Close

Funkcijos

Galimybė važiuoti lenktynių trasoje
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio šiuo metu nebeturime prekyboje. Kreipkitės į pardavėją, kuris suteiks daugiau informacijos.

Sportinė aistra

„i30 N“ – tai lenktyninio pajėgumo sportinis automobilis, tinkamas važinėti kasdien. Pakabos ir vairavimo sistemos buvo sureguliuotos, todėl važiavimo ir valdymo savybės pagerėjo. Automobilyje taip pat rasite sportinio vairavimo funkcijas ir išmaniųjų technologijų paketą.

Dinamika Sauga Susiejimas

Dinamika

2,0 l T-GDI variklis

280 AG variklis pasižymi kur kas didesne fiksuota galia, kuria užtikrinamas didesnis sukimo momentas ir galingumas, esant mažesniam apsisukimų dažniui. Tai leidžia mėgautis efektyvesniu atsaku, geresniu įsibėgėjimu ir didesniu vairavimo malonumu. Automobilis komplektuojamas su šlapio tipo aštuonių laipsnių dvigubos sankabos transmisija (N DCT) su pavarų perjungimo mentelėmis, kurios suteikia geresnes kontrolės galimybes ir leidžia greičiau keisti pavaras.

„N Grin Control System“

Vienu mygtuko paspaudimu ši sistema suteikia galimybę pasirinkti iš penkių vairavimo režimų. Tokiu būdu automobilio charakteris keičiamas sureguliuojant atitinkamus parametrus: variklio, pakabos, elektroninės stabilumo kontrolės sistemos (ESC), išmetimo sistemos garso, N posūkio diferencialo (e-LSD), transmisijos.

Greitas pavarų perjungimas pirštų galiukais

Lenktyninių automobilių pavyzdžiu sukurtos pavarų perjungimo mentelės leidžia greitai ir be jokių pastangų keisti pavaras pirštų galiukais. Jos sumontuotos ant vairo, todėl galite daug efektyviau reguliuoti pavaras posūkiuose.

Sportiškas pavarų perjungimas

Vietoje perjungiklių nusprendę naudoti pavarų perjungimo svirtį, sportinio vairavimo mėgėjai liks sužavėti sportiniu perjungimo algoritmu, kuris perimtas iš mūsų TCR lenktynių patirties: žemesnė pavara perjungiama stumiant svirtį į priekį, o aukštesnė – traukiant atgal.

N Grin Shift N Power Shift N Track Sense Shift

„N Grin Shift“ – kai norisi maksimalios galios

Tai neabejotinai privers nusišypsoti – vienu mygtuko paspaudimu 20 sekundžių pajusite visą N galios potencialą. Mėgaukitės maksimaliu sukimo momentu ir įsibėgėjimu, įspūdingu išmetimo sistemos garsu bei traukos pojūčiu perjungdami į aukštesnę pavarą.

„N Power Shift“

Svaiginantis traukos pojūtis perjungiant aukštesnę pavarą. „N Power Shift“ sistema įsijungia, kai spaudžiant greičio pedalą automobilis įsibėgėja daugiau nei 90 procentų, tokiu būdu sušvelninamas bet koks sukimo momento sumažėjimas perjungiant aukštesnes pavaras, kad ratams būtų suteikta maksimali galia.

„N Track Sense Shift“

Ši sistema identifikuoja vairavimo būdą ir įsijungia aptikusi, kad važiuojate lenktynių trasa. Sistema parenka tinkamą pavarą optimaliam našumui užtikrinti, kad galėtumėte visą dėmesį sutelkti į vairavimą – visai kaip profesionalus lenktynininkas.

Pajudėjimo valdymas

Mėgaukitės maksimaliu įmanomu sukibimu ir pajudėkite iš vietos žaibo greičiu. Greitos akceleracijos atveju pajudėjimo valdymo sistema sumažina automobilio padangų sukimąsi arba slydimą, todėl naujasis „i30 N“ startuoja iš vietos kaip profesionalus lenktyninis automobilis.

Sūkių suderinimas

Greitas ir tolygus pavarų perjungimas. Sūkių suderinimo sistema perjungiant pavaras sinchronizuoja variklio greitį su varančiojo veleno greičiu, todėl sumažina dėvėjimąsi ir didina ilgaamžiškumą.

Galinis viršutinis statramstis

Ši savybė padidina sukimo standumą, todėl vairavimas tampa tolygesnis ir pagerėja automobilio atsakas, ypač posūkiuose ir atliekant dinamiškus manevrus.

N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema

Ši sistema veikia kaip tylus pagalbininkas, kuris padeda esant poreikiui, o kitais atvejais netrikdo vairavimo malonumo ir leidžia važiuoti greičiau. Šią sistemą taip pat galima visiškai išjungti ir pasijausti kaip lenktynių trasoje.

N posūkio diferencialas

„Hyundai“ sukonstruotas diferencialas užtikrina įspūdingą manevringumą net ir staigiausiuose posūkiuose, taip pat didžiausią malonumą ir stabilumą stabdant bei įveikiant posūkius.

Aktyvi kintamo išmetimo sistema

Padidinkite garsą. Pasirinkite norimą išmetimo garso lygį – nuo santykinai negarsaus burzgimo „Normal“ režimu, iki sprogstančio riaumojimo „N“ režimu – su papildoma degalų detonacija, kaip lenktyniniuose automobiliuose.

Sauga

Moderniausios saugos ir pažangios pagalbinės vairavimo sistemos

Mūsų pažangios pagalbinės vairavimo sistemos „Hyundai SmartSense“ užtikrina „i30 N“ saugumo ir pagalbines vairavimo funkcijas, kad jaustumėtės ramiau.

Loading
Arrow

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Kelio sąlygas priekyje stebėdama kamera, ši sistema automatiškai stabdo, kai aptinka staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiąjį.

Arrow

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Įjungta sistema padeda automobiliui laikytis savo eismo juostos greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.

Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.

Arrow

Galinio susidūrimo išvengimo priemonė

Važiuojant atbuline eiga iš prasto matomumo zonų, sistema ne tik įspėja vairuotoją, jei transporto priemonė ar pėsčiasis artėja iš šono, bet ir automatiškai įjungia stabdžius.

Susiejimas

Atnaujinta technologija ir pažangios funkcijos

Mėgaukitės revoliucine išmaniąja technologija su 10,25 col. jutikliniu ekranu, kuriame aiškiai pateikiama viskas, ko jums reikia kelionėje: nuo navigacijos iki „Bluelink®“ susieto automobilio paslaugų – kad automobilį galėtumėte valdyti išmaniuoju telefonu. Be daugelio naudingų funkcijų, kurias galite valdyti per „Bluelink“, nemokamai gausite penkerių metų LIVE paslaugų prenumeratą, kuri apima eismo informaciją.

Išmaniojo telefono ekrano atvaizdavimas

Automobilyje įdiegta „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ programinė įranga, taigi galite prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamomis programėlėmis dideliame jutikliniame ekrane.

„Performance Driving“ duomenų sistema

Stebėkite savo lenktynių įgūdžius. Automobilyje kaupiama ir rodoma statistinė informacija apie jūsų vairavimą, pvz., AG, sukimo momentas ir slėgio padidinimo funkcijos naudojimas. Nepamirškite žvilgtelėti į lenktynių ratų skaičiuotuvą ir greitėjimo laikmatį, kad pajustumėte tikrą lenktynių azartą.

Automobilio būsena

Prireikė degalų? Tiesiog žvilgtelėkite į programėlę. Bet kada prireikus sužinokite automobilio būseną nuotoliniu būdu, pvz., kiek liko nuvažiuoti su turimais degalais, ar nepalikote atidarytų ar neužrakintų durelių, langų arba bagažinės.

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

Jus dar gali sudominti

Greiti ir galingi „N“ modeliai
Skaitykite daugiau

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas