Close

Dizainas

Savita. Ikoniška. Gryna
Registruotis bandomajam važiavimui

Tiražuojamas koncepcinis automobilio dizainas

Išsiskiriantis futuristiniu automobilio dizainu ir nuostabia modernių ir išmanių technologijų puokšte IONIQ 5 buvo sukurtas tam, kad nuvežtų jus dar toliau – jį galima greičiau įkrauti ir forma aptakesnė.

Elektrifikuojantis dizainas

Unikalus moliusko geldelės formos variklio dangtis tęsiasi per visą automobilio plotį be jokių plyšių, suteikdamas elegantišką ir modernią išvaizdą.

Atpalaiduojančios sėdynės

Mėgaukitės aukščiausios kokybės komfortu dviejose iki galo atlošiamose priekinėse sėdynėse. Tereikia spustelėti vieną mygtuką – ir atsilošite patogiai pailsėti, kol įkraunama.

Skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai

Su šiais veidrodėliais su vaizdo kamera jausite mažesnį oro pasipriešinimą ir geriau matysite vaizdą gale, net blogu oru.

Kėbulo spalvos

Aktyvios oro įsiurbimo angos

Į priekinį buferį integruota aktyvi oro sklendė pagerina aukštųjų technologijų išvaizdą priekyje, taip pat pagerina energijos vartojimo efektyvumą uždarius ir prireikus aušina transporto priemonės dalis, kai sklendė atidaryta.

Pavarų perjungiklis ant vairo

Viskas, ko jums reikia, po ranka. Elegantiškas sukamasis pavarų perjungiklis, esantis ant vairo. Valdymas greitas, intuityvus ir tikslus.

Bagažinės priekyje ir gale

Antra bagažinė priekyje suteikia iki 57 litrų papildomos bagažinės vietos. Galinės bagažinės erdvė yra 527 litrai, kuri padidėja iki beveik 1600 litrų, kai antrosios eilės sėdynės yra visiškai nulenktos.

Integruoti ekranai

Elegantiškas modulinis prietaisų skydelis turi du integruotus ekranus: 12,25 col. visiškai jutiklinį informacijos ir pramogų ekraną bei 12,25 col. skaitmeninį skydelį, kurie išryškina standartinę aukštųjų technologijų išvaizdą.

Galimos kėbulo spalvos

IONIQ 5 spalvos įkvėptos gamtos. Galima rinktis ir matinę spalvą.

Automatinis plovimas draudžiamas
Draudžiama plauti automatinėje plovykloje su besisukančiais šepečiais, nes ji gali pažeisti automobilio paviršių.

Plovimas garais draudžiamas
Dėl garais valančio prietaiso, kuris plauna automobilio paviršių aukštoje temperatūroje, gali prilipti alyva ir palikti sunkiai pašalinamų dėmių.

Plaudami automobilį rankomis nenaudokite valiklio su vašku.
Nenaudokite jokių lako apsaugos priemonių, tokių kaip ploviklis, abrazyvios medžiagos ir lakas. Jei buvo užteptas vaškas, nedelsdami jį pašalinkite silicio valikliu, o jei ant paviršiaus yra dervos ar dervos teršalų, valykite dervos valikliu. Būkite atsargūs, per daug nespauskite dažytos srities.

Leidžiamas profesionalus rankinis plovimas
Automobiliui plauti naudokite minkštą audinį (pvz., mikropluošto šluostę ar kempinę), nusausinkite mikropluošto šluoste.
Plaudami automobilį rankomis nenaudokite valiklio su vašku.
Jei automobilio paviršius pernelyg nešvarus (dėl smėlio, dulkių, nešvarumų ir kt.), prieš plaudami nuvalykite paviršių vandeniu!

Lipdukai
Automobilio lipdukas gali pažeisti dažus! Parko klientams lipdukus rekomenduojame klijuoti ant langų.

Spalvos korekcija
Kai automobilis padengtas matiniais dažais, sutvarkyti vien pažeistos srities neįmanoma, reikia tvarkyti visą detalę.

Perdirbtos medžiagos

IONIQ 5 salone panaudotos perdirbtos ir natūralios perdirbamos medžiagos. Pavyzdžiui, į aukštos kokybės sėdynių apmušalų audinį įausta medžiaga iš 32 PET plastikinių butelių, grindų kilimėliams gaminti naudojamos cukranendrės, o durų vidinės apdailos dažai pagaminti iš rapsų ir kukurūzų aliejaus.

Tamsiai žalia / šviesiai pilka

Žalią atspalvį įkvėpė Pietų Korėjos Jeju salos miškai.

Dviejų tonų pilka

Šios spalvos yra įkvėptos Pietų Korėjos pietinės pakrantės akmenukų.

Juoda

„Hyundai IONIQ 5“ salono apdaila – elegantiška juoda.

Jus dar gali sudominti

„Hyundai“ elektromobiliai
Skaitykite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas