PARUOŠTAS SAUGUMUI. PARUOŠTAS RYŠIUI. PARUOŠTAS ŽMOGUI.

„i30“ išsiskiria nauju, drąsiu dizainu, geriausiomis savo klasėje saugos funkcijomis, „Bluelink®“ telematika ir optimalia 48 V hibridine versija didesniam efektyvumui pasiekti. Pasiruoškite.

* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modelyje.

IŠORĖ

PASIRUOŠĘS STILINGAI VYKTI BET KUR

Išorės dizainas, kuriuo apdovanojimą pelnęs „i30“ visada išsiskyrė iš kitų automobilių, buvo atnaujintas įvairiais ir elegantiškais dizaino elementais. Priekis akcentuoja „i30“ šiuolaikiškesnę stovėseną. Galas reprezentuoja rafinuotumą. Trys naujos išorės spalvos papildo individualios išraiškos galimybes.

 

Nuo pirmojo eskizo iki galutinio produkto

Pirmas proceso etapas yra dizaino planavimas. Čia kyla iššūkis pastebėti ne tik šiuo metu stiprėjančią, tačiau ir ateities tendenciją. „Hyundai“ stebi viso pasaulio vietines tendencijas ir vartotojų gyvenimo būdą, kad sukurtų originalių vaizdų ir koncepcijų.

 

Platus ir tuo pat metu modernus „i30“ priekis pasižymi paryškintu 3D raštu ant grotelių. Naujas stilingas apšvietimo dizainas pasižymi papildomais integruotais V formos dienos šviesos žibintais, siauresniais priekiniais žibintais su naujausia LED technologija.

 

Švariame profilyje dominuoja charakteringa, elegantiška, nepertraukiama linija, einanti nuo priekinių žibintų iki galinių kombinuotų žibintų. „i30“ yra su naujai sukurto dizaino, deimantu išpjautais lengvojo lydinio ratlankiais ir „Michelin“ padangomis.*

* Modeliuose „Comfort“ ir „Style“.

RAFINUOTAS, TOLYGUS IR PATOGUS

Unikalus naujojo „Hyundai i30“ dizainas taip pat atsispindi viduje. Atnaujintos kabinos viduje jūsų laukia akį traukiančios detalės ir aukštos kokybės paviršiai. Naujos spalvos, sėdynių apmušalai ir naujausia multimedijos technologija kviečia atsisėsti ir mėgautis saugia bei patogia kelione.

 

Sėdynių apdaila iš naujų spalvų ir medžiagų

Jūsų individualiai išraiškai pridėtos trys naujos vidaus spalvos: „Pewter Gray“, „Ebony Brown“ ir „Moss Gray“. Sėdynės gali būti aptrauktos audiniu, oda arba abiejų medžiagų deriniu. Plačiai atsidarantis, pakreipiamas ir nuslenkamas panoraminis stiklinis stoglangis* sustiprina atviros ir erdvios atmosferos įspūdį.

* Papildoma įranga „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

Naujas 7 col. skaitmeninis skydas

7 col. skaitmeninis skydas* priekyje ir centre rodo svarbiausią važiavimo informaciją. Jame gali būti rodomas greitis skaitmeniniu būdu, energijos srautas (tik hibride), navigacijos informacija arba aktyvios „SmartSense“ funkcijos.
* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

Trys važiavimo režimai

Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo*, skaitmeninis skydas keičia spalvą ir grafiką. Mėlyna spalva skirta įprastam režimui, žalia – ekonominiam, oranžinė – sportiniam režimui.
* Galima įsigyti „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ 7-DCT modeliuose

Didesnis jutiklinis ekranas

10,25 col. jutiklinis ekranas* užtikrina paprastą prieigą prie automobilio funkcijų, informacijos ir pramogų, navigacijos sistemos ir išmaniojo telefono programėlių.
* Papildomai „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

DINAMIKA

EFEKTYVUMAS IR PROGRESAS – NAUJOJI TRANSMISIJOS YPATYBĖ

Naujasis „i30“ siūlo precedento neturinčią transmisijų įvairovę. Elektrifikuotas 48 V hibridinis modelis sumažina išmetamo CO2 kiekį, padidindamas degalų efektyvumą. Galima rinktis su 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT), 1,0 T-GDI ar 1,5 T-GDI benzininiu varikliu.

 

Benzininiai varikliai

Asortimento viršūnėje puikuojasi naujasis 1,5 litro T-GDi 159 AG variklis, kuris standartiškai teikiamas su 48 V hibridine technologija ir 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

Taip pat yra 110 AG modelis su 1,5 litro DPi varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei 1,0 litro T-GDi variklis su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže arba 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

 

48 V pusiau hibridinė sistema

Vidaus degimo variklį palaiko 48 V pusiau hibridinė transmisijos sistema, kuri įvairiais važiavimo etapais prideda elektros galios. Sužinokite daugiau apie šią naujovišką degalų taupymo sistemą.

 

Patogu užvesti

Tai ypač naudinga miesto eisme. Užtikrina greitesnį ir tolygesnį variklio užvedimą su papildomu sukimo momentu naudojant 48 V akumuliatoriaus energiją.

Greitėjimas

Greitėjant variklį palaiko 4–10 kW galios starterio generatorius. Pasiekus norimą greitį, sistema persijungia į neutralų režimą ir negeneruoja galios. Dėl to gali sumažėti CO2 emisija ir degalų sąnaudos.

Įkrovimas važiuojant

Važiuojant pastoviu greičiu sistema veikia tuščiąja eiga arba kaip 48 V akumuliatorių kraunantis generatorius, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos būsenos.

Rekuperacija

Aktyvaus stabdymo arba viršijimo etape besisukantis alkūninis velenas maitina starterio generatorių, kuris rekuperuoja 10–12 kW didžiausią galią. Generatorius kinetinio stabdymo energiją paverčia elektra ir grąžina ją atgal į 48 V akumuliatorių.

Išplėstas „start-stop“

Važiuojant nedideliu greičiu, paleidimo ir sustabdymo funkcija įsijungia pasiekus 30 km/h greitį. Lėtėjant nuo 30 iki 0 km/h ir išjungus sankabą variklis visiškai išsijungia.

SUSIEJIMAS

SUJUNKITE SAVO TELEFONĄ SU AUTOMOBILIU IR LIKITE PRISIJUNGĘ

Įdiegę telefone „Bluelink®“ programėlę*, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo „i30“ ir surasti savo automobilį, kai neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas. Taip pat programėlė atsiųs jums įspėjimą, jeigu kas nors mėgins įsilaužti. O jei norėsite sužinoti, ar oro slėgis padangose tinkamas ir ar gerai veikia stabdžių sistema, programėlė iškart jums atsakys.

Užsisakę „Hyundai“ „Live“ paslaugų*, gausite informacijos apie eismą ir situaciją automobilių stovėjimo aikštelėse realiuoju laiku, netoliese esančias degalines bei orus.

* Standartinė „Style“ ir „N Line“ modelių įranga, pasirenkama „Comfort“ modelių įranga.

 

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

 

„Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“*

Naujasis „i30“ suderinamas su „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, taigi galite prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamomis programėlėmis dideliame jutikliniame ekrane.

* „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ yra pasirinktinė „Fresh“ modelio įranga. Standartinė įranga modeliuose „Comfort“, „Style“ ir „N Line“.

 

Hyundai SmartSense

Patobulintas „Hyundai SmartSense“ paketas – mūsų pažangiausios pagalbinės sistemos „Advanced Driver Assistance Systems“ – nuo šiol integruotas naujajame „i30“ ir užtikrina jūsų bei jūsų mylimųjų saugumą ir ramybę.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Eismo juostos stebėjimo sistema

Pirmą kartą naujasis „i30“ turi eismo juostos sekimo sistemą „Lane Follow Assist“*. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.

* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Ši standartinė „i30“ funkcija kelio sąlygas priekyje stebi radaru ir kamera ir automatiškai stabdo, kai aptinka, kad priekyje važiuojantis automobilis staigia stabdo, pėsčiąjį arba dviratininką.

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema*

Naudodama du radaro jutiklius galinio buferio apačioje, sistema pateikia perspėjimą apie eismą aklosios zonos srityje. Tokioje situacijoje įjungus posūkio rodiklį, ji pateiks garsinį perspėjimą.
* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

 

 

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema*

Sistema įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones.

* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

 

Įspėjimas dėl pagrindinės transporto priemonės pajudėjimo iš vietos

Ši išmani važiavimo mieste funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esantis automobilis, pavyzdžiui, prie šviesoforo arba eismo spūstyje, pradeda judėti.

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, važiavimo juostos laikymosi sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

 

Lengvas statymas

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, ekrane. Priekiniame ir galiniame buferyje įrengti ultragarsiniai jutikliai vaizdo ir garso signalais įspėja apie aptiktas kliūtis.

* Galinio vaizdo monitorius yra papildoma įranga „Fresh“ modelyje, standartinė – „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ modeliuose. Galinio statymo pagalbos sistema įeina į „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ standartinę komplektaciją. Priekinio statymo pagalbos sistema galima „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

N LINE

NAUJASIS „i30 N LINE“

Perkelkite savo „i30“ patirtį į kitą lygį su sportiškos „N Line“ apdailos lygiu: išskirtinės dizaino ypatybės ir didelio našumo įkvėptas „i30 N“ dinamiškesnis važiavimas.

Ryžtinga, nauja išorė

Atnaujintas „i30 N Line“ dizainas su platesnėmis priekinėmis grotelėmis ir nauju galiniu buferiu sukuria dar galingesnę išvaizdą. Pasisėmę įkvėpimo iš aeronautikos, apatines, centrines radiatoriaus groteles padarėme priekinio buferio akcentu. Naujo dizaino šoninės angos ir sparnai pagerina aerodinamines savybes.

Platūs difuzoriai kuria sportinį įvaizdį, o pakeista rūko žibintų padėtis traukia akį apatinės automobilio dalies link. Naujasis „i30 N Line“ aprūpintas naujais 18 col. ratlankiais, kurie net jei automobilis stovi leidžia pajusti išraiškingo greičio jaudulį.

 

„N Line“ ženklelis

Šone įrengta aptaki „N Line“ emblema siunčia sportišką signalą visiems pravažiuojantiesiems.

Juodas galinis aptakas

Aerodinamiškame juodos spalvos galiniame aptake elegantiškai sumontuotas ir papildomas stabdymo žibintas.

 

Paruoštas važiuoti našiai

Didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. N modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai