Close

Bluelink® programėlė

Prisijunkite prie automobilio per telefoną

Su „Bluelink“ programėle prie savo automobilio galite prisijungti iš bet kurios vietos. Maršrutą galite planuoti sėdėdami ant sofos, rasti savo automobilį, atrakinti ar užrakinti jo duris iš bet kurios vietos. „Hyundai“ elektromobilyje su programėle galite dar daugiau.

Programėlės funkcijos Elektromobilio funkcijos Asmeninės funkcijos Programėlės atsisiuntimas

Funkcijos

Patikrinkite savo automobilį

Kur bebūtumėte, pasiimkite telefoną- ir patikrinkite, ar jūsų „Hyundai“ saugus ir pasiruošęs važiuoti.

Nuotolinis užrakinimas Pranešimas apie įsilaužimą Diagnostika pagal poreikį Automobilio būsena
Bluelink

Visa kontrolė – jūsų rankose

Automobilį galite lengvai atidaryti tiesiog naudodami savo išmanųjį telefoną. „Bluelink®“ diagnostikos pagal poreikį funkcija įspėja apie aptiktas automobilio sistemos veikimo problemas.

Bluelink

Didesnis saugumas

Kažkas išdaužė jūsų automobilio langą ir pavogė kuprinę. „Bluelink®“ praneša jums apie įvykį iškart, kai tik įsijungia automobilio signalizacija. Be abejo, gausite pranešimą ir tuo atveju, kai tiesiog pamiršite užrakinti automobilį.

Bluelink

Patikrinkite, ar viskas tvarkoje

Norėdami sužinoti savo automobilio būklę, paleiskite nuodugnią automobilio diagnostinę patikrą.

Bet kada patikrinkite savo automobilio būseną

Galite matyti automobilio energijos atsargas (benzino, dyzelio, elektros energijos). Be to, galite sužinoti akumuliatoriaus įkrovos lygį, panoraminio stoglangio, priekinių ir stabdžių žibintų, posūkių signalų, langų, išmaniojo raktelio baterijos būsenas, taip pat langų plovimo skysčio, stabdžių ir variklio alyvos kiekį.

 

Žemėlapiai ir vietos nustatymas

Naudotis navigacijos sistema automobilyje ir ją valdyti nesudėtinga, o programėlėje galite planuoti maršrutą iš bet kurios vietos. Pastatę automobilį, su „Bluelink“ programėle galite toliau ieškoti paskirties vietos ir vėl grįžti prie automobilio.

Paskirties vietos atsiuntimas Paskutinė mylia Rasti mano automobilį
Bluelink

Suplanuokite maršrutą

Naudodamiesi „Bluelink“ programėle ieškokite paskirties vietų ir planuokite maršrutą nebūdami automobilyje. „Bluelink“ sinchronizuoja maršrutą su jūsų navigacijos sistema. Tiesiog sėskite į automobilį ir paspauskite „Go“.

Bluelink

Eikite iki tikslo pėsčiomis

Jei esate 200 m – 2 km atstumu, navigaciją iš automobilio galite perduoti „Bluelink“ programėlei. Papildytosios realybės funkcija arba „Google“ žemėlapiai nuves jus tiksliai ten, kur norite.

Žemėlapyje raskite kur yra jūsų automobilis

Pamiršote, kur pastatėte automobilį? Tiesiog atidarykite „Bluelink“ programėlę ir raskite kur dabar yra jūsų automobilis bet kurioje pasaulio vietoje.

Bluelink

Elektromobilio funkcijos

Specialios elektromobilių funkcijos

„Hyundai“ elektromobilį pasirinkusiems vairuotojams „Bluelink“ programėlė turi dar daugiau patogių funkcijų: nustatykite jums tinkamą temperatūrą ir tvarkykite viską, kas susiję su elektrinio „Hyundai“ įkrovimu.

Nuotolinis oro kondicionavimo sistemos valdymas Nuvažiuojamas atstumas Iš anksto programuojamas įkrovimas Įkrovimo ribos
Bluelink

Pasirūpinkite savo patogumu

Naudodamiesi „Bluelink“ programėle nustatykite pageidaujamą automobilio salono temperatūrą. Automobilio krovimo metu šildymui arba vėsinimui reikalinga energija imama iš elektros tinklo, nenaudojant automobilio baterijos. Ši funkcija taip pat veikia kai automobilis neprijungtas prie kroviklio, – tuomet naudojamas aukštos įtampos akumuliatorius.

 

Bluelink

Pasitikrinkite nuvažiuojamą atstumą

Prieš leisdamiesi į kelią patikrinkite, kokį atstumą galite nuvažiuoti su šiuo metu įkrautu „Hyundai“ automobiliu.

Bluelink

Nustatykite ir keiskite grafiką

Su „Bluelink“ programėle galite pasiekti ir valdyti savo „Hyundai“ elektromobilio įkrovimo grafiką. Valdydami šį grafiką užtikrinsite ilgiausią akumuliatoriaus tarnavimo laiką ir jį krausite tuo metu, kai elektra pigiausia. Ir, žinoma, kai reikės važiuoti, jūsų automobilis būs visiškai įkrautas.

Bluelink

Pakeiskite numatytąsias nuostatas

Jei norite, galite pasirinkti, iki kokios ribos galima įkrauti akumuliatorių. Greitojo įkrovimo stotelėse gali būti ekonomiškiau apriboti įkrovimą, kad jis baigtųsi, kai įkrovimas pasiekia, pavyzdžiui, 80 %.

Asmeninės funkcijos

Visa informacija apie nuvažiuotus kilometrus

„Hyundai Bluelink“ programėlė yra ne tik funkcionali – ji patogi ir pritaikoma asmeniškai.

Mano kelionės Naudotojo profiliai Kalendorius Asmeninis pritaikymas Valdikliai
Bluelink

Apžvalga ir duomenys

Visa svarbiausia vairavimo informacija: data ir laikas, atstumas, vidutinis greitis, didžiausias greitis ir t. t.

Bluelink

Išsaugokite savo nuostatas

Išsaugokite savo profilio ir automobilio nuostatas „Bluelink“ debesyje ir sukurkite jų atsarginę kopiją. Ši funkcija taip pat leidžia perkelti nuostatas į naują „Hyundai“ automobilį.

Bluelink

Kalendoriaus įrašai „Bluelink“ programėlėje

Sinchronizuokite „Bluelink“ ir savo kalendorių, kad kalendoriaus įrašus iš karto matytumėte „Bluelink“ pradžios puslapyje.

Bluelink

Padarykite ją sava

Tegul „Bluelink“ programėlė veikia taip, kaip jūs norite: įjunkite ir išjunkite funkcijas ir pritaikykite sau programėlės pagrindinį ekraną.

Bluelink

Naudokite tiesioginę prieigą

Automobilio nuotolinio valdymo ir būsenos funkcijos pasiekiamos kaip valdikliai telefono užrakinimo ekrane. Naudokitės jomis neatidarydami programėlės.

Programėlės atsisiuntimas

„Bluelink®“ programėlę galima naudoti „IOS“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose.

Susipažinkite su visomis ryšio funkcijomis

„Live“ paslaugos
Skaityti daugiau

„Hyundai Bluelink®“
Sužinokite daugiau

Būkite prisijungę
Sužinokite daugiau