i20 N LINE – FUNKCIONALUS DIZAINAD IR SPORTINĖ ESTETIKA

Naujasis „i20 N Line“ modelis prikausto dėmesį: funkcionalus salonas ir drąsus išorės dizainas sukuria dinamišką sportinį įvaizdį, kuris padeda užtikrinti saugumą ir efektyvumą.

 

Automobilių sporto įkvėptas priekis

Naujojo „i20 N Line“ modelio priekinis bamperis turi išskirtinę pilką liniją po tekstūrinėmis kaskadinėmis grotelėmis.

 

Energingas galas

Efektyvumo siekiu pagrįstas naujojo „i20 N Line“ modelio dizainas matyti ir automobilio gale, kurio nuolaidžias linijas atkartoja chromuotas dvigubo išmetimo vamzdžio duslintuvas.

 

„N Line“ ženklelis

Grasusis „N Line“ ženklelis ant priekinių grotelių papildo drąsią modelio išvaizdą.

 

Stilingi dvispalviai ratlankiai

17 colių lengvojo lydinio ratlankių apdaila yra dviejų spalvų, todėl sukuria gylio ir judesio įspūdį.

 

Ekspresyvus ir jaudinantis

Pasinerkite į dinamišką automobilių sporto atmosferą: naujasis „i20 N Line“ modelis pasižymi aiškiomis linijomis, metalinėmis detalėmis ir išskirtiniais raudonos spalvos salono akcentais.

 

Charakteringa „N Line“ pavarų perjungimo rankenėlė

„N Line“ 7 laipsnių dvigubos sankabos automatinė pavarų dėžė turi specialiai jai sukurtą rankenėlę su ryškiais dygsniais ir raudonos spalvos intarpais.

 

Metaliniai pedalai

Šie pedalai ne tik atrodo dinamiškai, bet ir suteikia pasitikėjimo vairuojant, nes jų paviršius padengtas neslidžia gumine danga.

 

Didesnis efektyvumas ir ekonomiškumas

„i20 N Line“ yra galingas ir efektyvumu nenusileidžia kitiems modeliams. Trijų cilindrų 998cc Turbo GDI variklis yra sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį, būdingą „N Line“ modeliams. 120 AG ir 48 V lengvojo hibrido sistema garantuoja dar greitesnę šio tylaus ir galingo variklio reakciją ir dar stipresnį išmetimo garsą.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai