Close

Funkcijos

Vairuoti patogu ir smagu
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio šiuo metu nebeturime prekyboje. Kreipkitės į pardavėją, kuris suteiks daugiau informacijos.

Jokių kompromisų

Transmisija užtikrina tiek galią, tiek gerą valdymą. Jus aktyviai saugo saugos sistema. Su ryšio sistema visada žinosite kur ir kas.

Dinamika Susiejimas Sauga

Dinamika

Sureguliuotas sportinei galiai pajusti

„i20 N“ įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 6,2 sekundės ir gali pasiekti maksimalų 230 km/h greitį. Tai sportinė galia, kuri neabejotinai privers nusišypsoti.

Sūkių suderinimas

Valdykite žemesnių pavarų perjungimą su sūkiu suderinimu: spustelėjus specialų raudoną mygtuką ant vairo, sinchronizuojamas variklio ir atiduodamosios galios veleno veikimas, kad pavaros būtų perjungiamos tolygiau ir sportiškiau.

Išskirtiniai stabdžių diskai su N logotipu

Sportiniai stabdžiai išsiskiria padidintu priekiniu disku ir unikalia raudona spalva.

Reguliuojamas išmetimo garsas

Naudodami duslintuvo valdymo funkciją, galite išgauti pageidaujamą išmetimo garsą.

Tiesioginis ir tikslus valdymas

Tiksliai įveikite kiekvieną posūkį ir vairuokite užtikrintai: sumažintas vairo mechanizmo perdavimo skaičius – 12,0 – ir tikslingai sureguliuotas vairo stiprintuvas leidžia užtikrintai valdyti automobilį bet kokioje kelionėje.

„Premium“ pakaba

Pažangi pakabos konstrukcija užtikrina geresnį sukibimą ir amortizaciją važiuojant sportiniu stiliumi. Ji pasižymi tvirtesniais priekiniais skliautais, nauja krumplių geometrija, penkiais ratų fiksavimo taškais ir nuo riedėjimo apsaugančia sija.

Susiejimas

Nuolatinis ryšis ir informacija

Stebėkite visus vairavimo duomenis su „i20 N“ įdiegta „Performance Driving“ duomenų sistema, kuri pateikia AG, sukimo momentą ir slėgio padidinimo indikaciją. Taip pat galite stebėti trasos ratus ir greitėjimo laikmatį.

10,25 col. jutiklinio ekrano navigacija

Su pasirinktiniu 10,25 col. LCD jutikliniu ekranu galite mėgautis išskirtiniu N funkcijų turiniu, prijungti savo telefoną per „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ arba naudoti pažangiąsias „Bluelink“ paslaugas.

Automobilio būsena

Prireikė degalų? Tiesiog žvilgtelėkite į programėlę. Bet kada prireikus sužinokite automobilio būseną nuotoliniu būdu, pvz., kiek liko nuvažiuoti su turimais degalais, ar nepalikote atidarytų ar neužrakintų durelių, langų arba bagažinės. „Bluelink“ paslaugos užsisakomos pasirinktinai.

BOSE garso sistema

Mėgaukitės erdvinio garso kokybe ir galingais bosais su „BOSE Premium“ garso sistema, kuri pasižymi aštuoniais galingais garsiakalbiais, įskaitant specialų žemųjų dažnių garsiakalbį.

Sauga

Visapusis saugos paketas

Su „Hyundai Smart Sense“ – mūsų revoliucinėmis pagalbos vairuotojui sistemomis – „i20 N“ pasižymi pažangiausiu savo klasėje aktyviosios saugos technologijų paketu, sukurtu suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje.

Galinio vaizdo stebėjimo sistema su statymo pagalba

Matykite, kas yra už jūsų automobilio, kai statote jį ar važiuojate atbuline eiga. Kameros fiksuojamas vaizdas automobilio gale tiesiogiai perduodamas vairuotojui kartu su kreipiamosiomis linijomis, kad būtų lengviau manevruoti.

Loading
Arrow

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Arrow

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Daugiau jokių aklųjų zonų! Jutikliais stebimos sritys automobilio šonuose ir gale, o, aptikus transporto priemonę aklojoje zonoje, šoniniame veidrodėlyje pateikiamas įspėjimas. Įjungus posūkio signalą pasigirsta garsinis signalas.

Arrow

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Ši sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijoms stebėti. Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Arrow

Išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema

Niekada neviršykite greičio. Sistema identifikuoja greitį ribojančius kelio ženklus, rodo esamą greičio apribojimą ir gali automatiškai sumažinti automobilio greitį, jei jis viršijamas.

Arrow

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Laikas pailsėti? Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis stilius remiantis vairavimo duomenimis ir automobilio padėtimi važiuojamoje eismo juostoje, sistema atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Aptinka artėjančias ir toje pačioje eismo juostoje važiuojančias transporto priemones ir automatiškai persijungia į artimąsias šviesas. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

Jus dar gali sudominti

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Greiti ir galingi „N“ modeliai
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas