Close

Priedai

Paskutinis akcentas
Hyundai prekybos atstovai

Padarykite įspūdį. Atvažiuodami ir išvažiuodami

Saikingai raumeningas „Hyundai i10“ kėbulas atrodo sportiškas ir funkcionalus, o tuo pačiu leidžia maksimaliai padidinti salono erdvę. Originalūs „Hyundai“ priedai atspindi tobulų dinaminių charakteristikų ir įkvepiančios išvaizdos pusiausvyrą.

„i10“ priedų brošiūra

Stilius

Kėbulo apdailos rinkinys

Išdrįskite būti kitokie. Pasirinkite priedus ir spalvas ir suasmeninkite savo „i10“. Suasmeninkite savo automobilį pasirinkę „Tomato Red“, „Aqua Turquoise“ ar „Phantom Black“ spalvų šonines kėbulo juostas, galinių durų apdailos juostą ir galinio buferio apdailos juostą.

Tomato Red

Aqua Turquoise

Phantom Black

Šoninių veidrodėlių dangteliai

Šie veidrodėlių dangteliai bus įspūdinga jūsų „i10“ dizaino detale ir pridės spalvinį akcentą. Galima rinktis tokių pačių spalvų kaip kėbulo apdailos rinkinio.

Ventiliacijos angų apdaila

Suasmeninkite savo „i10“ ventiliacijos angas, uždėję patrauklius kurios nors iš trijų spalvų žiedus.

Bagažinės ir galinių durų LED apšvietimas

Daugiau nebereiks vargti bandant surasti reikiamą daiktą tamsoje arba įlipti į ką nors nemalonaus. Bagažinės ir galinių durų LED apšvietimas įsijungs vos pakėlus duris. Dabar puikus matomumas bagažinėje ir už jos.

Apsauga

Mes mokame gerai apsaugoti

Kur nenuvažiuotumėte, tarp originalių „Hyundai“ priedų rasite praktišką ir stilingą sprendimą, kad jūsų automobilis būtų apsaugotas ir visada atrodytų kaip naujas.

Kilimėliai visiems sezonams

Koks bebūtų oras, šie patvarūs ir lengvai valomi kilimėliai apsaugos salono grindų dangą nuo šlapių, purvinų ar smėlėtų batų.

Bagažinės įdėklas

Su šiuo patvariu, neslidžiu ir vandens nepraleidžiančiu įdėklu pakeltais kraštais jūsų bagažinė išliks švari.

Dvipusis bagažinės kilimėlis

Šio kilimėlio viena pusė yra paminkštinta ir pagaminta iš kokybiško aksomo trapiems daiktams saugiai vežti, o kita neslystanti ir nesitepanti pusė skirta stambesniam kroviniui.

Jus dar gali sudominti

Dviejų metų garantija dalims ir priedams
Sužinokite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Savininko vadovas
Sužinokite daugiau