Close

Dizainas

Energingas ir elegantiškas „i20“
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio asmeniškai užsakyti iš gamyklos nebegalima. Tačiau mūsų atstovybės gali pasiūlyti automobilių su gera įranga. Jūsų „Hyundai“ partneris mielai pateiks jums pasiūlymą.

Stilingai išsiskirkite iš minios

Dailus ir stulbinantis „i20“ savo segmente išsiskiria subtiliai sportišku nauju dizainu. Jis platesnis, ilgesnis ir turi žemesnį stogą nei jo pirmtakai. Jį sukurti įkvėpė „Hyundai“ subtilaus sportiškumo dizaino koncepcija – harmoningas veržlių proporcijų, stiliaus ir technologijų derinys.

Apžiūrėkite sportišką „N Line“ modelį

Priekis

Plačius LED priekinius žibintus dinamiškai pabrėžia ryškūs dienos šviesos žibintai, vizualiai susijungiantys su automobilio galu ir suteikiantys jam unikalią išvaizdą. Išskirtinis priekinis buferis įrėmintas iškilių oro įsiurbimo angų ir ryškių naujų grotelių, kurių dizainas primena tinklelį, suteikdamas galingą pirmąjį įspūdį.

Šonas

Naujai sukurtas galinis buferis išryškina „i20“ dinamišką išvaizdą – automobilis spinduliuoja sportiškumu, nesvarbu, iš kurio kampo bežvelgtum. Elegantiški z formos LED kombinuotieji žibintai vizualiai tęsiasi per bagažinės dangtį, susijungdami su gale esančiais žibintais ir automobilio išvaizdai suteikdami išskirtinio unikalumo.

17 col. lengvojo lydinio ratlankiai

Į kelią leiskitės stilingai su naujai sukurtais 17 col. lengvojo lydinio ratlankiais, dar labiau pabrėžiančiais dominuojančią automobilio poziciją kelyje.

Kėbulo spalvos

Tikrasis grožis slypi viduje

Padidintas „Hyundai i20“ atstumas tarp ašių ir plotis suteikia daugiau erdvės gale sėdintiems keleiviams. Erdviame salone geresnis matomumas vairuotojui. Įspūdingas prietaisų skydelio dizainas ir vidinė durų apdaila pabrėžia automobilio plotį. Įkvėpimo dizainui semtasi iš gamtos.

Aukštos kokybės, pažangiųjų technologijų kupinas salonas

„i20“ salonas visiškai perkurtas – galima rinktis iš 3 sėdynių dizaino variantų.

Visiškai juoda

Nesenstanti klasika: paprasta, tačiau elegantiška ir stilinga – neabejotinai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori subtilaus salono.

Juoda ir pilka

Juodos ir pilkos spalvų schema salono išvaizdą papildo jį paryškinančiais dygsniais, tad sportiniai „i20“ akcentai perkeliami ir į vidų.

Žaliųjų citrinų spalva

Ryškūs, bet kartu subtilūs žaliųjų citrinų spalvos varianto dygsniai išryškina dinamiškas „i20“ savybes.

LED salono apšvietimas

Važiavimas naktį visada siejamas su specialia vairavimo patirtimi. Subtilus, puikiai sureguliuotas salono LED aplinkos apšvietimas suteikia malonų apšvietimą jums keliaujant.

10,25 col. skaitmeninis skydas ir trys važiavimo režimai

10,25 col. skaitmeniniame skyde, priekyje centre, rodoma svarbiausia važiavimo informacija. Jame gali būti rodomas greitis skaitmeniniu būdu, energijos srautas (tik hibridiniame modelyje) arba „SmartSense“ funkcijos. Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo („Normal“, „Eco“, „Sport“), skaitmeninis skydas atitinkamai keičia spalvą ir grafiką.

i20 N Line

i20 N Line – funkcionalus dizainas ir sportinė estetika

„i20 N Line“ yra galingas ir efektyvumu nenusileidžia kitiems modeliams. Trijų cilindrų 998cc Turbo GDI variklis yra sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį, būdingą „N Line“ modeliams. 120 AG ir 48 V lengvojo hibrido sistema garantuoja dar greitesnę šio tylaus ir galingo variklio reakciją ir dar stipresnį išmetimo garsą.

Automobilių sporto įkvėptas priekis

„i20 N Line“ modelio priekinis bamperis turi išskirtinę pilką liniją po tekstūrinėmis kaskadinėmis grotelėmis.

Energingas galas

Efektyvumo siekiu pagrįstas „i20 N Line“ modelio dizainas matyti ir automobilio gale, kurio nuolaidžias linijas atkartoja chromuotas dvigubo išmetimo vamzdžio duslintuvas.

„N Line“ ženklelis

Grasusis „N Line“ ženklelis ant priekinių grotelių papildo drąsią modelio išvaizdą.

Stilingi dvispalviai ratlankiai

17 colių lengvojo lydinio ratlankių apdaila yra dviejų spalvų, todėl sukuria gylio ir judesio įspūdį.

Ekspresyvus ir jaudinantis

Pasinerkite į dinamišką automobilių sporto atmosferą: „i20 N Line“ modelis pasižymi aiškiomis linijomis, metalinėmis detalėmis ir išskirtiniais raudonos spalvos salono akcentais.

Charakteringa „N Line“ pavarų perjungimo rankenėlė

„N Line“ 7 laipsnių dvigubos sankabos automatinė pavarų dėžė turi specialiai jai sukurtą rankenėlę su ryškiais dygsniais ir raudonos spalvos intarpais.

Metaliniai pedalai

Šie pedalai ne tik atrodo dinamiškai, bet ir suteikia pasitikėjimo vairuojant, nes jų paviršius padengtas neslidžia gumine danga.

Jus dar gali sudominti

Hyundai Lizingas
Daugiau informacijos

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas