Close

Hyundai i20

Pasitikėjimo suteikiantis grožis
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio asmeniškai užsakyti iš gamyklos nebegalima. Tačiau mūsų atstovybės gali pasiūlyti automobilių su gera įranga. Jūsų „Hyundai“ partneris mielai pateiks jums pasiūlymą.

Atrodo gražiai ir taip pat tavimi rūpinasi

 „i20“ pasižymi ryškiu dizainu ir drąsiais stiliaus elementais, kuriuos įkvėpė „Hyundai N“ savybės. Be to, jame įrengtos visos išmaniosios technologijos, įskaitant novatoriškas saugos ir geriausias klasėje ryšio funkcijas.

Paruoštas saugumui. Paruoštas ryšiui. Paruoštas žmogui.

Stilingai išsiskirkite iš minios

Sportiškas, elegantiškas ir išvaizdus: dinamiškas „i20“ siluetas traukia žvilgsnį.

„Hyundai SmartSense“

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – „i20“ pasižymi pažangiausiomis savo klasėje visapusėmis aktyvaus saugumo technologijomis, sukurtomis suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje.

Užmegzkite ryšį su savo „i20“

Telefone įdiegę „Bluelink®“ programėlę, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo „i20“ ir surasti automobilį, jei neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas.

„Hyundai i20“ standartinė įranga

Fresh
Comfort

(papildomai prie „Fresh“ įrangos)

Style

(papildomai prie „Comfort“ įrangos)

N Line

(papildomai prie „Style“ įrangos)

*Tamsinti galiniai langai (pasirenkamieji paketas)

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Naudoja pažangiausią navigacijos sistemą, kad numatytų būsimus posūkius arba tiesų kelią greitkeliuose, ir reguliuoja greitį, užtikrindama saugesnį vairavimą.

Peržiūrėkite saugos ypatumus

i20 N Line

Automobilio priekis traukia akį lenktyniniu dizainu, o galas – energinga išvaizda. Trijų cilindrų „998cc Turbo GDI“ variklis sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį.

Apžiūrėkite sportišką „N Line“ modelį

Sportiškas ir tvarus

„i20“ pusiau hibridinė 48 V sistema padeda taupyti degalus ir sumažinti išskiriamų teršalų kiekį. Ji padeda degimo varikliui, suteikdama jam papildomą sukimo momentą automobiliui greitėjant.

Peržiūrėkite technines charakteristikas

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i20“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Sužinokite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas