Close

Funkcijos

Susipažinkite su NEXO funkcijomis
Susisiekti su prekybos atstovu

Našumas neišskiriant teršalų, grynas vairavimo malonumas

Geriausias pasaulyje degalų elementų naudojimo efektyvumas – NEXO turi savo atskirą klasę. Jis nuo pat pradžių buvo sukurtas taip, kad būtų efektyvus, o speciali automobilio architektūra užtikrina geresnį galios ir svorio santykį, greitesnį įsibėgėjimą ir daugiau erdvės.

 

Degalų pylimas

Vos 5 minutes trunkantis degalų pripildymas ir 666 kilometrų nuvažiuojamas atstumas (WLTP) įrodo ekologiškos transmisijos praktiškumą. Pirmoji vandenilio degalinė Baltijos šalyse buvo atidaryta Rygoje (Latvija), kita bus atidaryta Pärnu (Estija).

Sužinokite, kur Europoje yra vandenilio degalinių

Išbandytas ekstremaliai šaltu oru

Kuriant NEXO buvo siekiama, kad automobilis užsivestų net prie–30 °C temperatūros. Švedijoje, vos už valandos kelio automobiliu nuo Poliarinio rato, „Hyundai“ išbandė NEXO pačiomis ekstremaliausiomis neigiamos temperatūros sąlygomis. Bandymai buvo atliekami siekiant užtikrinti, kad automobilį būtų galima eksploatuoti sudėtingomis sąlygomis.

Saugumas kelyje

Jis žvelgia į priekį, padeda ir prireikus įsikiša: vairuojant „Hyundai NEXO“, daugybė moderniausių pagalbos vairuotojui sistemų užtikrina komfortą ir saugumą, įskaitant įdomias naujoves.

Aklosios zonos stebėjimo sistema su monitoriumi

„Hyundai“ aklosios zonos stebėjimo monitorius leidžia vairuotojui centriniame prietaisų skydelyje matyti, kas vyksta automobilio gale ir šonuose keičiant eismo juostas.

 

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Įjungta sistema padeda miesto visureigiui nenukrypti iš eismo juostos greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–145 km/val. greičiui.

 

Važiavimo greitkeliu pagalbos sistema

Automobilio įranga apima pagalbinę eismo juostos išlaikymo sistemą ir pastovaus greičio palaikymo sistemą, kuri naudoja jutiklius ir žemėlapio duomenis, kad automobilį galėtumėte valdyti saugiai, o greitis būtų automatiškai reguliuojamas pagal esamus apribojimus. Specialiu mygtuku ant vairo galima aktyvinti sistemą vienu paspaudimu.

 

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

NEXO gali savarankiškai įvažiuoti arba išvažiuoti iš stovėjimo vietos. Sistema netgi gali pastatyti automobilį į stovėjimo vietą galu – pakanka vieno mygtuko paspaudimo.

 

Virtuali variklio garso sistema

„Hyundai NEXO“ įrengtas vairavimo triukšmo imitatorius, kuris skleidžia įspėjamąjį signalą, kai važiuojama lėtai arba įjungiama atbulinė pavara. Taigi sistema padidina eismo saugumą šalia automobilio esantiems praeiviams.

Miesto visureigio komfortas

Hyundai NEXO integruota daugybė visko – nuo papildomo komforto iki išmaniųjų funkcijų, kurios užtikrina didesnį saugumą ir palengvina vairavimą.

Šildomos ir vėdinamos sėdynės

Šildomos ir vėdinamos sėdynės suteikia daugiau vairavimo komforto.

Šildomas vairas

Sušilkite rankas šaltu oru. Su šildomu vairu vairuoti žiemą daug maloniau.

Didžiausias klasėje erdvumas

NEXO bagažinės talpa – 461 litras (VDA), todėl joje yra daug vietos. Nulenkus sėdynes erdvė padidėja net iki 1466 litrų.

Mėgaukitės nenutrūkstančiu ryšiu

NEXO turi puikų pažangių ryšio sprendimų ir patogių funkcijų pasirinkimą, todėl lengvai pasieksite viską, kas jums svarbu. Taip pat naudodami „Hyundai“ išmaniąją programėlę „Bluelink Connected Car Services“ galite valdyti automobilį tiesiog iš savo išmaniojo telefono.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant laidų.

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

„Krell“ garso sistema užtikrina puikų veikimą. 8 garsiakalbiai ir išorinis stiprintuvas suteikia ypatingą garso pojūtį visiems keleiviams.

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

„Hyundai“ ir vandenilis
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas