Close

Funkcijos

Mėgaukitės vairavimu
Registruotis bandomajam važiavimui

Nustatomi nauji standartai

Gausiai aprūpintas moderniomis išmaniosiomis technologijomis BAYON nustato naujus standartus savo segmente.

Mėgaukitės naujausiomis ryšio, geriausios šioje klasėje saugos funkcijomis ir pagalbos vairuotojui sistemomis, o taip pat 48 V pusiau hibrido jėgos agregatais.

Susiejimas Sauga Patogumas Dinamika

Susiejimas

Su puikiomis funkcijomis ryšį palaikykite stilingai

Mėgaukitės pažangiausiomis išmaniosiomis technologijomis su dvigubais 10,25 col. vizualiai sujungtais dideliais ekranais, turinčiais atskirto ekrano funkciją. Taip pat naudodami „Hyundai“ išmaniąją programėlę „Bluelink Connected Car Services“ galite valdyti savo automobilį tiesiog iš savo išmaniojo telefono.

Sužinokite daugiau apie Bluelink

10,25 arba 8 colių jutiklinis ekranas

Ekrano dydis priklauso nuo pasirinkto įrangos lygio. Susiejus išmanųjį telefoną su automobiliu, galima naudoti „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ funkcijas.

10,25 col. skaitmeninis prietaisų skydelis

10,25 colių skaitmeninis prietaisų skydelis sustiprina aukštųjų technologijų pojūtį salone ir aiškiai pateikia visą svarbią informaciją apie transporto priemonę.

„Bluelink®“ susieto automobilio paslaugos

Valdykite savo automobilį išmaniuoju telefonu. „Bluelink®“ susieto automobilio paslaugos leidžia užmegzti sklandų ryšį su savo automobiliu ir naudotis įvairiomis funkcijomis, kurios suteikia dar daugiau komforto ir malonumo kelionėje.

„Connected Routing“ navigacijos sistema

„Live“ paslaugos leidžia gauti informaciją realiuoju laiku apie eismo situaciją ir orus, taip pat parodo artimiausias degalines ar kitas dominančias vietas tam tikroje teritorijoje.

Nuotolinio užrakinimo funkcija

Durelių užrakinimas / atrakinimas naudojant programėlę.

Mano kelionės

Visa svarbiausia vairavimo informacija: data ir laikas, atstumas, vidutinis greitis, didžiausias greitis ir t. t.

Sauga

Geriausias savo klasėje saugos paketas su „Smart Sense“

BAYON pasižymi tokiu pat saugumu ir patikimumu kaip ir kiti „Hyundai“ visureigiai, turintys suderinamas saugos funkcijas. Kitas būdas išsiskirti. Daugelis funkcijų jau yra įtrauktos į standartinę įrangą.

Loading
Arrow

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Palaiko važiavimo trajektoriją ir jūsų saugumą. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti savo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.

Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.

Arrow

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Didesnė sauga ir mažiau streso. Išlaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai sumažina arba padidina greitį iki iš anksto nustatytos ribos.

Arrow

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Sistema įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones.

Arrow

Įspėjimo apie priekyje esančios transporto priemonės pajudėjimą sistema

Ši išmani vairavimo mieste funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esanti transporto priemonė pajuda iš vietos, pvz., stovint prie šviesoforo arba eismo spūstyje.

FCA NSCC

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Ši sistema radaro ir kameros pagalba stebi kelio sąlygas priekyje ir automatiškai stabdo, jei priekyje važiuojantis automobilis ima stabdyti, aptinkami pėstieji ar dviratininkai.

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši funkcija naudoja duomenis iš automobilio navigacinės sistemos ir priekinio radaro, kad autonomiškai reguliuotų greitį važiuojant greitkeliu ar autostrada. Sistema numato artėjančius vingius arba tiesų kelią ir pagal tai reguliuoja greitį jį sumažindama arba padidindama, kad vairavimas būtų kuo saugesnis.

Patogumas

Gaiviai erdvus

BAYON turi kompaktišką kėbulą, šeimai pritaikytą saloną ir užtikrina puikų matomumą. Į tokį automobilį patogu įsėsti ir jį lengva vairuoti.

Aukščiausios kokybės garso sistema „Bose“

„Bose“ aukščiausios kokybės garso sistema pasižymi aštuoniais galingais garsiakalbiais, įskaitant specialų žemųjų dažnių garsiakalbį, kuris leidžia švariai, įtraukiančiai ir efektyviai atkurti muziką.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo dėklas yra centrinėje konsolėje. Lengvai ir greitai įkraukite suderinamą išmanųjį telefoną jo neprijungę.

Puikus matomumas ir patogumas

Jums patiks aukštesnės sėdynės, pasižyminčios patogumu ir puikiu stiliumi – išlipti ir įlipti dar niekada nebuvo taip malonu ir paprasta dėl aukštos kokybės audinio sėdynių.

Dinamika

Dinaminis našumas bei puikus degalų naudojimo efektyvumas

BAYON pasižymi puikiu degalų naudojimo efektyvumu bei konkurencingu CO2 išmetimu dėl atnaujintų T-GDi variklių. Mažesni varikliai su turbokompresoriais bei tiesioginiu įpurškimu užtikrina optimalų efektyvumą ir vairavimo malonumą.

Išmanus efektyvumas

Rinkitės iš dviejų variklių ir jų pateikiamų keturių variantų, užtikrinančių geriausią efektyvumą CO2 atžvilgiu: nes aplinka mums rūpi taip pat, kaip ir jums.

Lengvasis hibridas

Taupykite degalus ir sumažinkite išmetamųjų teršalų kiekį. BAYON galima įsigyti su 48 V pusiau hibridine sistema, kuri palaiko degimo variklį, kad šis papildomai suktųsi didinant greitį.

Sklandus perjungimas

Rinkitės iš kelių sklandaus perjungimo perdavimo variantų: 5 arba 6 greičių mechaninės arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžės (7DCT).

Sutaupykite degalų ir sumažinkite išmetamųjų teršalų kiekį naudodami 48 V lengvąją hibridinę sistemą

BAYON 48 V lengvoji hibridinė sistema palaiko degimo variklį, kad jis papildomai suktųsi didinant greitį, ir tokiu būdu būtų sutaupyta degalų bei sumažinta išmetamųjų teršalų. „Hyundai“ lengvoji hibridinė technologija pasižymi kompaktišku 0,46 kWh 48 voltų ličio jonų akumuliatoriumi bei nauju lengvojo hibrido starterio generatoriumi (iki 10 kW elektros galios).

Užvedimas Greitėjimas Važiavimas Stabdymas Start/Stop
Patogus užvedimas

Tai ypač naudinga vairuojant mieste. Ši funkcija užtikrina greitesnį ir tolygesnį variklio užvedimą su papildomu sukimo momentu naudojant 48 V akumuliatoriaus energiją.

Greitėjimas

Automobiliui greitėjant, varikliui padeda 4–10 kW galios starterio generatorius. Pasiekus norimą greitį, sistema persijungia į neutralų režimą ir negeneruoja galios. Dėl to gali sumažėti CO2 emisija ir degalų sąnaudos.

Važiavimas pastoviu greičiu

Važiuojant pastoviu greičiu, sistema veikia tuščiąja eiga arba kaip 48 V akumuliatorių kraunantis generatorius, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos būsenos.

Rekuperacija

Aktyvaus arba inercinio stabdymo etape besisukantis alkūninis velenas maitina starterio generatorių, kuris rekuperuoja didžiausią 10–12 kW galią. Generatorius kinetinio stabdymo energiją paverčia elektra ir grąžina ją atgal į 48 V akumuliatorių.

Išplėstinis paleidimas ir stabdymas

Riedant iš inercijos nedideliu greičiu, paleidimo ir stabdymo funkcija įsijungia pasiekus 30 km/h greitį. Lėtėjant nuo 30 iki 0 km/h ir išjungus sankabą, variklis visiškai išsijungia.

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas