SUKURTAS JUMS

Visiškai naujas „i30 Fastback“ yra unikali stiliaus išraiška. Elegantiškas ir tobulų proporcijų, jo našumas toks pat nuostabus, kaip ir išvaizda. Sukurtas jums, net tik kelionei iš taško A į tašką B.

 

Drąsus, aptakus ir elegantiškas

Naujausias „Hyundai i30“ šeimos narys patraukia akį rafinuotu siluetu ir dinamiškomis sportinio kupė proporcijomis.

„COMFORT“ MODELIS

• Eismo juostos palaikymo pagalbinė sistema
• Vairuotojo dėmesio perspėjimas
• Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema
• Vairavimo režimo pasirinkimas ir perjungimo mentelės (su DCT)
• Dieniniai žibintai
• Elektrinė vairuotojo juosmens atrama
• Garso sistema su 5 col. jutikliniu ekranu
• Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
• Galinis porankis su anga slidėms
• Išmanusis raktas
• „Bluetooth“
• Pagalbinė statymo sistema
• Galinio vaizdo kamera su dinamiškais kreiptuvais
• 17 col. lydinio ratai

 

„STYLE“ MODELIS

• Šviesos diodų priekiniai žibintai
• Navigacijos sistema su 8 col. jutikliniu ekranu
• Prisitaikanti išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su DCT)
• Autonominis avarinis stabdymas su pėsčiųjų perspėjimo funkcija (su DCT)
• Šviesos diodų galiniai žibintai
• Veidrodėliai su pašvietimu
• Audinio ir odos derinio sėdynės
• Lietaus jutiklis
• Belaidis telefono įkroviklis
• 18 col. lydinio ratai (1,4 T-GDi)

 

IŠORĖ

MAN RŪPI LINIJOS

Sukurtos atkreipti dėmesį, „i30 Fastback“ gracingo nuolydžio linijos ir nuožulni stogo linija leidžia elegantiškai išsiskirti iš kitų.

 

Gracingas rafinuotumas

Dizainas yra ne tik forma, tai ir sukuriamas pojūtis.

Išraiškingas ir unikaliai elegantiškas

Dinamiški kontūrai kartu su inovatyviu dizainu sukuria elegantišką įvaizdį.

Kaskadinės grotelės

Specifinės kaskadinės grotelės suteikia „i30 Fastback“ plačią ir išraiškingą išvaizdą. Žema horizontali oro įsiurbimo anga po grotelėmis pabrėžia charizmatišką priekį.

 

Dinamišką „i30 Fastback“ profilį išryškina gracingai išlenkta elegantiška charakteringa linija.

 

Ypač efektyvūs šviesos diodų galiniai žibintai tobulai dera su ryškia šonine charakteringa linija, pabrėždami išskirtinę galo išvaizdą.

MAN RŪPI SMULKMENOS

„i30 Fastback“ viduje iškart pajusite dėmesį smulkmenoms. Paprasta prietaisų skydelio, salono paviršių ir įrangos elegancija suteikia aukščiausios kokybės ir erdvės pojūtį.


Galimos sėdynių spalvos ir medžiagos

Su „Comfort“ modeliu galimos juodos arba dviejų atspalvių juodos ir pilkos medžiagos sėdynės. Su „Style“ modeliu galimos juodos, dviejų atspalvių juodos bei pilkos ir „Merlot“ medžiagos bei odos derinio arba visiškai odinės sėdynės.

Salono spalvos
Specialiai „i30 Fastback“ buvo sukurtos trys vidaus spalvų schemos.

 

PATOGUS KELIAVIMAS

Ramus salono ir prietaisų skydelio rafinuotumas išreiškia kokybės, elegancijos ir erdvės pojūtį.

 

Susiejimas

Navigacijos sistema pasižymi pažangiausiomis susiejimo funkcijomis, pvz., iš anksto įdiegta „Apple CarPlay™“* ir „Android Auto™“*, tad galite prijungti telefoną ir pasiekti muzikos, telefono ir programų funkcijas slankiajame 8 col. jutikliniame ekrane. Pasirenkamoji „Comfort“ modelio įranga. Standartinė su „Style“ modeliu.
* „Apple CarPlay™“ yra registruotasis „Apple Inc“ prekės ženklas. „Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekės ženklas.

7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė (DCT)

„i30 Fastback“ 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė sujungia degalų vartojimo efektyvumą ir mechaninės pavarų dėžės vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu. Perjungimas nepaprastai greitas, sklandus ir malonus. Galima rinktis iš trijų vairavimo režimų: įprasto, ekonomiško ir sportinio. Jei norite, taip pat galite rinktis 6 greičių mechaninę pavarų dėžę.

Ant vairo sumontuoti valdikliai

Išlaikykite kontrolę ir ryšį. Sportiškas vairas pasižymi ergonomiškai išdėstytais valdikliais, tad išliksite susieti ir valdysite automobilio sistemas vairuodami saugiai.

Dviejų zonų oro kondicionavimas

Daugiau patogumo. Mažiau vargo. Dviejų zonų automatinis oro kondicionavimas leidžia atskirai nustatyti vairuotojo ir keleivio temperatūrą.

Slankusis priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Porankį galite judinti pirmyn ir atgal, ieškodami optimalios padėties. Porankis taip pat yra praktiško laikymo skyriaus dangtis. Galima su „Style“ modeliu.

NAŠUMAS

MAN RŪPI EFEKTYVUMAS

Rinkitės iš dviejų sumažintų benzininių variklių su turbokompresoriumi, pagerinančių našumą ir efektyvumą.

 

1,0 T-GDi benzininis variklis

1,0 T-GDi yra benzininis variklis su turbokompresoriumi, sukuriantis 120 AG ir 171,1 Nm, esant 1500–4000 sūk./min. Jis suderintas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.
Didžiausia galia: 120 AG.
Didžiausias sukimo momentas 171,1 Nm.

1,4 T-GDi benzininis variklis

Dinamiškam ir jautriam vairavimui naujai sukurtas 1,4 T-GDi sukuria net 140 AG ir 242 Nm sukimo momentą, esant 1500 sūk./min. Jis galimas su 6 greičių mechanine arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže.
Didžiausia galia: 140 AG.
Didžiausias sukimo momentas 242 Nm.

MAN RŪPI SAUGUMO POJŪTIS

Su „Hyundai SmartSense“, mūsų naujausiomis pažangiomis vairuotojo pagalbos sistemomis, „i30 Fastback“ pirmauja segmente su naujausiomis aktyviomis saugumo technologijomis, sukurtomis suteikti daugiau saugumo ir ramybės.

 

Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema

Priekinio susidūrimo perspėjimas naudoja priekinę kamerą galimam priekiniam susidūrimui aptikti ir perspėja vairuotoją apie pavojų. Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba naudoja avarinį stabdymą, siekdama išvengti tokio susidūrimo arba susilpninti jo padarinius. Priekinio susidūrimo perspėjimą galima papildyti priekiniais radarais, suteikiančiais galimybę aptikti pėsčiuosius*.
* Galima su „Style“ modeliu su DCT.

Eismo juostos palaikymo pagalbinė sistema

Sukurta pirmiausiai įspėti vairuotojus, snūduriuojančius už vairo. Transporto priemonei išvažiavus iš eismo juostos, prieš tai neparodžius posūkio, sistema tai užfiksuos ir reaguos arba pateikdama vairuotojui garsinį perspėjimą arba aktyviai ištaisydama vairo kryptį.

 

Vairuotojo dėmesio perspėjimo sistema

Stebėdama ir analizuodama vairo kampo, vairavimo sukimo momento, padėties eismo juostoje pokyčius ir vairavimo laiką, DAA aptinka prasidedantį vairuotojo nuovargį ir pateikia garsinius ir vaizdinius perspėjimus. Sistemos jautrumas reguliuojamas.

Tolimųjų šviesų pagalba

Daugiau saugumo ir mažiau streso. Tolimųjų šviesų pagalba naktį aptinka iš priekio atvažiuojančius automobilius ir toje pačioje juostoje priešais esančius automobilius ir automatiškai perjungia tarp tolimųjų ir artimųjų šviesų, pagal poreikį.

 

PATOGUMAS

PATOGUMO GROŽIS

Aprūpintas daugybe sumanių patogumo funkcijų, „i30 Fastback“ taip pat siūlo pažangiausią susiejimą ir vairuotojo pagalbos sistemas, leidžiančias keliauti be streso.

 

Galinio skersinio eismo perspėjimas*

Pasirinkus atbulinę pavarą, galinio skersinio eismo perspėjimas taip pat padeda atpažinti iš šono atvažiuojančius automobilius ir perspėja vairuotoją apie juos.

* Galima tik su „Safety” paketu.

 


Stoglangis*

Įsileiskite saulę ir pajuskite vėją plaukuose – dėl stoglangio vidus tampa šviesesnis ir atrodo dar erdvesnis.

* Galimas su „Luxury“ paketu „Style“ modeliui.

Belaidis įkrovimas

Centriniame skydelyje esantis belaidžio įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant nepatogių ir neišvaizdžių laidų.

Greičio apribojimo informacijos funkcija

SLIF* naudoja priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, identifikuodama greičio apribojimo ženklus ir realiu laiku rodydama greičio apribojimą. Informacija rodoma navigacijos sistemos ekrane ir stebėjimo prietaisų skydelyje.

* Galima tik su „Safety“ paketu.

Aukščiausias saugumo įvertinimas

Aukščiausią įmanomą 5 „Euro NCAP“ žvaigždučių saugumo įvertinimą gavusio „i30 Fastback“ pažangiosios aktyvios ir pasyvios saugumo funkcijos saugos jus ir keleivius, įvykus avarijai.

7 metų garantija be ridos apribojimų

Naujasis „i30 Fastback“ pagamintas pagal aukštos kokybės standartus. „Hyundai“ suteikia „i30“ asortimento gaminiams geriausią garantiją rinkoje – 7 metai be ridos apribojimo!

7 metų garantija bus išduodama visiems naujiems „Hyundai“ (2019 m. modelis) automobiliams, registruotiems po 2018 m. rugsėjo 1d. „i30“ serijai 7 metų garantija prasidėjo 2018-04-01.