„i30 WAGON N LINE“ ATVYKO

Pirmą kartą naujasis „i30 Wagon“ aprūpintas dinamiška, sportinių automobilių įkvėpta „N Line“ apdaila. Patrauklios formos ir aštraus dizaino kėbulas su universaliai galima naudoti erdve sukurtas traukti dėmesiui ir tobulai prisitaikyti prie jūsų poreikių.

 

Sportiškiems nuotykiams

Atnaujinta „i30 N Line“ apdaila suteikia „i30 Wagon“ drąsesnę, galingesnę ir energingą išvaizdą. Priekiniame buferyje įmontuotos apatinės centrinės grotelės pabrėžia universalo nuotykių dvasią. Naujo dizaino slankieji šonų sparnai pagerina aerodinamines savybes.

 

Platūs difuzoriai ir chromuoti dvigubi išmetamieji vamzdžiai reprezentuoja sportiškumą ir energiją. Naujasis „i30 Wagon N Line“ aprūpintas naujais 18 col. ratlankiais, kurie net jei automobilis stovi leidžia pajusti išraiškingo greičio jaudulį.

 

„N Line“ ženklelis

Šone įrengta aptaki „N Line“ emblema siunčia sportišką signalą visiems pravažiuojantiesiems.

Spalvotas galinis aptakas

Aerodinamiškame juodos spalvos galiniame aptake elegantiškai sumontuotas ir papildomas stabdymo žibintas.

 

Pulsą didinantis rafinuotumas

Didelio našumo „i30 Wagon N Line“ sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. Modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.

 

 

Hyundai įgaliotieji atstovai