Close

Dizainas

Išsiskiriantis savo išore, jaukus viduje.
Kreipkitės dėl pasiūlymo

Ryškesnis ir išraiškingesnis

Elegantiško „KONA Electric“ kėbulo dizainas buvo kuriamas sutelkiant dėmesį į elektromobiliams būdingus elementus. Jis apjungia švarų aerodinamišką priekį ir horizontalius vientisus žibintus su pikseliais. Nepaisant futuristinės išvaizdos, naujasis „KONA Electric“ neleis pamiršti, kad tai yra visureigis.

Salonas Spalvos

Vientisas horizontalus žibintas su pikseliais

Švarią ir savitą priekinę dalį išryškina per visą kapotą einantis unikalus vientisas horizontalus žibintas su pikseliais, suteikiantis automobilio išvaizdai dinamiškumo.

Dinamiškas siluetas

Dinamišką „KONA Electric“ stilių išryškina išraiškingos formos kėbulo spalvos ratų arkų apvadai, kuriuose įmontuoti priekiniai ir galiniai žibintai, pabrėžiantys automobilio tvirtumą. Griežtos įstrižos trimačio modeliavimo paviršių linijos gražiai dera su pusiau matinėmis chromuotomis apdailos juostomis.

Pasirinkite savo stilių

„KONA Electric“ turi 17 colių dviejų atspalvių anglies pilkumo („Carbon Gray“) spalvos lengvojo lydinio ratus. „Premium“ lygio modeliams galima rinktis ir 19 colių dviejų atspalvių blizgančios juodos („Glossy Black“) spalvos ratus.

Šviesioji pusė

Priekiniame buferyje integruotas išraiškingo dizaino dvigubas priekinis žibintas su LED prožektoriais kartu su horizontaliu vientisu žibintu ant kapoto sukuria akį traukiantį išskirtinį apšvietimą.

Vientisas galinis LED žibintas

Priekinės dalies vaizdą atkartojantis horizontalus vientisas galinis žibintas su pikseliais sudaro harmoningą bendrą vaizdą ir sukuria unikalų LED apšvietimą, iš kurio „KONA Electric“ iš karto atpažįstamas kelyje.

Aktyvi oro sklendė

Priekyje aukštųjų technologijų stilių sustiprina buferyje integruota aktyvi oro sklendė. Ją uždarius, energija naudojama efektyviau, o atidarius – aušinamos automobilio dalys, kai to reikia.

Ypatingai erdvus salonas

Komfortas ir stilius

Praplatėjusio ir pailgėjusio „KONA Electric“ salonas tapo erdvesnis; dabar prie antros eilės sėdynių yra daug vietos kojoms ir pečiams. Plokščios grindys be centrinės konsolės sukuria erdvumo jausmą.

Universali bagažinė

Mėgaukitės iki 466 litrų talpos (su pakeltomis sėdynėmis) bagažinės universalumu – ji 30 % talpesnė nei ankstesniame KONA modelyje.

Priekinė bagažinė

Vietą, kurioje paprastai būna vidaus degimo variklis, mes panaudojome papildomai 27 litrų priekinei bagažinei.

Spalvos

Jūsų automobilis. Jūsų spalvos

Išreikškite save. Išsirinkę sau tinkamiausią modelį ir įrangos lygį, galite rinktis kėbulą iš daugybės spalvų ir kitos spalvos stogą, kad jūsų „KONA Electric“ atitiktų asmeninį stilių.

Jus dar gali sudominti

Hyundai Lizingas
Skaitykite daugiau

Funkcijos
Peržiūrėkite funkcijas ir važiavimo savybes

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas