Close

Priedai

IONIQ 5 elektromobilio vilkimo kabliai ir priedai.
Hyundai prekybos atstovai

Su priedais – praktiškiau ir stilingiau

IONIQ 5 išvaizdą ir panaudojamumą galima keisti su originaliais „Hyundai“ priedais taip, kad automobilis geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Siūlomi įvairūs vilkimo įtaisai, stogo skersiniai, papildomi žibintai ir dekoratyvinės juostelės.

Toliau pateikiame populiariausius priedus, o visą asortimentą rasite brošiūroje.

Hyundai IONIQ 5 priedų brošiūra

Bagažinės įdėklas

Kai kurie bagažinėje vežami daiktai, pvz. sodo įrankiai, ar gyvūnai, gali būti šlapi ir purvini. Su bagažinės įdėklu jūsų automobilis ilgiau atrodys kaip naujas. Yra ir įdėklas priekinei bagažinei po variklio dangčiu.

„Mode 3“ įkrovimo kabelis

„Mode 3“ įkrovimo kabelis turi „Type 2“ kištukus abiejuose galuose, tad su juo automobilį įkrausite tiek namuose, tiek viešose įkrovimo stotelėse, kur yra „Type 2“ lizdai.

Vilkimo įtaisai ir skersiniai

IONIQ 5 turi dviejų rūšių vilkimo įtaisus – nuimamą arba pusiau elektrinį įtraukiamą. Ant stogo skersinių galima sumontuoti įvairias bagažines.

 

Daugiau šviesos

Kaip papildomą IONIQ 5 įrangą galima pasirinkti mėlynos arba baltos spalvos LED grindų apšvietimą. Papildomai galima rinktis bagažinės durų apšvietimą, kad atidarius pakeliamas galines duris butų apšviesta erdvė už automobilio.

Bagažinės kilimėliai

Erdvų 527 litrų talpos bagažo skyrių galima geriau išnaudoti su įvairiais grindų kilimėliais ir įdėklais.

Bagažo skyriaus atskyrimo tinklas

Jūsų IONIQ 5 tarp galinių sėdynių atlošų ir stogo galima įstatyti pertvarą šuniui atskirti. Lengvai įrengiamos grotelės atskirs augintinį ir krovinį bagažo skyriuje, neribodamos vairuotojo matomumo per galinį stiklą.

Šoninių veidrodėlių gaubtai

Automobilio išvaizdą galima suasmeninti naudojant įvairias dekoratyvines detales, tokias kaip juodi arba šlifuoto aliuminio veidrodėlių korpusai.

Jus dar gali sudominti

Dviejų metų garantija dalims ir priedams
Sužinokite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas