Close

Dizainas

Apžiūrėkite NEXO dizainą
Susisiekti su prekybos atstovu

Futuristinis kėbulo dizainas

NEXO yra drąsus žingsnis į geresnę ateitį. Tokią žinutę siunčia aptakus futuristinio stiliaus kėbulas.

Suprojektuota gražiai atrodyti, sukurta efektyvumui užtikrinti

Elegantiškas NEXO kėbulas buvo kruopščiai optimizuotas, jame panaudota daug aerodinaminių savybių, kad būtų kuo taupiau vartojami degalai. NEXO bendras pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,329.

Automatiškai įleidžiama rankena

NEXO automatiškai įleidžiamos durų rankenos atrodo tvarkingai. Vairuotojas jas gali išstumti, o važiuojant 3 km/val. greičiu, jos automatiškai įtraukiamos.

Ratų oro užuolaidų įsiurbimo sistema

Sukurtos aerodinamikai pagerinti, sportinių ratų oro užuolaidos puikiai atrodo ir optimizuoja oro srautą virš ratų ir šonų.

Lengvojo lydinio ratlankiai

Išskirtinai NEXO sukurti stilingi 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai aerodinamiškai optimizuoti taip, kad oras sklandžiai sklistų ratų paviršiumi ir kartu aušintų stabdžius.

Salonas

Jūsų įkvėptas vidus

Stilingas ir itin funkcionalus NEXO salonas sukurtas taip, kad viskas būtų lengvai pasiekiama ranka ir matomoje vietoje. Šildomos ir vėdinamos* sėdynės važiuojant suteikia daugiau komforto.

Didžiausias klasėje erdvumas

NEXO bagažinės talpa – 461 litras (VDA), todėl joje yra daug vietos. Nulenkus sėdynes erdvė padidėja net iki 1466 litrų.

Ekologiškos medžiagos

Kiekvienas liečiamas NEXO paviršius – nuo lubų audinio su bambuko pluoštu iki plastiko apdailos, minkštos sėdynių odos ir kilimėlių –pagamintas iš UL sertifikuotų biologinių medžiagų. Salonas gali būti dviejų spalvų – šviesiai pilkos ir tamsiai mėlynios.

Jus dar gali sudominti

Hyundai Lizingas
Daugiau informacijos

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas