Close

Funkcijos

Intuityviai valdomos funkcijos verčia technologiją daryti stebuklus.
Kreipkitės dėl pasiūlymo

Nustatomi nauji standartai

Gausiai aprūpintas moderniomis išmaniosiomis technologijomis „KONA Electric“ nustato naujus standartus savo segmente. Mėgaukitės moderniausiais ryšio sprendimais ir išmaniosiomis patogumo funkcijomis, kurias papildo pažangiausios saugos ir pagalbos vairuotojui sistemos.

Techninės savybės Ryšys Sauga

Techninės savybės

Pasirinkite elektrinę galią ir nuvažiuojamą atstumą

„KONA Electric“ turi du elektrinės galios variantus: 48,4 kWh bateriją (vidutinis nuvažiuojamas atstumas 377 km) arba 65,4 kWh bateriją (vidutinis nuvažiuojamas atstumas 514 km).

Ilgiausias nuvažiuojamas atstumas šioje klasėje

Su 65,4 kWh baterija „KONA Electric“ gali nuvažiuoti vieną ilgiausių savo klasėje atstumų iki 514 km.

Greitas įkrovimas

Šį atstumą galima pailginti dar 162 km, per 15 min. įkrovus 65,4 kWh bateriją nuolatine srove (DC) greitojo įkrovimo (101 kW) stotelėje.

Sportiškas įsibėgėjimas

„KONA Electric“ įsibėgėja sportiškai – su 65,4 kWh baterija nuo 0 iki 100 km/h vos per 7,8 sekundes.

Geresnės važiavimo savybės tiek karštu, tiek šaltu oru

Ant specialiai sukurtos SUV platformos yra pakankamai erdvės baterijoms. Inovatyvi baterijų šilumos valdymo sistema padidina baterijų efektyvumą ir prailgina jų tarnavimo laiką. Ji aušinama vandeniu per jungtį su oro kondicionavimo sistema, o šildoma elektriniu šildytuvu.

Įkrovimo variantai

Standartiniu 50 kW krovikliu baterija įkraunama (10–80 %) maždaug per valandą. Paruoštos įkrauti baterijos įkrovimo laikas dar trumpesnis. Tinkamą įkrovimo stotelę galite iš anksto surasti ir navigacijos sistemoje nustatyti kaip kelionės tikslą.

Siūlomų priedų asortimente yra namų įkrovimo stotelė ir 2 tipo įkrovimo kabelis.

Patobulinta rekuperacinio stabdymo sistema

Svirtelėmis už vairo galima valdyti sistemos regeneruotos ir baterijoje kaupiamos energijos lygį. Kuo aukštesnis lygis, tuo labiau lėtėja automobilis nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo ir daugiau įkraunama baterija.

i-Pedal

i-Pedal“ važiavimo režime galima greitėti / lėtėti, o taip pat sustabdyti automobilį vien akceleratoriaus pedalu.

Prijunkite savo elektrinį įtaisą

Susietojo automobilio paslaugos

 „Hyundai“ naujos kartos informacijos ir pramogų sistema ccNC (Connected Car Navigation Cockpit) su modernia grafika ir tobulai suderintais ekranais pakelia „KONA Electric“ komunikacijos sprendimus į naują lygį.

Įkraukite bet ką ir bet kur

Automobilyje galite įkrauti savo elektros įtaisus. Po galinių sėdynių vėdinimo angomis yra 230 V elektros lizdas bet kokiam elektros įtaisui įkrauti važiuojant ar sustojus. Nuo išorinio lizdo galima naudoti iki 3,6 kW elektros energijos ir tada, kai automobilis yra išjungtas.

Programinės įrangos atnaujinimas patogiu laiku ir tinkamoje vietoje

Gaukite visus atnaujinimus kai tik jie pasirodo. Jų jau nereikia parsisiųsti ir instaliuoti arba vykti į atstovybę, kad įdiegtų. Čia įeina taip pat ir žemėlapių bei informacijos ir pramogų sistemos programų atnaujinimas.

Sužinokite daugiau apie programinės įrangos atnaujinimą

Valdykite savo automobilį telefonu

Su „Bluelink“ programėle išlaikysite ryšį su savo automobiliu prieš važiuodami, važiavimo metu ir nuvažiavę į vietą. Telefone ar jutikliniame ekrane galima patikrinti automobilio būseną ir naudotis kitomis paslaugomis.

 

Viskas apie „Bluelink“ ryšį

Sauga

Modernios išmaniosios technologijos

„KONA Electric“ turi naujausią ir pažangiausią „Hyundai“ saugos ir pagalbos vairuotojui paketą „SmartSense“, į kurį pirmą kartą įtraukta pagalbos vairuojant greitkelyje HDA 2.0* sistema, apjungianti pagalbinę laikymosi važiavimo juostoje sistemą ir išmaniąją greičio palaikymo funkciją, susietą su navigacijos sistema. Ji naudoja jutiklius ir žemėlapių duomenis, kad įjungus pastovaus greičio palaikymą, automobilio greitis būtų reguliuojamas automatiškai atsižvelgiant į priekyje važiuojančius automobilius ir automobilis galėtų važiuoti autonomiškai.

Atnaujinta pagalbinė sistema priekiniam susidūrimui išvengti

Mėgaukitės didesniu saugumu su aktyviąja vairavimo pagalba kritinėse situacijose, kai reikia išvengti susidūrimo, kirsti sankryžą, važiuojant nuolat keisti eismo juostas ir persirikiuoti į gretimą juostą.

Aklosios zonos stebėjimo monitorius

Skaitmeninio skydelio ekrane galima matyti galinį kairės ir dešinės pusės vaizdą. Vaizdo kameros įsijungia įjungus posūkio signalą persirikiuojant. Ši funkcija yra klientų mėgstamiausia.

Loading
Arrow

Nuotolinė išmaniojo statymo pagalbos sistema

Ši išmani funkcija padeda įvažiuoti ir išvažiuoti iš automobilio stovėjimo vietų per nuotolį, t. y. keleiviams nesėdint salone. Paspaudus išmaniojo rakto mygtuką, automobilis juda į priekį arba atgal.

Arrow

Susidūrimo išvažiuojant atbuline eiga prevencijos sistema

Jei važiuojant atbuline eiga galinio vaizdo kamera arba galiniai ultragarso jutikliai aptinka kliūtį, sistema rodo įspėjimą, o jei reikia – įjungia stabdžius.

Arrow

Salono kamera

Sistema naudoja salono vaizdo kamerą vairuotojo veidui stebėti. Pastebėjusi nuovargį ar išsiblaškymą, sistema įspėja vairuotoją, o jei reikia – prisideda prie automobilio valdymo.

Arrow

Pagalbinė sistema susidūrimui iš priekio išvengti sankryžoje ir posūkyje

Sistema radaru ir vaizdo kamera stebi kelią priekyje ir stabdo automatiškai, aptikusi staigiai stabdomą priekyje važiuojantį automobilį arba pėsčiuosius ir dviračius kelyje. Sankryžoje sukant į kairę, sistema įjungia stabdžius, jei kyla grėsmė susidurti su priešinga kryptimi važiuojančiu automobiliu.

Arrow

Įspėjimas apie susidūrimą dėl aklosios zonos

Naudodama radarą galiniame buferyje, sistema įspėja apie aklojoje zonoje pastebėtą kliūtį. Tokioje situacijoje vairuotojui įjungus posūkio signalą, sistema įspėja garsiniu signalu ir įjungia stabdžius susidūrimui išvengti.

Arrow

Laikymosi važiavimo juostoje pagalbos sistema

Priekinė kamera stebi kelio ženklinimo juostas. Jei automobilis iškrypsta iš savo eismo juostos, sistema įspėja ir gali automatiškai pasukti vairą, grąžindama automobilį į eismo juostą.

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Peržiūrėkite dizaino ypatumus

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas

Hyundai elektromobiliai
Susipažinkite su elektromobilių privalumais