NERIBOKITE SAVĘS. SIEKITE DIDELIŲ PERMAINŲ.

Gyvenime būtent maži dalykai nulemia dideles permainas. Kaip ir naujasis „i10“. Naujas išraiškingas dizainas ir didžiulis revoliucinių technologijų pasirinkimas – tai sumanus bendražygis, suteiksiantis jums stiliaus bei lankstumo siekiant didelių permainų.

Dinamiškas ir stilingas

Palyginti su pirmtaku, naujasis „i10“ pasižymi žemesniu stogu ir platesniu kėbulu, tad jo veržlus dizainas neturi sau lygių šioje klasėje. Aptakios ir dinamiškos formos pabrėžia kontrastą tarp švelnių paviršių ir griežtų linijų.

Galite rinktis iš 10 išorės spalvų, be to, galima skirtinga stogo spalva (juoda arba raudona).

 

 

Palaikykite ryšį

Stilingame salone jus pasitiks nauji raštai, medžiagos ir pažangiausia multimedijos technologija, o akį visur džiugins švarios linijos ir moderni stilistika. Į standartinę „i10“ komplektaciją įeina „Bluetooth“ ryšys, o „Comfort“ modelyje galima rinktis 8 col. spalvotą jutiklinį ekraną.

 

Sumanus erdvumas

Rinkitės iš keturių skirtingų spalvų kombinacijų ir susikurkite nepakartojamą salono dizainą pagal savo skonį. Galima rinktis iš trijų galimų variantų. Dar daugiau komforto „i10“ suteikia šios savybės: šildomas oda aptrauktas vairas, šildomos priekinės sėdynės, elektra valdomi priekiniai langai ir durų užrakto nuotolinio valdymo sistema.

 

Galinio vaizdo kamera

Lengvesnis važiavimas atbuline eiga. Galinio vaizdo kameros sistema leidžia aiškiai matyti, kas yra už jūsų „i10“ važiuojant atbuline eiga.

Ši savybė galima „Comfort“ modelyje.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Centriniame pulte įrengtas belaidžio įkrovimo padėklas leidžia patogiai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“ nenaudojant jokių laidų.

Ši savybė galima „Comfort“ modelyje.

Efektyvi transmisija puikiai tinka tiek miestui, tiek užmiesčiui

„i10“ pasižymi 67 AG (49,3 kW) galios benzininiu varikliu, kurio didžiausias sukimo momentas yra 96,2 Nm. Galite rinktis iš 5 laipsnių mechaninės arba automatinės pavarų dėžės. Su „i10“ galite vežti stambius daiktus ant automobilio stogo – jo apkrova siekia 60 kg.

 

Daugiau saugumo ir ramybės

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „i10“ pasižymi pažangiausia savo klasėje visapuse aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje. Nauja daugiafunkcė kamera apima daugelį įvairių funkcijų, įeinančių į standartinę komplektaciją: priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistemą (FCA), pagalbinę tolimųjų šviesų funkciją (HBA) ir važiavimo juostos laikymosi sistemą (LKA).

 

7 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“ automobilis, naujasis „Hyundai i10“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus.
Šią kokybę užtikriname 7 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

Susidomėjote naujuoju „Hyundai i10“?

Parašykite mums, ką norite sužinoti, ir mūsų įgaliotasis atstovas susisieks su jumis, kai tik naujasis modelis pasirodys prekyboje.

 

Visi paveikslėliai pateikiami tik iliustraciniais tikslais. Techninė informacija ir įrangos aprašymas yra tikslūs paskelbimo momentu, tačiau modeliui pasirodžius prekyboje gali būti taikomi pakeitimai.