Close

Funkcijos

Važiuoja taip pat gerai kaip ir atrodo
Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Nerealus jausmas su aukščiausios klasės funkcijomis

„i20“ turi aukščiausios klasės funkcijas visose pagrindinėse kategorijose. Aukščiausio lygio efektyvumas ir techninės charakteristikos dera su patogumu, todėl šis automobilis tikrai išsiskiria savo segmente.

Techninės savybės Ryšys Sauga

Techninės savybės

Efektyvus ir dinamiškas

Sąrašo viršuje yra 120 AG T-GDi benzininis variklis su 48 voltų pusiau hibridine pavara. Šiame modelyje yra 7 laipsnių DCT pavarų dėžė. Dviguba sankaba užtikrina žaibišką pavarų perjungimą tiek automatiniame, tiek mechaniniame režime.

Energijos regeneracijos sistema

Tuščiosios eigos „Stop & Go“ funkciją, kintamosios srovės generatoriaus valdymo sistemą ir mažo pasipriešinimo riedėjimui padangas papildo mūsų energijos regeneracijos sistema. Kai automobilis juda esant įjungtai pavarai, bet uždarytai droselinei sklendei, variklio stabdymo poveikis sugeneruoja kinetinę energiją, kuri paverčiama elektra ir kaupiama akumuliatoriuje. Taip mažinamos degalų sąnaudos ir išskiriamų teršalų kiekis.

Susiejimas

Be jokio atotrūkio

Su „Bluelink®“ programėle* savo telefone „i20“ galite užrakinti ir atrakinti per nuotolį. Jei norite sužinoti, ar padangose užtenka slėgio, ar viskas gerai su stabdžių sistema, atsakymus rasite programėlėje.

Programinės įrangos atnaujinimas nuotoliniu būdu* užtikrina, kad jūsų sistema būtų nuolat atnaujinama ir automatiškai būtų įdiegiamos naujausios žemėlapių ir pramogų programų versijos ir atnaujinamos automobilio sistemos.

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

 

Aukščiausios kokybės garso sistema „Bose®“

Mėgaukitės nepakartojamu aukščiausios klasės „Bose®“ garso sistemos kuriamu garsu. Sportišką „i20“ stilių perteikia aštuoni garsiakalbiai, įskaitant žemų dažnių garsiakalbį, sukuriantys tokią pat dinamišką garsinę patirtį kaip ir „i20“ vairavimas.

Sauga

„Hyundai SmartSense“

„i20“ turi pažangiausią savo klasėje ir pilniausią pagalbos vairuotojui sistemų paketą „Hyundai SmartSense“. Naujausiomis technologijomis paremtos aktyvaus saugumo funkcijos, kurių nerasite kituose šio segmento automobiliuose, suteikia daugiau saugumo ir ramybės kelyje.

Loading
Arrow

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Ją įjungus, automobilis važiuoja savo eismo juosta 0–180 km/h greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje prevencijos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja apie eismą blogo matomumo zonoje. Tokioje situacijoje vairuotojui įjungus posūkio signalą, sistema įspėja garsiniu signalu ir įjungia stabdžius susidūrimui išvengti.

Arrow

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Sistema, kuri ne tik įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones, bet ir automatiškai įjungia stabdžius.

Arrow

Pagalbinė sistema priekiniam susidūrimui išvengti

Sistema radaru ir vaizdo kamera stebi kelią priekyje ir stabdo automatiškai, aptikusi staigiai stabdomą priekyje važiuojantį automobilį arba pėsčiuosius ir dviračius kelyje.

Arrow

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Naudoja pažangiausią navigacijos sistemą, kad numatytų būsimus posūkius arba tiesų kelią greitkeliuose, ir reguliuoja greitį, užtikrindama saugesnį vairavimą.

Įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius sistema

Nustato, ar prieš užvedant automobilį buvo atidarytos arba uždarytos galinės durelės, ir primena vairuotojui, kad prieš išlipdamas patikrintų galines sėdynes.

Pagalbinė sistema susidūrimui išvengti statant automobilį galu

Ši sistema suteikia dar daugiau pasitikėjimo, statant „i20“ galu siaurose stovėjimo aikštelių vietose. Kai tik sistema aptinka susidūrimo pavojų, ji automatiškai įjungia stabdžius.

Išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema

Viršijus leistiną greitį, pateikiami garsiniai ir vaizdiniai signalai. Kartu su rankiniu greičio ribotuvu ji gali automatiškai reguliuoti automobilio greitį.

Jus dar gali sudominti

Hyundai hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Atvykite ir išbandykite
Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas