Close

Funkcijos

Gyvenkite, vairuokite, dirbkite, atsipalaiduokite
Registruotis bandomajam važiavimui

Naujos technologijos – naujos galimybės

IONIQ 5 sukurtas ant modulinės „Hyundai“ E-GMP platformos (Electric-Global Modular Platform). Ši specialiai elektromobiliams su baterijomis sukurta platforma leidžia greičiau įkrauti baterijas, pailginti nuvažiuojamą atstumą, padidinti salono erdvę, pagerinti valdymą ir saugumą.

Akumuliatorių baterijos vieta važiuoklėje užtikrina idealų svorio pasiskirstymą tarp priekinės ir galinės ašių ir žemą svorio centrą, todėl automobilį lengviau valdyti.

Galia ir įkrovimas Sauga Patogumas Susiejimas

Galia ir įkrovimas

Elektrinio mobilumo ateitis yra čia

Šis futuristinio dizaino krosoveris turi įspūdingas dinamines charakteristikas, taip pat itin greitai įkraunamą 800 voltų bateriją.

507 km / 710 km

Naudojant pažangiausias „Hyundai“ išmaniąsias technologijas, IONIQ 5 gali nuvažiuoti iki 507 kilometro, kai yra sumontuota galinių ratų pavara. Važiavimo atstumas tik mieste yra iki 710 km.

239 kW / 605 Nm

Keturiais ratais varomas IONIQ 5 su dviem elektros varikliais išvysto didžiausią 239 kW (325 AG) galią ir net 605 Nm sukimo momentą. Ne prasčiau pasirodo ir galiniais ratais varomas modelis su 168 kW (229 AG) ir 350 Nm rodikliais.

Mėgaukitės nuostabia akceleracija

IONIQ 5 pasižymi sportišku pagreičiu: nuo 0 iki 100 km/val. vos per 5,1 sekundės važiuojant visų ratų pavara.

Kelių įkrovimo galimybių sistema

400 V ir 800 V technologija suteikia galimybę lanksčiai naudoti kitą įkroviklį, jei užimtas vienas tipas, nereikalaujant papildomų komponentų ar adapterių. Daugkartinio įkrovimo sistema yra pirmoji pasaulyje patentuota technologija, valdanti variklį ir keitiklį įkrovimui padidinti nuo 400 V iki 800 V, kad būtų užtikrintas stabilus įkrovimo suderinamumas.

Įkraukite automobilį namuose arba keliaudami

Įkrovimo laikas namuose ar viešoje įkrovimo stotelėje (2 tipo, 10,5 kW 3 fazių įkrovimas) yra apie 6 valandos 6 minutės (10–80 %).
Įkrovimo laikas greitojo įkrovimo stotelėje trunka maždaug iki 60 minučių, priklausomai nuo kroviklio galios.

Namų sieninė dėžutė ir 2 tipo įkrovimo kabelis yra papildoma įranga.

Įkraukite bet ką ir bet kur

Su įkrovimo iš automobilio technologija (Vehicle-to-Load – V2L) galima įkrauti bet kokį įtaisą ar elektros įrenginį, kurio galia siekia 3,6 kW. Galima įkrauti kavos aparatą arba Teslą. Ši technologija su „Schuko“ adapteriu yra standartinė „Hyundai IONIQ 5“ įranga.

Sauga

Moderniausios saugos ir pagalbinės vairuotojų sistemos

IONIQ 5 turi naujausias saugos ir pagalbines vairavimo funkcijas. Be to, šis „Hyundai“ yra pirmasis su 2 lygmens autonomine saugos technologija.

2 lygio autonominis vairavimas

Su „Highway Driving Assist II“ tai pirmasis „Hyundai“, kuriame įdiegta 2 lygio autonominė saugos technologija, valdanti greitį ir atstumą bei padedanti keičiant eismo juostas.

Pažangus projekcinis ekranas

Išplėstinis „head-up“ ekranas veda jus saugiai po pasaulį, projektuodamas virtualią informaciją, pvz., nuorodas ar įspėjimus, tiesiai į jūsų kelio vaizdą.

Aplinkinio vaizdo stebėjimas

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Erdvinio vaizdo monitorius suteikia 360 laipsnių vaizdą, kad būtų lengviau ir saugiau manevruoti uždarose erdvėse.

Aukščiausias 5 žvaigždučių Euro NCAP įvertinimas

IONIQ 5 gavo aukščiausią galimą saugos įvertinimą pagal Europos naujų automobilių vertinimo programą.

Loading
Arrow

Priekinio susidūrimo prevencijos sistema su automobilių, pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija

Sistema radaru ir vaizdo kamera stebi kelią priekyje ir stabdo automatiškai, aptikusi staigiai stabdomą priekyje važiuojantį automobilį arba pėsčiuosius ir dviračius kelyje.

Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.

Arrow

Pagalbinė susidūrimo išvengimo statant automobilį atbuline eiga sistema

Ši sistema, naudodama galinius ir šoninius jutiklius, aptinka kliūtis automobiliui važiuojant atbuline eiga ir perspėja vairuotoją bei įjungia stabdžius, jei to reikia, kad būtų išvengta susidūrimo.

Arrow

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

Paspaudus išmaniojo rakto mygtuką, IONIQ 5 gali nuotoliniu būdu grįžti į stovėjimo vietą ir iš jos išvažiuoti.

Arrow

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija

Didesnė sauga ir mažiau streso. Išlaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai sumažina arba padidina greitį iki iš anksto nustatytos ribos.

Arrow

Išmanusis greičio apribojimo įspėjimas

Ši pusiau automatinio vairavimo funkcija atpažįsta greičio ženklus kelyje ir reguliuoja automobilio greitį, kad jis atitiktų leistiną greitį (kai įjungta).

Arrow

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Naudoja pažangiausią navigacijos sistemą, kad numatytų būsimus posūkius arba tiesų kelią greitkeliuose, ir reguliuoja greitį, užtikrindama saugesnį vairavimą.

Arrow

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis vairavimo stilius, sistema atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

Saugaus išlipimo pagalbinė sistema

Ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų išlipant iš automobilio: aptikusi iš galo artėjančią transporto priemonę, ji laikinai užrakina galines dureles, kad vaikai negalėtų išlipti iš automobilio, kol tai padaryti bus saugu.

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Aptinka artėjančias ir toje pačioje eismo juostoje važiuojančias transporto priemones ir automatiškai persijungia į artimąsias šviesas. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

Aklosios zonos stebėjimo monitorius

IONIQ 5 skaitmeninio skydelio ekrane galima matyti galinį kairės ir dešinės pusės vaizdą. Vaizdo kameros įsijungia rodant posūkį.

Patogumas

Patogus važiuoti į darbą ir atgal

IONIQ 5 iš naujo apibrėžia mobilumo ribas, nes turi daugybę unikalių ir išmanių moderniausių komforto funkcijų, kuriomis malonu naudotis.

BOSE Premium garso sistema

Įsijungę BOSE Premium garso sistemą su aštuoniais galingais garsiakalbiais, optimaliai suderintais tobulam garsui atkurti, jausitės lyg muzikos žvaigždžių koncerte.

Įvairiai reguliuojamos elektra valdomos sėdynės

Priekinės sėdynės reguliuojamos 8 kryptimis. Ir dar – vienu spustelėjimu ją galima visai atlenkti ir patogiai pasnausti. Visiškai atlošus sėdynę atsilenkia ir atrama kojoms. Galinės sėdynės taip pat valdomos elektra.

Automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema

Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali individualiai nusistatyti pageidaujamą temperatūrą. Užtenka pasirinkti norimą temperatūrą, o visa kita padarys sistema.

Išmanusis elektrinis bagažinės dangtis

Mėgaukitės patogiu pakrovimu. Išmanusis elektrinis bagažinės dangtis automatiškai atsidaro, kai vairuotojas priartėja prie automobilio ir išmaniojo rakto sistema tai aptinka.

Susiejimas

Gyvenimas prisijungus – taip, kaip jūs norite

Pažangiausios ryšio funkcijos, tokios kaip „Bluelink® Connected Car Services“, leidžia valdyti automobilį išmaniuoju telefonu. Į navigacijos sistemą taip pat įtraukta nemokama trejų metų „Hyundai LIVE Services“ prenumerata.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Greitojo įkrovimo belaidžio įkroviklio prievadas, esantis centrinėje konsolėje, turi aušinimo funkciją, kuri neleidžia išmaniajam telefonui perkaisti, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

„eCall“ saugai ir saugumui

Automatiškai skambina pagalbos tarnyboms, jei patekote į avariją ir aktyvinamos oro pagalvės. Arba paspauskite SOS mygtuką, kad gautumėte skubią pagalbą bet kada 365 dienas per metus.

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas