Close

Priedai

Stilingiau. Patogiau. Asmeniškiau.
Hyundai prekybos atstovai

Nieko nėra geresnio už originalą

Kiekvienas „Hyundai“ priedas sukurtas, pagamintas ir išbandytas pagal tokius pačius griežtus standartus kaip ir jūsų naujasis „KONA Electric“. Originalūs „Hyundai“ priedai yra idealiai pritaikyti, papildo automobilio dizainą ir niekada neatrodys keistai.

Jie visi gaminami iš aukštos kokybės medžiagų; kai kurios iš jų yra tvarios ir perdirbamos, jei įmanoma.

Peržiūrėkite toliau pateikiamas rekomendacijas arba visą asortimentą mūsų brošiūroje.

KONA Electric priedų brošiūra


Šoninės apdailos juostos

Šoninės apdailos juostos išryškina jūsų „KONA Electric“ dinamiškumą. Jos gali būti blizgios juodo lako efekto arba matinės šlifuoto aliuminio efekto.

Bagažinės krepšys

Į jį greitai, tvarkingai ir saugiai sudėsite bet kokius pirkinius, o ištuštintas sulankstytas krepšys neužims vietos iki kito apsipirkimo. Su krepšiu, kurio šonuose yra rankenos, o galuose skylės rankoms įkišti, lengvai parnešite daiktus iš automobilio.

Pakaba kostiumui

Atvykę turėsite nesuglamžytus drabužius. Pakabą lengvai pritvirtinsite prie priekinės sėdynės atlošo, o atvykę pakabinsite biure ar viešbučio kambaryje.

Guminiai kilimėliai

Su naujuoju „KONA Electric“ taip lengva mėgautis gyvenimu. Tačiau kelyje pasitaiko purvo, nešvaraus vandens ar kitokių nešvarumų. Mūsų specialiai sukurti priedai tobulai tinka salone ir apsaugo jį visais metų laikais. Jų paviršiaus raštai dažniausiai būna panašūs, o kai tik įmanoma – jie gaminami iš biologinių medžiagų.

Bagažinė ir pakeliamos galinės durys su LED apšvietimu

Daugiau nebereiks vargti bandant surasti reikiamą daiktą tamsoje. Ar įlipti į ką nors nemalonaus. Dabar puikus matomumas bagažinėje ir už jos.

LED durų šviestuvai

Šie LED žibintai ypatingai ir subtiliai apšviečia kelią lipant į automobilį ir yra labai patogūs tamsoje. Jiems šviečiant ypač lengva pastebėti balas.

Atraskite elektromobilio teikiamas galimybes

Vairuoti elektromobilį nėra nieko baisaus ar sudėtingo. Vis tiktai, gali kilti klausimų dėl jo įkrovimo ir privalumų vairuojant elektromobilį. Naujausią informaciją gausite iš mūsų pardavėjų.

Hyundai elektromobiliai
Sužinokite daugiau apie Hyundai elektromobilius

Dažniausiai užduodami klausimai apie hibridinius ir elektrinius automobilius
Daugiau informacijos

Dviejų metų garantija dalims ir priedams
Sužinokite daugiau