Close

Dizainas

Tvirta SUV kėbulo konstrukcija, patogios sportiškos sėdynės.
Registruotis bandomajam važiavimui

Išraiškinga elegancija

Unikalumas, patikimumas, ryškios linijos ir rodyklės formos žibintai puikiai apibūdina „Hyundai“ „Sensuous Sportiness“ dizainą, kuris spinduliuoja proporcijų, išraiškingo stiliaus ir technologijų harmonija.

Priekis

Plačios grotelės su stačiakampiais dizaino elementais apačioje sukuria tvirtą laikyseną kartu su stipriu apatiniu buferiu ir akį traukiančia sidabrinės spalvos slydimo plokšte.

Šonas

Dinamiškas šonas traukia akį išraiškingomis grafinėmis savybėmis, efektyvia C forma ir sportišku pleišto formos profiliu.

Galas

Rodyklės formos kombinuoti galiniai LED žibintai yra sujungti raudona skiriamąja linija. Įtaisyti toli šonuose, vizualiai jie sukuria pločio įspūdį.

Kėbulo spalvos

Gaiviai erdvus

„Hyundai“ dizaineriai talpų ir modernų BAYON sukūrė siekdami kuo didesnio keleivių patogumo ir daugiau vietos bagažinėje.

Visiškai juoda

Nesenstanti klasika: paprasta, tačiau elegantiška ir stilinga – neabejotinai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori neiššaukiančio salono.

Tamsiai pilka / šviesiai pilka

Tamsiai pilkame salone yra šviesiai pilko audinio akcentų su išskirtiniais sėdynių raštais iš pilkų siūlių, sukuriančių puikų kontrastą.

Juoda / žalia perlamutro

Juodos ir žalios perlamutro spalvos salonas su šviesiai pilko audinio akcentais ir išskirtinėmis sėdynėmis su žalios perlamutro spalvos siūlėmis suteikia puikų ir ryškų spalvų derinį.

Puikus matomumas ir patogumas

Jums patiks aukštesnės sėdynės, pasižyminčios patogumu ir puikiu stiliumi – išlipti ir įlipti dar niekada nebuvo taip malonu ir paprasta dėl aukštos kokybės audinio sėdynių.

Vizualiai sujungti du dideli ekranai

10,25 colių skaitmeninis matuoklis ir centrinis jutiklinis ekranas buvo vizualiai sujungti, kad automobilio salonas pasižymėtų elegantiška aukštųjų technologijų išvaizda ir būtų užtikrinta geriausia galimybė naudotis atskirto ekrano funkcijomis.

LED aplinkos apšvietimas

Važiavimas naktį visada ypatingas.
Subtilus, puikiai sureguliuotas salono LED aplinkos apšvietimas užtikrins malonią kelionę.

Sukurta jūsų patogumui

BAYON puikiai dera sportiškumas ir patogumas: aukštos kokybės audinio sėdynės leis patogiai mėgautis bet kokia kelione.

Jus dar gali sudominti

„Hyundai“ SUV asortimentas
Skaitykite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas