Close

Dizainas

Sukurtas pagal sėkmingą lenktyninį automobilį
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio šiuo metu nebeturime prekyboje. Kreipkitės į pardavėją, kuris suteiks daugiau informacijos.

Sportiškas ir dinamiškas iki smulkiausios detalės

Sukurtas remiantis naująja „Hyundai“ dizaino tapatybe, apibrėžiama kaip „Sensuous Sportiness“, „i20 N“ įkūnija sportinio automobilio prigimtį kiekviena savo detale. Aerodinaminės linijos pabrėžia plačią stovėseną, žibintų forma suteikia agresyvumo, o didelė išmetimo sistema atitinka įspūdingą variklio garsą.

WRC įkvėptas stogo aptakas

Perimtas iš „Hyundai“ Pasaulio ralio čempionato (WRC) automobilio, stilingas stogo aptakas efektyviai palaiko „i20 N“ stabilumą važiuojant dideliu greičiu. Didelis viengubas išmetimo vamzdis solidžiai atrodo gaudžiant varikliui.

18 colių lengvojo lydinio ratlankiai su sportinėmis „Pirelli“ padangomis

Sportiškumą pabrėžia ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Akį traukia subtili matinė pilkos spalvos apdaila ir N logotipu pažymėtos stabdžių apkabos.

Radiatoriaus grotelės su languotos vėliavos raštu

Priekinės grotelės pagerina oro įsiurbimą turbininiam varikliui, o jų raštas primena languotą vėliavą, kuri naudojama automobilių lenktynėse.

Išsirinkite mėgstamiausią

 Galimos septynios šio modelio kėbulo spalvos ir pasirinktinis dviejų atspalvių „Phantom Black“ stogas.

Įsitaisykite – jūsų laukia neprilygstama patiris

Prisisekite sportinės sėdynės saugos diržą ir padėkite pėdas ant lengvojo lydinio pedalų: pajuskite lenktynių atmosferą „i20 N“ viduje.

Patogus N linijos vairas

Visa kontrolė jūsų rankose – su slydimui atsparia perforuotos odos apdaila ir lengvai pasiekiamais valdikliais. N linijos vairas leidžia patogiai pasiekti mėgstamas funkcijas paspaudus N mygtuką, kurį galite konfigūruoti pagal savo pageidavimus.

Specialios konstrukcijos sportinės sėdynės

Įsitaisykite kaip profesionalai specialiose sportinėse sėdynėse su integruotu galvos atlošu, odinėmis detalėmis ir mėlynomis siūlėmis. Šios sėdynės ne tik palaiko taisyklingą sėdėseną ilgose kelionėse, bet ir gali būti šildomos vėsiomis dienomis.

Šešių laipsnių mechaninė transmisija (6MT)

Šešių laipsnių 6MT transmisija specialiai pritaikyta „i20 N“, kad automobilis būtų optimaliai valdomas didesnėmis apsukomis ir sukimo momentu.

„Performance Driving“ duomenų sistema

Stebėkite savo lenktynių įgūdžius. Automobilyje kaupiama ir rodoma statistinė informacija apie jūsų vairavimą, pvz., AG, sukimo momentas ir slėgio padidinimo funkcijos naudojimas. Nepamirškite žvilgtelėti į lenktynių ratų skaičiuotuvą ir greitėjimo laikmatį, kad pajustumėte tikrą lenktynių azartą.

10,25 col. skaitmeninis prietaisų skydas

Pavarų perjungimo laiko indikatorius skaitmeniniame prietaisų skyde rodo vairuotojui, kada geriausia perjungti pavaras norint pasiekti optimalų našumą važiuojant lenktynių trasa.

Jus dar gali sudominti

Greiti ir galingi „N“ modeliai
Skaitykite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas