Close

„Hyundai“ ruošiasi pavasariui

Rezervuokite laiką autoservise

Daugiau saugiai nuvažiuotų kilometrų

Ar jūsų „Hyundai“ pasiruošęs pavasariui? Mūsų ekspertai pašalins žiemos paliktus pėdsakus ant jūsų automobilio. Važinėsite saugiau, o jūsų „Hyundai“ ilgiau išliks geros būklės.

 

Rekomenduojami priedai šiltajam sezonui

Techninės priežiūros paketas senesniems nei 5 metų automobiliams ir nemokama 24/7 pagalba kelyje

Techninės priežiūros paketo „Eco-service“ privalumai:

  • 12 mėnesių nuo techninės priežiūros atlikimo dienos teikiama techninė pagalba kelyje*.
  • Variklio alyvos ir filtro keitimas.
  • Automobilio elektronikos patikrinimas su Hyundai GDS diagnostikos įranga.
  • Stabdžių skysčio, langų ploviklio, vairo stiprintuvo, važiuoklės ir kt. patikrinimas

Gaivaus oro gurkšnis

Patikrinsime oro kondicionavimo sistemą ir ją dezinfekuosime, salono oro filtrą pakeisime aukščiausios kokybės filtru arba, jei reikia, filtru alergiškiems žmonėms.

Stabdykite saugiai

Temperatūros svyravimai žiemos metu – rimtas išbandymas jūsų automobiliui. Blogai veikiantys stabdžiai didina degalų sąnaudas, apkrauna vairo sistemą ir važiuoklę, kurios labiau dėvisi ir jas reikia dažniau remontuoti. Kviečiame į „Hyundai“ stabdžių patikrą.

Laikas atnaujinti stilių

Turime platų vasarinių padangų ir ratlankių pasirinkimą tiek važinėjantiems sportiškai, tiek ekonomiškai. Jei norite, galite pas mus palikti žiemines padangas, kurias laikysime su tinkamu slėgiu vėsioje, sausoje ir nuo šviesos apsaugotoje patalpoje.

Rezervuokite laiką autoservise

Priedai

Leiskitės į nuotykius

Originalūs „Hyundai“ priedai pritaikyti kiekvienam modeliui ir išbandyti pagal visus reikalavimus. Be to, originaliems „Hyundai“ priedams suteikiama 2 metų garantija!*

Visiems vilkimo kabliams tinkantis dviračių laikiklis

Užsidėję dviračių laikiklį, ant kurio lengvai uždėsite ir nuimsite dviračius, galite leistis į naują išvyką su dviračiais. Galima vežti du dviračius (didžiausias bendrasis svoris 60 kg). Dviračių laikiklis yra kompaktiškas ir apsaugotas nuo vagysčių, o pakeliamas galines duris galima atidaryti nenuėmus dviračių.

Vilkimo kablys, stacionarus arba nuimamas

Su šiuo korozijai atspariu plieniniu vilkimo kabliu krovinį gabensite saugiai ir efektyviai. Kablys gali būti stacionarus arba nuimamas. Nuimamą kablį galima greitai ir patogiai uždėti arba nuimti.

Daugiau erdvės jūsų nuotykiams

Aerodinamiška ir elegantiška, lengvai montuojama ir tvirta, taip pat turi dvi šonines angas, per kurias greitai sudėsite ir išimsite daiktus. Savo automobiliui galite rinktis stogo bėgelius ir stogo bagažines.

Bagažinės kilimėlis, atverčiamas buferio apsaugai

Tiksliai atitinka bagažinės dydį, skirtas apsaugoti. Koks bebūtų jūsų krovinys, su šiuo kokybišku veliūriniu kilimėliu jūsų bagažinė ilgiau išliks kaip nauja. Spaudėmis tvirtinamas atlenkiamas atvartas papildomai apsaugai.

Daugiau stiliaus

LED apšvietimas duryse

Durų apšvietimas tamsoje ne tik atrodo moderniai, bet ir labai praktiškas, nes geriau matyti, kur statyti koją išlipant.

Kojų zonos LED apšvietimas

Paslėptu kojų erdvės apšvietimu pabrėžkite aukščiausios klasės salono stilių. Kiekvieną kartą uždarius ir atidarius durius, iš salono pasitinka elegantiškas švytėjimas. Galima rinktis stilingą mėlyną arba klasikinę baltą šviesą.

Išlipkite stilingai

Suteikite savo automobiliui sportiškumo su šoninėmis kėbulo juostomis. Jose yra neslidūs guminiai intarpai, kad būtų lengviau įlipti ir išlipti. Galima rinktis iš daug variantų.

Rezervuokite laiką autoservise