje įrangoje yra 8 colių jutiklinis ekranas. Galima rinktis ir 10,25 colių ekraną kartu su 3D navigacija ir papildomomis ryšio funkcijomis.

10,25 colių skaitmeninis prietaisų skydelis

Puikiame 10,25 colių skaitmeniniame prietaisų skydelyje svarbiausia važiavimo informacija rodoma ten, kur ji geriausiai matoma – priekyje ir centre.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Mėgaukitės belaidžiu ryšiu su mobiliuoju telefonu – įeina belaidžio visų jutiklinių ekranų įkrovimo ir belaidžio telefono ekrano dubliavimo 8 col. jutikliniame ekrane funkcijos.

 

Spalvos

Jūsų automobilis. Jūsų spalvos

Galite pasirinkti jums labiausiai patinkančią ir kerinčią „i20“ kėbulo spalvą. Šalia jos juodas blizgus stogas suteiks dar daugiau stiliaus.

Jus dar gali sudominti

Hyundai Lizingas
Daugiau informacijos

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas