Close

Dizainas

Galia ir stilius
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio šiuo metu nebeturime prekyboje. Kreipkitės į pardavėją, kuris suteiks daugiau informacijos.

Dar daugiau aplinkinių susižavėjimo ir didesnis našumas

Aplinkinių dėmesys – ne tik dėl įtaigaus garso. Išraiškingi „i30 N“ dizaino elementai ir patobulintos linijos taip pat atspindi jo našumą. Kiekviena dizaino savybė skirta automobilio dinamikai padidinti.

i30 N i30 Fastback N Vidus

i30 N

Sukurtas galingam pasirodymui

Agresyviai atrodantis priekinis buferis su oro paėmimo angomis pagerina automobilio aerodinamiką ir sumažina vibraciją. Nauji 19 colių kaltiniai ir lengvesni lengvojo lydinio ratlankiai puikiai atrodo ir pagerina valdymą bei sukibimą.

Priekis

Nauji LED priekiniai žibintai su V formos dienos šviesos žibintais driekiasi abipus plačių N stiliaus radiatoriaus grotelių, optimizuotų užtikrinti dar efektyvesnį variklio aušinimą.

Šonas

Agresyvesnį buferį ir oro įleidimo angas papildo aerodinaminės šoninės arkos. Jose įrengtos oro užtvaros, skirtos optimizuoti oro srautą ir sumažinti turbulenciją ratų korpuso atžvilgiu.

Galas

Galinis buferis pasižymi integruotais rūko žibintais ir charakteringa raudona linija bei dviem itin dideliais išmetimo vamzdžiais. Atnaujinti galiniai kombinuoti LED žibintai pasižymi nauju apšvietimo šablonu, kuris V forma atkartojamas iš priekio, kad pabrėžtų nepriekaištingą sportinę simetriją bei užtikrintų optimalų matomumą.

Stumdami slankiklį palyginkite „i30 N“ su „i30“.

19 col. N lengvojo lydinio ratlankiai

Pirmą kartą išleisti „Hyundai“ 19 col. kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai pagerina automobilio valdymą ir ratų sukibimą dėl mažesnės masės. Jie komplektuojami su sportinėmis „Pirelli P Zero“ padangomis.

Didesni galiniai išmetimo vamzdžiai

Išdrįskite svajoti. Mes padidinome dvigubą išmetamųjų dujų vamzdį „i30 N“ galios įvaizdžiui sustiprinti.

Suasmeninkite „Hyundai i30 N“ pagal savo skonį

Pasirinkite jums labiausiai patinkančią kėbulo spalvą.

i30 Fastback N

Sukurtas atkreipti dėmesį. Ir sutriuškinti posūkius.

Išskirtinio stiliaus „i30 Fastback N“ pasižymi dizaino atnaujinimais, skirtais pagerinti automobilio dinamiką.

Priekis

Agresyvesnį buferį ir oro įleidimo angas papildo aerodinaminės šoninės arkos. Jose įrengtos oro užtvaros, skirtos optimizuoti oro srautą ir sumažinti turbulenciją ratų korpuso atžvilgiu.

Šonas

Pirmą kartą išleisti „Hyundai“ 19 col. kaltiniai lengvojo lydinio ratlankiai pagerina automobilio valdymą ir ratų sukibimą dėl mažesnės masės. Jie komplektuojami su sportinėmis „Pirelli P Zero“ padangomis.

Galas

Krintančių vandens lašų įkvėptas C statramstis ir galinis stiklas pasižymi švelniomis elegantiškomis formomis, pereinančiomis į grakščią šoninę pečių liniją.

Stumdami slankiklį palyginkite „i30 Fastback N“ su „i30 Fastback“.

Elegantiškas galinis aptakas

Nesenstantį sportinio fastbeko grožį pabrėžia plačiai išgaubtas galinis aptakas.

Didesni galiniai išmetimo vamzdžiai

Parodykit visiems kas jūs. Mes padidinome dvigubą išmetamųjų dujų vamzdį „i30 Fastback N“ galios įvaizdžiui sustiprinti.

Vidus

Dar sportiškesnė vairuotojo kabina

Aptakų ir sportišką „i30 N“ saloną kūrė tikri sportinių automobilių aistruoliai – įlipus į vidų kiekvieno automobilių mylėtojo širdis ims plakti tankiau. Vairuotojo kabinoje visas dėmesys sutelktas į valdymą ir komfortą. Ergonomija visiškai orientuota į vairuotoją – viskas išdėstyta matomose vietose ir yra po ranka.

Įsitaisykite kaip profesionalai

Aptrauktos aukščiausios kokybės oda su „Alcantara®“ detalėmis, lengvos, sportinės, monoforminės sėdynės* puikuojasi apšviestu N logotipu ir iškiliomis šoninėmis odinėmis pagalvėlėmis, suteikiančiomis puikią atramą.

Greitas pavarų perjungimas pirštų galiukais

Lenktyninių automobilių pavyzdžiu sukurtos pavarų perjungimo mentelės leidžia greitai ir be jokių pastangų keisti pavaras pirštų galiukais. Jos sumontuotos ant vairo, todėl galite daug efektyviau reguliuoti pavaras posūkiuose.

N prietaisų skydelis

Vos užmetę akį į prietaisų skydelį galite matyti variklio alyvos temperatūrą, sukimo momentą ir „Turbo Boost“ pagreitinimą. Pavarų perjungimo laiko indikatorius rodo vairuotojui, kada geriausia perjungti pavaras lenktynių trasoje. O raudona LED tachometro sritis keičiasi pagal alyvos temperatūrą.

„Performance Blue“ dygsniuotos siūlės

Visą „i30 N“ saloną puošia kontrastingos dygsniuotos „Performance Blue“ siūlės. Šis akį traukiantis akcentas suteikia salonui dar daugiau sportiškumo.

N linijos vairas

Laikydami rankose odinį N linijos vairą su išskirtinėmis „Performance Blue“ spalvos siūlėmis ir N logotipu, visas automobilio sportines funkcijas galėsite valdyti pirštų galiukais – pavyzdžiui, atitinkamai spausdami „N Mode“ ir „N Grin Shift“ mygtukus.

Sportiškas pavarų perjungimas

Vietoje perjungiklių nusprendę naudoti pavarų perjungimo svirtį, sportinio vairavimo mėgėjai liks sužavėti sportiniu perjungimo algoritmu, kuris perimtas iš mūsų TCR lenktynių patirties: žemesnė pavara perjungiama stumiant svirtį į priekį, o aukštesnė – traukiant atgal.

Jus dar gali sudominti

Funkcijos
Išsamiau

Greiti ir galingi „N“ modeliai
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas