Close

Funkcijos

Kokybė, patikimumas ir praktiškumas – šis mažylis turi viską
Gaukite kainos pasiūlymą

Įranga kaip dideliame automobilyje

„Hyundai i10“ modelyje didelis dėmesys skiriamas komfortui, saugumui ir ryšiui. Neįtikėtinai gausi įranga tokios klasės automobilyje. Smagios kelionės!

Techninės savybės Ryšys Sauga

Techninės savybės

Efektyvus jėgos agregatas

„Hyundai i10“ turi trijų cilindrų daugiataškio įpurškimo benzininį variklį su „Idle Stop and Go“ (ISG) funkcija. Ši funkcija automatiškai išjungia variklį automobiliui sustojus, todėl sunaudojama mažiau benzino ir išskiriama mažiau CO2.

5 pavarų mechaninė pavarų dėžė

Mechaninis 5 pavarų perjungimas vyksta sklandžiai ir tiksliai.

Ryšys

„Bluelink®“ ryšys

Užsisakę „Bluelink Connected Car“ paslaugas, savo „i10“ galėsite valdyti išmaniuoju telefonu. Turėdami „Hyundai LIVE“ paslaugą, kuri nemokamai teikiama šešis mėnesius nuo automobilio registracijos, gausite tikralaikę informaciją apie eismą, orą ir lankytinas vietas. Be to, žemėlapiai bus atnaujinami radijo bangomis*.

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

Išmaniojo telefono projekcija

Norite klausytis muzikos iš telefono ar leisti „Spotify“? O gal esate įpratę naudoti „Waze“ navigacijai? Automobilyje yra „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, tad ekrane matysite savo telefono programėles ir muziką.

Galinio vaizdo stebėjimo sistema

Su „Hyundai i10“ važiuoti atbuline eiga dar lengviau ir saugiau.

Sauga

Hyundai SmartSense

„Hyundai i10“ turi gausiausią aktyvios saugos technologijų paketą šiame segmente. Su moderniomis ir pažangiomis „SmartSense“ pagalbos vairuotojui sistemomis važiuoti saugiau ir ramiau.

Automatinio tolimųjų šviesų valdymo sistema

Aptinka iš priekio atvažiuojančius ir ta pačia eismo juosta važiuojančius automobilius ir automatiškai įjungia trumpąsias šviesas. Kai arti nėra automobilių, vėl įjungia tolimąsias šviesas optimaliam matomumui.

„eCall“ pagalbos skambutis

„Hyundai i10“ patekus į auto įvykį ar išsiskleidus saugos oro pagalvei, sistema automatiškai kviečia pagalbą. Patys taip pat galite paspausti SOS skambutį ir išsikviesti skubią pagalbą visą parą apskritus metus. Įdiegta atnaujinta antros kartos „eCall“ sistema 4G tinklui.

Loading
Arrow

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Ją įjungus, automobilis važiuoja savo eismo juosta 0–180 km/h greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Arrow

Pagalbinė sistema priekiniam susidūrimui išvengti

Tai pažangi aktyvios saugos funkcija, kuri įspėja vairuotojus apie avarines situacijas, o prireikus, automatiškai įjungia stabdžius. Sistema veikia automobiliui važiuojant 8 km/val. ar didesniu griečiu ir pastebi automobilius, pėsčiuosius ir dviratininkus.

Arrow

Išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema

Viršijus leistiną greitį, sistema įspėja garsiniu ir vaizdiniu signalais. Kartu su rankiniu greičio ribotuvu ji gali automatiškai reguliuoti automobilio greitį.

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

Priedai
Žr. variantus

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas