„SANTA FE PLUG-IN HYBRID“: ELEKTRINĖ GALIA IR LANKSTUMAS

Novatoriškos visiškai lygiagrečiai veikiančios hibridinės pavaros sistemos, kurią sudaro naujas 180 AG 1,6 litro T-GDi variklis ir 66,9 kW elektrinis variklis, išvystoma bendra galia siekia 265 AG. Galingas 13,8 kWh akumuliatorius leidžia persijungti į elektrinį režimą vienu mygtuko paspaudimu. Pasiekus galimą nuvažiuoti elektriniu režimu atstumą automobilis sklandžiai persijungia į benzininio variklio režimą, kad galėtumėte keliauti toliau, o vėliau įkrauti prijungę automobilį prie elektros lizdo.

 

Galingas elektrinis variklis

Mėgaukitės elektriniu greitėjimu. 66,9 kW elektrinis variklis sukuria aukštą sukimo momentą ir užtikrina didelį efektyvumą. Automobiliui tai leidžia įspūdingai įsibėgėti pajudėjus iš vietos.

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Puikiomis įkrovimo / iškrovimo savybėmis pasižymintis 13,8 kWh akumuliatorius leidžia maksimaliai efektyviai važiuoti elektriniu režimu ir kaupti energiją.

 

Erdvę taupanti naujoji platforma

Naujoji platforma leido įrengti akumuliatoriaus bloką po priekinio keleivio sėdyne, tokiu būdu padidinant efektyvumą be jokių erdvės nuostolių kabinoje ar bagažo skyriuje.

Nauja 6 laipsnių automatinė pavarų dėžė

Naujai sukurta 6 laipsnių automatinė pavarų dėžė užtikrina geresnį transmisijos veikimą ir didesnį degalų efektyvumą, palyginti su ankstesniu modeliu.

 

Keletas patogių įkrovimo būdų

Dėl pažangios transmisijos technologijos savo naująjį „SANTA FE Plug-in Hybrid“ įkrausite greitai ir patogiai. Jei automobilį esate prijungę namie, galite suplanuoti įkrovimą nuotoliniu būdu naudodami išmanųjį telefoną ir „Bluelink®“*, kad būtų kraunama mažos paklausos valandomis, kai taikomi palankesni tarifai.

* Pasirinktinė įranga.

 


Įkrovimo stotelė namuose / kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelė

Atsižvelgiant į jūsų namų elektros tinklo savybes arba viešosios įkrovimo stotelės tipą, „SANTA FE Plug-in Hybrid“ gali būti įkraunamas įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudojant įkrovimo stotelę namuose arba AC įkrovimo stotelę.

Įkrovimo laidas su integruotu valdymo bloku, skirtas įkrauti automobilį namuose per buitinį elektros lizdą

Jungti galite ir prie įprasto namų maitinimo lizdo, naudodami ICCB kabelį.


Įkrovimo laidas, skirtas įkrauti automobilį kintamosios srovės (AC) įkrovimo stotelėse

Šiuo įkrovimo laidu „SANTA FE Plug-in Hybrid“ galima prijungti ir krauti viešosiose įkrovimo stotelėse. Be to, šį laidą galima naudoti prijungiant automobilį prie sieninės įkrovimo stotelės namuose.