Close

Funkcijos

Su aukščiausios klasės funkcijomis nepaprastai smagu
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio asmeniškai užsakyti iš gamyklos nebegalima. Tačiau mūsų atstovybės gali pasiūlyti automobilių su gera įranga. Jūsų „Hyundai“ partneris mielai pateiks jums pasiūlymą.

Nerealus jausmas su aukščiausios klasės funkcijomis

„Hyundai i20“ išsiskiria savo klasėje naujausiomis saugos funkcijomis ir ekonomiškumu. Automobilis tuo pat metu yra ir smagus, ir praktiškas.

Dinamika Susiejimas Sauga

Dinamika

Daugiau transmisijos pasirinkimų. Didesnis efektyvumas

Populiariausias asortimente – trijų cilindrų 1,0 T-GDi benzininis variklis (120 AG) su 48 V pusiau hibridine sistema, skirtas pademonstruoti sportiškąsias „i20“ savybes kelyje. Jis prisideda prie 3–4 % mažesnių degalų sąnaudų ir CO2 emisijos. Jis gali būti su 7 laipsnių automatine transmisija su dviguba sankaba (DCT).

Taip pat galima rinktis 1,0 T-GDI benzininį variklį (100 AG) su 6 laipsnių mechanine transmisija arba 7 laipsnių automatine transmisija su dviguba sankaba (DCT) ir 1,2 MPI benzininį variklį (84 AG) su 5 laipsnių mechanine transmisija.

Energijos regeneracijos sistema

Tuščiosios eigos „Stop & Go“ funkciją, kintamosios srovės generatoriaus valdymo sistemą ir mažo pasipriešinimo riedėjimui padangas papildo mūsų energijos regeneracijos sistema. Kai automobilis juda esant įjungtai pavarai, bet uždarytai droselinei sklendei, variklio stabdymo poveikis sugeneruoja kinetinę energiją, kuri paverčiama elektra ir kaupiama akumuliatoriuje. Taip mažinamos degalų sąnaudos ir išskiriamų teršalų kiekis.

Patogus užvedimas Greitėjimas Važiavimas pastoviu greičiu Rekuperacija Išplėstinis paleidimas ir stabdymas

Patogus užvedimas

Jis ypač naudingas miesto eisme. Jis užtikrina greitesnį ir tolygesnį variklio užvedimą su papildomu sukimo momentu naudojant 48 V akumuliatoriaus energiją.

Greitėjimas

Automobiliui greitėjant, varikliui padeda 4–10 kW galios starterio generatorius. Pasiekus norimą greitį, sistema persijungia į neutralų režimą ir negeneruoja galios. Dėl to gali sumažėti CO2 emisija ir degalų sąnaudos.

Važiavimas pastoviu greičiu

Važiuojant pastoviu greičiu, sistema veikia tuščiąja eiga arba kaip 48 V akumuliatorių kraunantis generatorius, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos būsenos.

Rekuperacija

Aktyvaus arba inercinio stabdymo etape besisukantis alkūninis velenas maitina starterio generatorių, kuris rekuperuoja didžiausią 10–12 kW galią. Generatorius kinetinio stabdymo energiją paverčia elektra ir grąžina ją atgal į 48 V akumuliatorių.

Išplėstinis paleidimas ir stabdymas

Riedant iš inercijos nedideliu greičiu, paleidimo ir stabdymo funkcija įsijungia pasiekus 30 km/h greitį. Lėtėjant nuo 30 iki 0 km/h ir išjungus sankabą, variklis visiškai išsijungia.

Susiejimas

Užmegzkite ryšį su savo „i20“

Telefone įdiegę „Bluelink®“ programėlę*, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo „i20“ ir surasti automobilį, jei neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas. Be to, programėlė atsiųs jums įspėjimą, jeigu kas nors mėgins įsilaužti. O jei norėsite sužinoti, ar oro slėgis padangose yra tinkamas ir ar gerai veikia stabdžių sistema, programėlė iškart jums atsakys.

Sužinokite daugiau apie Bluelink

10,25 col. jutiklinis ekranas*

„i20“ pateikiamos novatoriškos technologijos, kurios palengvins jūsų gyvenimą. Pasirinktiniame 10,25 col. jutikliniame ekrane integruotos 3D navigacijos, medijos ir ryšio funkcijos.

8 col. jutiklinis ekranas*

8 col. jutiklinis ekranas taip pat pasižymi belaide išmaniojo telefono ekrano atvaizdavimo funkcija, kuri leidžia lengvai susieti ir atvaizduoti išmaniojo telefono ekraną per „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas*

Mėgaukitės belaidžiu ryšiu su mobiliuoju telefonu – įeina belaidžio visų jutiklinių ekranų įkrovimo ir belaidžio ekrano atvaizdavimo 8 col. jutikliniame ekrane funkcijos.

 

Aukščiausios kokybės garso sistema „Bose®“*

Mėgaukitės nepakartojamais garso pojūčiais, kuriuos suteikia „i20“ aukščiausios klasės garso sistema „Bose®“. Ji apima aštuonis garsiakalbius, įskaitant žemų dažnių garsiakalbį, kad atspindėtų sportišką automobilio stilių, todėl garso pojūčiai yra tokie pat dinamiški, kaip ir „i20“ vairavimas.

Sauga

„Hyundai SmartSense“

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – „i20“ pasižymi pažangiausiomis savo klasėje visapusėmis aktyvaus saugumo technologijomis, sukurtomis suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje. Daugybės čia pasiekiamų funkcijų šio segmento automobiliuose nėra.

Loading
Arrow

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Pirmą kartą „i20“ įrengta pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema. Ją įjungus, automobilis važiuoja savo eismo juosta 0–180 km/h greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Arrow

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Ši sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijoms stebėti. Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

Arrow

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius galinio buferio apačioje, sistema pateikia perspėjimą apie eismą aklosios zonos srityje. Tokioje situacijoje įjungus posūkio indikatorių, sistema pateiks garsinį perspėjimą ir stabdys, kad užkirstų kelią susidūrimui.

Arrow

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Sistema, kuri ne tik įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones, bet ir automatiškai įjungia stabdžius.

Arrow

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Ši standartinė „i20“ funkcija kelio sąlygas priekyje stebi radaru ir kamera ir automatiškai stabdo, kai aptinka staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiuosius ir dviratininkus*.

Arrow

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši funkcija naudoja duomenis iš automobilio navigacinės sistemos ir priekinio radaro, kad autonomiškai reguliuotų greitį važiuojant greitkeliu ar autostrada. Sistema numato artėjančius vingius arba tiesų kelią ir pagal tai reguliuoja greitį jį sumažindama arba padidindama, kad vairavimas būtų kuo saugesnis.

Arrow

Išmanioji pagalbinė greičio ribojimo sistema

Viršijus leistiną greitį, pateikiami garsiniai ir vaizdiniai signalai. Kartu su rankiniu greičio ribotuvu ji gali automatiškai reguliuoti automobilio greitį.

Pagalbinė statymo be susidūrimo ir atbulinės eigos sistema*

Ši sistema suteikia dar daugiau pasitikėjimo, atbuline eiga manevruojant „i20“ siaurose stovėjimo aikštelių vietose. Kai tik sistema aptinka susidūrimo pavojų, ji automatiškai įjungia stabdžius.

Įspėjimo apie priekyje esančios transporto priemonės pajudėjimą sistema

Ši išmani vairavimo mieste funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esanti transporto priemonė pajuda iš vietos, pvz., stovint prie šviesoforo arba eismo spūstyje.

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis vairavimo stilius, sistema atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

Jus dar gali sudominti

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas