„i30 FASTBACK N LINE“ – SPORTIŠKESNĖ IŠVAIZDA, DINAMIŠKESNIS VAŽIAVIMAS

Paįvairinkite savo patirtį su „i30 Fastback“. Be įkvepiančio „i30 Fastback“ dizaino, „N Line“ taip pat atnaujintas papildomomis sportinio automobilio ypatybėmis.

 

Išsiskirianti išorė

Aptaki, nuožulni stogo linija ir pažeminta, aštresnė stovėsena – naujojo „i30 Fastback N Line“ ikonišką „Fastback“ dizainą papildo sportinio automobilio ypatybės. Atnaujintam ikoniškam priekiui suteikta dar sportiškesnė išvaizda. Galinė dalis perkelta iš „i30 Fastback N“.

 

Gale įrengtas galingas galinis buferis su elegantiškos formos atspindinčia, charakteringa raudona linija ir trikampio formos LED rūko žibintu. Dėl sureguliuotos pakabos ir 18 col. lengvojo lydinio ratlankių padangos puikiai užpildo ratų bazę, sukuria dinamiškesnę stovėseną ir užtikrina fantastišką važiavimą keliu.

 

„N Line“ ženklelis

Nepastebimai virš priekinių grotelių įtaisyta „N Line“ emblema ir juodi šoniniai veidrodėliai išskiria naująjį „i30 Fastback N Line“ iš kitų automobilių.

„N Line“ sportinės sėdynės

Itin našios „N Line“ sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą.
Stoglangis yra pasirinktinis „i30 Fastback N Line“ elementas.

 

Energingas, našumo įkvėptas važiavimas

N modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai