PRISTATOME VISIŠKAI NAUJĄ „KONA N LINE“

Dinamiška, motosporto įkvėpta „N Line“ apdaila, kurią pirmą kartą galima įsigyti su naujuoju KONA, yra papildyta galingomis detalėmis. Šį mūsų dizainerių sukurtą sportiškesnį automobilį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio. „KONA N Line“ įrengtas sportinis 1,6 l T-GDI benzininis variklis, kurio maksimali galia siekia 198 AG, o maksimalus sukimo momentas yra 265 Nm. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DTC) ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

 

Dinamiška buferio konstrukcija

Ant buferio esantis N stiliaus aerodinaminis skydelis su žemais kampiniais kraštais prisideda prie aptakios išvaizdos, kuri primena lenktynes.

 

Išskirtiniai 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai

Šonuose korpuso spalvos apkalas ir naują drąsų skydelį papildo 18 col. deimanto formos lengvojo lydinio ratlankiai, kurie tinka tik šiai apdailai.

 

Išreikšti kraštai ir sportiškas išmetimo vamzdis

Lenktyninių automobilių DNR taip pat jaučiamas gale, kur įrengtas didelis centrinis aerodinaminis difuzorius ir sportiškas dvigubas išmetimo vamzdis.

 

„N Line“ ženklas ir akcentai

Vieno žvilgsnio pakanka, kad suprastumėte, koks ypatingas yra naujasis KONA. Ant grotelių esantis „N Line“ ženklas aiškiai parodo, kaip šis stilius vadinasi.

 

Sportiška išvaizda nuo pradžių iki galo

„N Line“ modelio viduje yra daug našumo įkvėptų stiliaus patobulinimų, pvz., raudoni kontrastuojantys dygsniai ir specialūs „N Line“ akcentai kabinoje.

 

„N Line“ pavarų perjungimo svirtis

„N Line“ pavarų perjungimo svirtis papuošta sportiškais metalo apdailos akcentais, N logotipu, raudona lenktynių linija ir odiniais įdėklais, užtikrinančiais geresnį pojūtį liečiant ir dar didesnį lenktyninių automobilių pojūtį.

 

„N Line“ sėdynės

Sportiškos „N Line“ sėdynės gaminamos iš zomšos, ant jų galvos atramos yra įspaustas N logotipas ir jos padailintos raudonais kontrastingais dygsniais.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai