Close

Dizainas

Patrauklus sportiškumas
Registruotis bandomajam važiavimui

Moderni išvaizda, aukščiausios klasės salonas

Rafinuotas ir pažangus TUCSON dizainas visiškai pasikeitęs. Tai kito lygio šiuolaikinė estetika su kampuotais paviršiais ir dinamiškomis linijomis, pakelianti šį modelį į miesto krosoverių dizaino viršūnę.

Salono apšvietimas

Galima rinktis iš 64 konfigūruojamų aplinkos apšvietimo spalvų ir 10 ryškumo lygių, pritaikomų kiekvienai nuotaikai. Šviesos šaltiniai yra centrinio skydelio apačioje, belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo stotelėje ir durelių dėtuvėje.

Nematomi parametrinio dizaino žibintai

Dėl modernios pusiau veidrodinio apšvietimo technologijos „Parametric Hidden Lights“ žibintai paslepiami juos išjungus, o juos įjungus – grotelių išorė virsta į nuostabias sparnus primenančias formas, užtikrindama unikalų aukštųjų technologijų apšvietimą.

Salono estetika

Subtilią ir elegantišką salono priekio estetiką papildo darniai integruotos rinkoje pirmaujančios technologijos. Čia galima mėgautis visiškai individualizuojama skaitmenine patirtimi, kurią suteikia naujas 10,25 col.

Apžiūrėkite sportišką „TUCSON N Line“

Suasmeninkite TUCSON, kad pritaikytumėte jį prie savo stiliaus

Pasirinkite jums labiausiai patinkančią kėbulo spalvą. Dviejų spalvų stogas suteikia dar daugiau galimybių suasmeninti automobilį pagal savo stilių.

Kėbulo spalvos

Salono estetika

Įlipus į elegantišką TUCSON saloną jus pasitiks erdvumo pojūtis. Čia darniai susijungia erdvė, technologija ir informacija.

Vairas

Tvirčiau suimamas ir nauju perjungimo įrenginių dizainu pasižymintis vairas stilingai dera kabinoje.

Panoraminis stoglangis

Įsileiskite šviesą ir tesiplaiksto jūsų plaukai vėjyje, kai atidarote TUCSON pasirenkamą panoraminį stoglangį.

Elektroninio pavarų perjungimo mygtukas

Elektriniai nuotoliniai perjungikliai sujungti su ergonomišku porankiu intuityviam naudojimui.

Paslėpti galiniai valytuvai

TUCSON yra pirmasis „Hyundai“ modelis, kuriame įrengti paslėpti galiniai valytuvai, kurie nenaudojami pasislepia po aptaku.

Lengvojo lydinio ratlankiai

Galima rinktis iš stilingų 17 col., 18 col. arba 19 col. ratlankių komplektų.

TUCSON N Line

Sveiki perėję į sportiškųjų pusę

„TUCSON N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu. Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

Priekis

Priekio akcentai: išskirtinės „N Line“ grotelės, šviesiai sidabrinė slydimo plokštė ir stačiakampis „N Line“ bamperis su sportiškomis oro įsiurbimo detalėmis.

Šonas

Siauras profilis pasižymi dinamiškomis proporcijomis ir linijomis. „N Line“ turi juodas blizgias langų detales ir aerodinaminį aptaką su arkomis, kuris yra ilgesnis nei standartiniuose modeliuose.

Galas

Apatinę galinę dalį pabrėžia raudona atšvaito juosta ir sklaidytuvas. Išraiškingas dvivamzdis duslintuvas pabrėžia faktą, kad modelio kūrėjai daugybę ženklų perėmė iš didelio našumo automobilių pasaulio.

Unikalūs 19 col. „N Line“ lengvojo lydinio ratlankiai

„TUCSON N Line“ turi tvirtesnius ir sportiškesnius 19 col. lengvojo lydinio ratlankius. Parametriniai raštai pabrėžia jų geometrinę struktūrą. Ją papildo ratų arkos, kurių spalva sutampa su automobilio kėbulo spalva.

Erdvus salonas su sportiškais akcentais

„TUCSON N Line“ atnaujino prietaisų skydelį, kuris turi automobilių sporto dvasią. Sportiškos „N Line“ sėdynės turi „N“ logotipą ir raudonas kontrastingas siūles, kurios taip pat puošia durelių apdailą ir porankį. Kitus „N“ dizaino elementus rasite ant „Shift-by-wire“ valdymo pulto dangtelio.

Jus dar gali sudominti

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas