NAUJASIS „i30 N LINE“

Perkelkite savo „i30“ patirtį į kitą lygį su sportiškos „N Line“ apdailos lygiu: išskirtinės dizaino ypatybės ir didelio našumo įkvėptas „i30 N“ dinamiškesnis važiavimas.

Ryžtinga, nauja išorė

Atnaujintas „i30 N Line“ dizainas su platesnėmis priekinėmis grotelėmis ir nauju galiniu buferiu sukuria dar galingesnę išvaizdą. Pasisėmę įkvėpimo iš aeronautikos, apatines, centrines radiatoriaus groteles padarėme priekinio buferio akcentu. Naujo dizaino šoninės angos ir sparnai pagerina aerodinamines savybes.

Platūs difuzoriai kuria sportinį įvaizdį, o pakeista rūko žibintų padėtis traukia akį apatinės automobilio dalies link. Naujasis „i30 N Line“ aprūpintas naujais 18 col. ratlankiais, kurie net jei automobilis stovi leidžia pajusti išraiškingo greičio jaudulį.

 

„N Line“ ženklelis

Šone įrengta aptaki „N Line“ emblema siunčia sportišką signalą visiems pravažiuojantiesiems.

Juodas galinis aptakas

Aerodinamiškame juodos spalvos galiniame aptake elegantiškai sumontuotas ir papildomas stabdymo žibintas.

 

Paruoštas važiuoti našiai

Didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. N modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai