NAUJASIS „TUCSON N LINE“

„Tucson N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu. Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

 

Priekis

Priekio akcentai: išskirtinės „N Line“ grotelės, šviesiai sidabrinė slydimo plokštė ir stačiakampis „N Line“ bamperis su sportiškomis oro įsiurbimo detalėmis.

 

Šonas

Siauras profilis pasižymi dinamiškomis proporcijomis ir linijomis. „N Line“ turi juodas blizgias langų detales ir aerodinaminį aptaką su arkomis, kuris yra ilgesnis nei standartiniuose modeliuose.

 

Galas

Apatinę galinę dalį pabrėžia raudona atšvaito juosta ir sklaidytuvas. Išraiškingas dvivamzdis duslintuvas pabrėžia faktą, kad modelio kūrėjai daugybę ženklų perėmė iš didelio našumo automobilių pasaulio.

 

Unikalūs 19 col. „N Line“ lengvojo lydinio ratlankiai

„Tucson N Line“ turi tvirtesnius ir sportiškesnius 19 col. lengvojo lydinio ratlankius. Parametriniai raštai pabrėžia jų geometrinę struktūrą. Ją papildo ratų arkos, kurių spalva sutampa su automobilio kėbulo spalva.

 

Erdvus salonas su sportiškais akcentais

Visiškai naujas sportiškumo lygis. „Tucson N Line“ atnaujino prietaisų skydelį, kuris turi automobilių sporto dvasią. Sportiškos „N Line“ sėdynės turi „N“ logotipą ir raudonas kontrastingas siūles, kurios taip pat puošia durelių apdailą ir porankį. Kitus „N“ dizaino elementus rasite ant „Shift-by-wire“ valdymo pulto dangtelio.

 

Transmisijos

„Tucson N Line“ turi įvairios galios bei našumo transmisijas su skirtingais elektrifikacijos lygiais.

 

48 V pusiau hibridinė sistema

Galimi du modeliai su septynių greičių dvigubos sankabos pavarų dėže. 1,6 litro „T-GDi Smartstream“ benzininis variklis su 48 voltų pusiau hibridine technologija pasižymi 150 AG ir dviem varomaisiais ratais. Sportiškesnė transmisija, patobulintas 1,6 litro T-GDi benzininis variklis pasižymi 180 AG ir keturiais varomaisiais ratais.

Hibridas

1,6 l T-GDI „Smartstream“ benzininio ir 44,2 kW elektrinio variklio bendra galia – 230 AG. Galite pasirinkti dviejų arba keturių varomųjų ratų pavarą su šešių greičių automatine pavarų dėže.

„Plug-in“ hibridas

1,6 l T-GDI „Smartstream“ benzininis variklis sujungtas su 66,9 kW elektriniu varikliu. Abu varikliai, benzininis ir elektrinis, pasižymi 265 AG didžiausia galia ir 350 Nm didžiausiu sukimo momentu. Jis komplektuojamas su šešių greičių automatine pavarų dėže.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai