Close

Dizainas

Apžiūrėkite „i30“ kėbulą ir saloną
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio kol kas negalima užsakyti iš gamyklos, tačiau atstovybėse kol kas dar yra automobilių su patrauklia įranga. Jūsų „Hyundai” partneris mielai pateiks jums pasiūlymą!

Pasiruošęs stilingai vykti bet kur

„Hyundai i30“ modeliai yra elegantiški ir universalūs. „i30“ festbekas be abejonės patrauks dėmesį savo gražiomis formomis, praktiškas universalo modelis sudomins tuos, kuriems svarbi talpa daiktų gabenimui, o klasikiniam stilingam hečbekui nereikia jokių epitetų.

Wagon Fastback Hatchback N Line

i30 Wagon

Elegantiškas universalumas

„i30 Wagon“ suteikia klasei naujo dizaino lygio nuotaiką. Išorėje puikiai dera stilius ir aerodinamiškas efektyvumas. Vidus, naudingumas, komfortas ir elegancija yra vienodai svarbūs.

Išraiškingos priekinės grotelės

3D radiatoriaus grotelės atspindi universalų judrumą. Naujas stilingas apšvietimo dizainas pasižymi papildomais integruotais V formos dienos šviesos žibintais, siauresniais priekiniais žibintais su naujausia LED technologija.

Aptakus siluetas

Siaurėjančią „i30 Wagon“ stogo liniją paryškina siauri sidabriniai stogo skersiniai, kuriantys elegantišką, sportišką „i30 Wagon“ siluetą.

10,25 col. jutiklinis ekranas

10,25 col. jutiklinis ekranas* užtikrina paprastą prieigą prie automobilio funkcijų, informacijos ir pramogų, navigacijos sistemos ir išmaniojo telefono programėlių.

Kėbulo spalvos

Praktiškas komfortas ir erdvi elegancija

Praktiškas ir patogus – atidarykite bagažinės duris ir atverkite talpią 602 litrų bagažo vietą. Nulenkite galines sėdynes – tokiu būdu erdvė greitai prasiplės net iki 1650 litrų. Už centrinio porankio esančioje angoje* galėsite lengvai transportuoti slides ir kitus ilgus daiktus net jei automobiliu vyksta keturi žmonės.

i30 Fastback

Tiems, kurie be žodžių pasako daug

Automobilis „Hyundai i30 Fastback“ savo klasėje jau nuo pat pradžių atkreipdavo daugiausia dėmesio. Nuožulnaus silueto „i30 Fastback“ su gracingo nuolydžio stogo linija – neįtikėtinas grožis.

Dinamiškas vairavimas – su turbokompresoriumi

Pakaba buvo nuleista, kad „i30 Fastback“ atrodytų stabiliau ir būtų lengviau valdomas. Variklis su turbokompresoriumi pagerina našumą ir efektyvumą.

Aukšto lygio elegancija

„Hyundai i30 Fastback“ prabangių sėdynių apmušalų pasirinkimai, dar individualiau parenkamos spalvos ir naujausios technologijos užtikrina unikalią važiavimo patirtį.
Plačiai atsidarantis, pakreipiamas ir nuslenkamas stiklinis stoglangis sustiprina „Fastback“ atviros ir erdvios atmosferos įspūdį.*

i30 Hatchback

Klasikinis stilius

„Hyundai i30“ yra patrauklus ir išmanus šeimos automobilis. Nuo populiaraus C segmento automobilio pasirodymo rinkoje 2007 metais jų parduota per milijoną.

i30 N Line

Sportiškesnė išvaizda, dinamiškesnis važiavimas

Perkelkite savo „i30“ patirtį į kitą lygį su sportiškos „N Line“ apdailos lygiu: išskirtinės dizaino ypatybės ir didelio našumo įkvėptas „i30 N“ dinamiškesnis važiavimas.

„N Line“ ženklelis

Šone įrengta aptaki „N Line“ emblema siunčia sportišką signalą visiems pravažiuojantiesiems.

Išsiskirianti išorė

Atnaujintas „i30 N Line“ dizainas su platesnėmis priekinėmis grotelėmis ir nauju galiniu buferiu sukuria dar galingesnę išvaizdą. Pasisėmę įkvėpimo iš aeronautikos, apatines, centrines radiatoriaus groteles padarėme priekinio buferio akcentu. Naujo dizaino šoninės angos ir sparnai pagerina aerodinamines savybes.

18 colių lengvo lydinio ratlankiai

„i30 N Line“ aprūpintas naujais 18 col. ratlankiais, kurie net jei automobilis stovi leidžia pajusti išraiškingo greičio jaudulį.

Paruoštas važiuoti našiai

Didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. N modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.

Jus dar gali sudominti

Funkcijos
Išsamiau

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas